0

No i co? Mówiłem, co będzie. Śrubujemy rekord bez wygranej, radzę wszystkim kibicom odpuścić sobotnie Gran Derby, gdyż chcę mieć możliwość wejścia na tę stronę po meczu i skomentowania tego żałosnego widowiska. :)

0

Naiwniaki, zobaczycie na koniec sezonu, czy będziecie stali przy zdaniu, że jest to dobre rozwiązanie. Barcelona wygrywała dlatego, że był ten system kar, a potem oczywiście zmiana prezesa, trenera i klub zostaje rozwalany od zewnątrz. Skończy się manitą od Realu, przecież niedawno było blisko, a gramy coraz gorzej. Do maja. ;]

0

To zobaczycie w maju, kto będzie przy swoim zdaniu. :)

0

Beczka z naiwnych, którzy myśleli, że nie będzie grał. :P

0

No to już po zespole. Na tych pieprzonych celebrytów tylko kary były skuteczne.

0

Nie ma lepszego obrońcy w Barcelonie. Pique za wolny, Puyol za stary, Mascherano za niski. :)

0

No to teraz wyśrubujemy serię meczów bez strzelonego gola. :)

0

Tymbardziej piszemy razem.

0

Gdyby nie Bartra, to nie byłoby żadnej akcji. Nie wiem jak Wam, ale mi przypomniał się pewien dwumecz. ;)

0

Jak ja nie jestem kibicem, to Ty produkowałeś Forda T 100 lat temu. ;]

0

Ja nawet te mecze w następnym tygodniu odpuszczę, nie ma co się denerwować. :)

0

Ktoś jeszcze się łudzi, że nie będzie wstydu w Gran Derby? :)

0

Ale niedokładne podania...

0

Może szykuje się do Barcelony po sezonie. :D

0

Dokładnie. Za Guardioli prowadził chyba większość z tych zwycięskich pięciu meczów ligowych, natomiast w ostatnich sezonach jest za Realem. :/

0

No i teraz Portugalia - Francja. ;]

0

Khan? :D

0

Jeden kaktus wystarczy. :D

0

Prędzej kaktus mi na nosie powstanie, niż trener da odpocząć Neymarowi. ;]

0

Na początku ery Guardioli sędziował arbiter, który nazywał się Perez Burull. To, co on wyczyniał można by powtarzać w nieskończoność, chociażby mecz Real - Osasuna. ;]

0

To nie byłby strzał w dziesiątkę. To byłby strzał w jedenastkę UEFA. :D

0

Będzie miał kto strzelać z dystansu. ;]

0

Oby po tym sezonie o niego powalczyli.

0

1999, dwumecze z Man Utd (3-3). To były czasy.

0

Najtrudniejszy okres w sezonie. Jeśli drużyna nie straci punktów w więcej, niż jednym meczu, to można o czymś myśleć.

0

Katar dotarł wszędzie. :P

0

Ter Stegen jako pierwszy, Reina na ławkę i Masip za Oiera. ;]

0

Pięć minut po stracie bramki - tylko taką grą można coś zdziałać.

0

Tak, jak myślałem - Ronaldo zdobędzie króla strzelców. Gdyby strzelał tylko jednego gola na mecz (przy założeniu, że Real dojdzie do półfinału), miałby 15 goli, czyli pobiłby rekord Messiego (14).

0

No... o 18 to jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?