Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i co? Mówiłem, co będzie. Śrubujemy rekord bez wygranej, radzę wszystkim kibicom odpuścić sobotnie Gran Derby, gdyż chcę mieć możliwość wejścia na tę stronę po meczu i skomentowania tego żałosnego widowiska. :)
0
Naiwniaki, zobaczycie na koniec sezonu, czy będziecie stali przy zdaniu, że jest to dobre rozwiązanie. Barcelona wygrywała dlatego, że był ten system kar, a potem oczywiście zmiana prezesa, trenera i klub zostaje rozwalany od zewnątrz. Skończy się manitą od Realu, przecież niedawno było blisko, a gramy coraz gorzej. Do maja. ;]
0
To zobaczycie w maju, kto będzie przy swoim zdaniu. :)
0
Beczka z naiwnych, którzy myśleli, że nie będzie grał. :P
0
No to już po zespole. Na tych pieprzonych celebrytów tylko kary były skuteczne.
0
Nie ma lepszego obrońcy w Barcelonie. Pique za wolny, Puyol za stary, Mascherano za niski. :)
0
No to teraz wyśrubujemy serię meczów bez strzelonego gola. :)
0
Tymbardziej piszemy razem.
0
Gdyby nie Bartra, to nie byłoby żadnej akcji. Nie wiem jak Wam, ale mi przypomniał się pewien dwumecz. ;)
0
Jak ja nie jestem kibicem, to Ty produkowałeś Forda T 100 lat temu. ;]
0
Ja nawet te mecze w następnym tygodniu odpuszczę, nie ma co się denerwować. :)
0
Ktoś jeszcze się łudzi, że nie będzie wstydu w Gran Derby? :)
0
Ale niedokładne podania...
0
Może szykuje się do Barcelony po sezonie. :D
0
Dokładnie. Za Guardioli prowadził chyba większość z tych zwycięskich pięciu meczów ligowych, natomiast w ostatnich sezonach jest za Realem. :/
0
No i teraz Portugalia - Francja. ;]
0
Khan? :D
0
Jeden kaktus wystarczy. :D
0
Prędzej kaktus mi na nosie powstanie, niż trener da odpocząć Neymarowi. ;]
0
Na początku ery Guardioli sędziował arbiter, który nazywał się Perez Burull. To, co on wyczyniał można by powtarzać w nieskończoność, chociażby mecz Real - Osasuna. ;]
0
To nie byłby strzał w dziesiątkę. To byłby strzał w jedenastkę UEFA. :D
0
Będzie miał kto strzelać z dystansu. ;]
0
Oby po tym sezonie o niego powalczyli.
0
1999, dwumecze z Man Utd (3-3). To były czasy.
0
Najtrudniejszy okres w sezonie. Jeśli drużyna nie straci punktów w więcej, niż jednym meczu, to można o czymś myśleć.
0
Katar dotarł wszędzie. :P
0
Ter Stegen jako pierwszy, Reina na ławkę i Masip za Oiera. ;]
0
Pięć minut po stracie bramki - tylko taką grą można coś zdziałać.
0
Tak, jak myślałem - Ronaldo zdobędzie króla strzelców. Gdyby strzelał tylko jednego gola na mecz (przy założeniu, że Real dojdzie do półfinału), miałby 15 goli, czyli pobiłby rekord Messiego (14).
0
No... o 18 to jeszcze.