Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie Wasza, bo trujecie całe otoczenie.
0
Nie sprawdziły się prognozy pory dnia dla meczu z Rayo. :)
0
Całe szczęście. :P
0
Koszmar!
0
Lepszego nie ma.
0
Nareszcie się przyznali. :)
0
Nawet dobrze, nie ma szans, żeby wybrali Rosella na kolejną kadencję. :)
0
No cóż, najważniejsze, że nie wygrają już 6 pucharów, chociaż tym możemy się pochwalić za Rosella. :)
0
Jakoś tego nie widać. :P
0
Przecież był transfer Denisa Suareza. :)
0
Barcelona, Milan, Olympiacos, Steaua / Real, PSG, Borussia, Napoli. ;)
0
Ależ ciekawie się zapowiada ten tydzień. Liga Mistrzów, losowanie, gala, transfery i na koniec hit z Valencią. ;]
0
Jak trzeba nienawidzić klubu, żeby po porażce 0-7 w dwumeczu nie kupić żadnego obrońcy.
0
Mimo, że Deco był naprawdę świetnym piłkarzem, to pozbycie się jego i Ronaldinho na początku ery Guardioli wyszło drużynie na najlepsze z możliwych. Przynajmniej w pierwszym sezonie. :P
0
Szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem takich zachowań. Barcelona grała najlepiej w pierwszym sezonie Guardioli, gdy Messi grał na prawym skrzydle.
0
A ja się zastanawiałem skąd dzwonił ten zastrzeżony.
0
Brać go teraz, a w zimowym okienku Casillasa i bramkarze z głowy. ;)
0
Beznadzieja. Znowu to samo. :/
0
To by już były jajca do kwadratu. :)
0
W podpisie jest chyba błąd. Ten mecz został rozegrany w 2012 roku. ;]
0
Nowe zmiany w regulaminie: jeśli C. Ronaldo zmarnuje rzut karny, jest on odgwizdywany ponownie. :)
0
Kiedyś, za początków Guardioli, Mallenco sędziował w Gran Derby i wydawało mi się, że jest dość sprawiedliwym i fajnym sędzią. Problemy zaczęły się od przyjścia Mourinho.
0
Mecz wyjazdowy Realu sędziuje Katalończyk? Miejcie go na uwadze. ;)
0
Bardzo trudny początek, jeśli tutaj nie damy tylnej części ciała, to powinno być dobrze. :)
0
Ale beznadzieja. Porównajcie sobie to coś do gry z Tajlandią. :)
0
Jeden sędzia z Katalonii. Śmiech na sali.
0
Żeby tylko opcją transferową Rosella nie było przesunięcie kogoś z drugiego zespołu do pierwszego. :)
0
Nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek usłyszę o złej murawie na narodowym. :)
0
Dobra, trzeba przetrwać ten sierpień jeszcze i będzie spokój z towarzyskimi...
0
Na poprzedniej stronie.