0

Jeżeli po 0-7 z Bayernem nic się nie zmienia, odpadamy jeszcze szybciej, a w dodatku po wejściu na stronę czytam, że nic się nie stało, to jest po prostu bezczelne kłamstwo i śmianie się w twarz.

0

Przede wszystkim zacznijcie od tego, że nie musi Wam się tak wszystko bardzo podobać. Tak jak mówiłem - krytyka jest bardzo potrzebna, bo to dzięki niej ludzie dowiadują się o tym, co robią niewłaściwie.

0

Nie czuj się taki pewny, lepiej zamknij dobrze okna, pro-madrycki marzycielu negatywnego oceniania. Nie będziesz mnie tak obrażał.

2

Tak, pewnie. Grajcie sobie tym stylem miliarda podań, a Wy na stronie czujcie się ostrzeżeni. Nikt nie będzie mnie boksował po twarzy. 3 słupki i poprzeczka a ten stary pierdziel Xavi ma czelność jeszcze coś gadać? Niech się cieszą, że nie było manity, bo należy im się za to wszystko. Należy się też zarządowi za zniszczenie klubu i pro-madrycką działalność. Klub się stoczył przez takie coś jak Wy - nieudacznicy, którzy potrafią tylko chwalić. Bez konstruktywnej krytyki nie ma postępu.

2

Popieram - nie ma minusów, to się mogą nie zgadzać, ale przeczytają. :D

1

Bezambicjonalny facecie, spieprzaj z tego klubu, m.in. przez Ciebie nic się nie zmienia. Komentatorzy mieli 100% racji mówiąc, że bardziej konserwatywna od Martino i spółki jest tylko rodzina królewska w Anglii. ;]

0

Jak ktoś jeszcze raz napisze na tej stronie, że nie potrzebujemy zmiany stylu gry i zarządu, to go znajdę, namierzę i powyrywam wszystkie chrząstki.

1

Lepiej żeby wrócił, szczególnie przy zakazie transferowym. Na pewno dałby więcej, niż Cuenca czy Tello.

0

Dwa gole załatwiają sprawę, ale czy je zdobędziemy w tak przeciętnej formie? :P

0

Największe sukcesy Barcelona odnosiła wtedy, gdy na dziewiątce grał Eto'o.

1

Przebudowa stadionu jest potrzebna i praktycznie wszyscy to przyznają. Oby tylko nie było sponsorowania stadionu. :P

0

Dobrze to ujął Prezydent. ;)

0

No, dalej powiedz, że wspierasz faszyzm. ;)

0

Niektórzy zatrzymali się chyba w dwudziestym wieku. Franco to już przeszłość, teraz są nowi wrogowie i niech nowy stadion będzie symbolem oporu przeciwko nim. ;)

0

Oczywiście będą się ociągać z ogłoszeniem. Bo przecież ludzie mają czas...

0

No i dowieźli zwycięstwo. Ale spokojnie, mają jeszcze dwa ciężkie mecze na wyjeździe. :P

3

Właśnie mieliście okazję podziwiać ile znaczy Bayern bez Robbena. A przecież Holender ma już ponad 30 lat. ;)

0

Moim zdaniem nowy stadion jest potrzebny, trzeba iść z czasem - kto stoi w miejscu, ten się cofa. ;)

0

Ach... najciemniej pod latarnią. :P Dziękuję za informację.

1

Gdyby w klubie panowały takie standardy, jak tutaj, nie byłoby żadnych problemów.

0

Mam jeszcze dwa pytania - gdzie sprawdza się kto dał plusa oraz czy będą te kwadratowe avatary? W/g mnie lepiej pasowałyby do layoutu strony.

3

Nareszcie koniec minusów. Strona jest coraz lepsza. Edit: Ale liczbę plusów mogliście zostawić, a nie zerować. :D

0

Co zrobią kibice? xD

0

Częściowo tak - przede wszystkim Laporta swoją inteligencją zbudował świetną atmosferę w całym klubie, co przełożyło się na większą chęć gry. Poza tym nie bał się zrobić rewolucji, czyli zatrudnić Guardiolę i sprzedać dwóch największych gwiazd - Deco i Ronaldinho.

0

Mówię to od kilku lat. Laporta podsłuchiwał, zakładał GPSy itp. ale przynajmniej za niego byliśmy najlepszym klubem na świecie, grającym co chwilę piłki na wolne pole, a szybkość podań była niesamowita.

0

Niemcy po prostu chcą nie dopuścić do transferu Ter Stegena poza kraj. Będzie w Bayernie, zobaczycie. :)

0

Ci ludzie powinni już w ogóle się schować i nie pokazywać w miejscu publicznym...

0

Lepiej nie, bo Barcelona jest jedyną drużyną, która od zawsze gra w Europie. :D

0

Był lepszy od Rosella, nie robił przekrętów.

0

Ale powtórz pierwszy wyraz. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?