Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądam Barcelonę przez naprawdę wiele lat, ale nie widziałem jeszcze, żeby zarząd tak zniszczył klub pod każdym względem. Nawet Gaspart miał jakieś zalety.
0
Ale połowa strony i tak będzie go bronić, nie wiem za co właściwie...
0
Niby jaki? :P
0
Wy lepiej po prostu trzymajcie kciuki, żeby Laporta chciał objąć ten pieprznik...
0
A za Laporty mieliśmy Guardiolę, który ją zbudował. :)
0
No i co teraz, zwolennicy biznesmena Rosella? Dostaliście za swoje, Laporta też miał swoje wady, ale nigdy by nie dopuścił do takiej sytuacji!
0
Votar Es Normal, do czerwca. ;)
0
Dobre. :D
0
Powiem krótko - TAK!
0
Mój ulubiony sędzia. Prowadził sporo meczów Gran Derby za Guardioli, chociażby to słynne 6-2. ;)
0
Szczerze mówiąc można by ściągnąć np. Beto jako rezerwowego, bo nie chcę nawet myśleć o Oierze. :P
0
Gratulacje! A co do Dudka, przytoczę tylko cytat: "Pewnie wiatc popchał piłkę i dlatego Diego nie wyłapał tego strzału Alvesa." ;)
0
Master Class.
0
Tak jest! Brakuje mi takich komentarzy, tylko czekać aż wyłączą minusy i dzieciarnia przeniesie się na inną stronę. A wtedy znowu zaczniemy wygrywać. :D
0
Do czerwca i Laporta wraca. :D
0
Shit... za to Ty podałeś tyle argumentów, że aż oszalałem. :D
0
Myślę, że z Bayernem (0-7) lepiej zagrałaby ta druga drużyna. Oni przynajmniej mają zaangażowanie i szybkość, czego nie można powiedzieć o Fabregasie. Może grać, ale w pomocy.
0
Minusujcie, dopóki możecie. Już niedługo będą tylko plusy. ;]
0
Najpierw podszkol się z polskiego, bo niedługo ja nie zrozumiem. ;)
0
Nom, inaczej nie mielibyście z nami szans. :)
0
Jeżeli mam oglądać Fabregasa jako napastnika, to już wolę Sandro. :)
0
Barcelona niby nie ma młodzieży? Hah... Sandro i Denis po sezonie do pierwszego składu!
0
Tak myslałem. :)
0
Doświadczony: Hummels albo David Luiz, młody: Fabian Schar.
0
Logo Chelsea jakieś dziwne. :P
0
Barcelona - PSG
Man Utd - Borussia
Bayern - Real
Chelsea - Atletico
0
Bardzo dobre słowa. Wybory latem i odświeżyć drużynę!
0
Nam? Nic. Ale klubowi ten układ wystarczająco zaszkodził.
0
IDĘ PO SZAMPANA DO MONOPOLOWEGO! :D :D :D
0
14 goli w LM.