0

Nie Wasza, bo trujecie całe otoczenie.

0

Nie sprawdziły się prognozy pory dnia dla meczu z Rayo. :)

0

Całe szczęście. :P

0

Koszmar!

0

Lepszego nie ma.

0

Nareszcie się przyznali. :)

0

Nawet dobrze, nie ma szans, żeby wybrali Rosella na kolejną kadencję. :)

0

No cóż, najważniejsze, że nie wygrają już 6 pucharów, chociaż tym możemy się pochwalić za Rosella. :)

0

Jakoś tego nie widać. :P

0

Przecież był transfer Denisa Suareza. :)

0

Barcelona, Milan, Olympiacos, Steaua / Real, PSG, Borussia, Napoli. ;)

0

Ależ ciekawie się zapowiada ten tydzień. Liga Mistrzów, losowanie, gala, transfery i na koniec hit z Valencią. ;]

0

Jak trzeba nienawidzić klubu, żeby po porażce 0-7 w dwumeczu nie kupić żadnego obrońcy.

0

Mimo, że Deco był naprawdę świetnym piłkarzem, to pozbycie się jego i Ronaldinho na początku ery Guardioli wyszło drużynie na najlepsze z możliwych. Przynajmniej w pierwszym sezonie. :P

0

Szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem takich zachowań. Barcelona grała najlepiej w pierwszym sezonie Guardioli, gdy Messi grał na prawym skrzydle.

0

A ja się zastanawiałem skąd dzwonił ten zastrzeżony.

0

Brać go teraz, a w zimowym okienku Casillasa i bramkarze z głowy. ;)

0

Beznadzieja. Znowu to samo. :/

0

To by już były jajca do kwadratu. :)

0

W podpisie jest chyba błąd. Ten mecz został rozegrany w 2012 roku. ;]

0

Nowe zmiany w regulaminie: jeśli C. Ronaldo zmarnuje rzut karny, jest on odgwizdywany ponownie. :)

0

Kiedyś, za początków Guardioli, Mallenco sędziował w Gran Derby i wydawało mi się, że jest dość sprawiedliwym i fajnym sędzią. Problemy zaczęły się od przyjścia Mourinho.

0

Mecz wyjazdowy Realu sędziuje Katalończyk? Miejcie go na uwadze. ;)

0

Bardzo trudny początek, jeśli tutaj nie damy tylnej części ciała, to powinno być dobrze. :)

0

Ale beznadzieja. Porównajcie sobie to coś do gry z Tajlandią. :)

0

Jeden sędzia z Katalonii. Śmiech na sali.

0

Żeby tylko opcją transferową Rosella nie było przesunięcie kogoś z drugiego zespołu do pierwszego. :)

0

Nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek usłyszę o złej murawie na narodowym. :)

0

Dobra, trzeba przetrwać ten sierpień jeszcze i będzie spokój z towarzyskimi...

0

Na poprzedniej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?