0

Oglądam Barcelonę przez naprawdę wiele lat, ale nie widziałem jeszcze, żeby zarząd tak zniszczył klub pod każdym względem. Nawet Gaspart miał jakieś zalety.

0

Ale połowa strony i tak będzie go bronić, nie wiem za co właściwie...

0

Niby jaki? :P

0

Wy lepiej po prostu trzymajcie kciuki, żeby Laporta chciał objąć ten pieprznik...

0

A za Laporty mieliśmy Guardiolę, który ją zbudował. :)

0

No i co teraz, zwolennicy biznesmena Rosella? Dostaliście za swoje, Laporta też miał swoje wady, ale nigdy by nie dopuścił do takiej sytuacji!

0

Votar Es Normal, do czerwca. ;)

0

Dobre. :D

0

Powiem krótko - TAK!

0

Mój ulubiony sędzia. Prowadził sporo meczów Gran Derby za Guardioli, chociażby to słynne 6-2. ;)

0

Szczerze mówiąc można by ściągnąć np. Beto jako rezerwowego, bo nie chcę nawet myśleć o Oierze. :P

0

Gratulacje! A co do Dudka, przytoczę tylko cytat: "Pewnie wiatc popchał piłkę i dlatego Diego nie wyłapał tego strzału Alvesa." ;)

0

Master Class.

0

Tak jest! Brakuje mi takich komentarzy, tylko czekać aż wyłączą minusy i dzieciarnia przeniesie się na inną stronę. A wtedy znowu zaczniemy wygrywać. :D

0

Do czerwca i Laporta wraca. :D

0

Shit... za to Ty podałeś tyle argumentów, że aż oszalałem. :D

0

Myślę, że z Bayernem (0-7) lepiej zagrałaby ta druga drużyna. Oni przynajmniej mają zaangażowanie i szybkość, czego nie można powiedzieć o Fabregasie. Może grać, ale w pomocy.

0

Minusujcie, dopóki możecie. Już niedługo będą tylko plusy. ;]

0

Najpierw podszkol się z polskiego, bo niedługo ja nie zrozumiem. ;)

0

Nom, inaczej nie mielibyście z nami szans. :)

0

Jeżeli mam oglądać Fabregasa jako napastnika, to już wolę Sandro. :)

0

Barcelona niby nie ma młodzieży? Hah... Sandro i Denis po sezonie do pierwszego składu!

0

Tak myslałem. :)

0

Doświadczony: Hummels albo David Luiz, młody: Fabian Schar.

0

Logo Chelsea jakieś dziwne. :P

0

Barcelona - PSG
Man Utd - Borussia
Bayern - Real
Chelsea - Atletico

0

Bardzo dobre słowa. Wybory latem i odświeżyć drużynę!

0

Nam? Nic. Ale klubowi ten układ wystarczająco zaszkodził.

0

IDĘ PO SZAMPANA DO MONOPOLOWEGO! :D :D :D

0

14 goli w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?