0

Poza tym każda porażka Barcelony jest traktowana, jak Wembley w Polsce. Czy to jest Wisła, czy Celtic, czy Bayern - o każdej z tych klęsk będzie się prawdopodobnie wspominać za 50 lat. ;)

0

Myślę, że Barca technicznie cały czas powinna być na szczycie, w końcu nikt pod tym względem nawet nie próbuje z nami rywalizować. Potrzeba tylko trochę szybkości i świeżości.

0

Girona, jako klub z Katalonii, mógłby napsuć sporo krwi Realowi, niezależnie od okoliczności. Tak jak parę tygodni temu Espanyol. :)

0

Pewnie wziął u Stefczyka.

0

Polska 7-0 Haiti, lata 70. :D

0

Czego dla kasy nie zrobią. ;)

0

Ta, nie ma kasy... uszaty nie da i tyle. Woli obrzucać konkurentów i robić kampanię.

0

Joan! :D

0

Neymar welcome! Ciekawe tylko, co z tą 11. Przecież ma ją Thiago. :P

0

Myślę, że zagra z 7. ;)

0

Chociaż może Juventus z trzeciego, kto wie jak zagrają z Higuainem.

0

Najgorsza grupa - FC Barcelona, AC Milan, Man City, Celtic. :D

0

Nadchodzi! :)

0

Jeszcze jeden mecz chyba...

0

Ter Stegen strzelił samobója. xD

0

Dzień porażek niestety.

0

Stówa i tyle. ;]

0

Barcelona wygrywa z Vive. :)

0

Ciekawe czy ten cwaniaczek Thiago zagra. Ale będą gwizdy, jak odejdzie. ;)

0

Rosell, masz ostatnią szansę.

0

Ter Stegen.

0

To już lepiej sprzedać Fabregasa do Monaco. ;)

0

O rany, i to ma być poziom komentarzy? :)

0

W końcu będzie drugi zawodnik, mogący przesądzić o losach meczu. ;)

0

Jak ktoś ma filmik, to poproszę, bo oczywiście nie zdążyli z transmisją. ;)

0

Jak Villa był nieudanym transferem, to ja jestem Mietek Gżegżółka. Dwa gole w manicie, bramka z Sevillą w 93 minucie w tym sezonie, gol w finale LM z ManU i tak dalej...

0

Dobra, uspokójcie cyce. Niedługo ogłoszą. xD

0

Oj, pardon. Mecz o 18 czasu brazylijskiego, czyli u nas gdzieś tak około 22.

0

Tak, w meczu Santos - Fluminense. ;)

0

A na Cyfrze będzie?

PS. Kiedy w końcu ten mecz, 20 czy 21?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?