Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza tym każda porażka Barcelony jest traktowana, jak Wembley w Polsce. Czy to jest Wisła, czy Celtic, czy Bayern - o każdej z tych klęsk będzie się prawdopodobnie wspominać za 50 lat. ;)
0
Myślę, że Barca technicznie cały czas powinna być na szczycie, w końcu nikt pod tym względem nawet nie próbuje z nami rywalizować. Potrzeba tylko trochę szybkości i świeżości.
0
Girona, jako klub z Katalonii, mógłby napsuć sporo krwi Realowi, niezależnie od okoliczności. Tak jak parę tygodni temu Espanyol. :)
0
Pewnie wziął u Stefczyka.
0
Polska 7-0 Haiti, lata 70. :D
0
Czego dla kasy nie zrobią. ;)
0
Ta, nie ma kasy... uszaty nie da i tyle. Woli obrzucać konkurentów i robić kampanię.
0
Joan! :D
0
Neymar welcome! Ciekawe tylko, co z tą 11. Przecież ma ją Thiago. :P
0
Myślę, że zagra z 7. ;)
0
Chociaż może Juventus z trzeciego, kto wie jak zagrają z Higuainem.
0
Najgorsza grupa - FC Barcelona, AC Milan, Man City, Celtic. :D
0
Nadchodzi! :)
0
Jeszcze jeden mecz chyba...
0
Ter Stegen strzelił samobója. xD
0
Dzień porażek niestety.
0
Stówa i tyle. ;]
0
Barcelona wygrywa z Vive. :)
0
Ciekawe czy ten cwaniaczek Thiago zagra. Ale będą gwizdy, jak odejdzie. ;)
0
Rosell, masz ostatnią szansę.
0
Ter Stegen.
0
To już lepiej sprzedać Fabregasa do Monaco. ;)
0
O rany, i to ma być poziom komentarzy? :)
0
W końcu będzie drugi zawodnik, mogący przesądzić o losach meczu. ;)
0
Jak ktoś ma filmik, to poproszę, bo oczywiście nie zdążyli z transmisją. ;)
0
Jak Villa był nieudanym transferem, to ja jestem Mietek Gżegżółka. Dwa gole w manicie, bramka z Sevillą w 93 minucie w tym sezonie, gol w finale LM z ManU i tak dalej...
0
Dobra, uspokójcie cyce. Niedługo ogłoszą. xD
0
Oj, pardon. Mecz o 18 czasu brazylijskiego, czyli u nas gdzieś tak około 22.
0
Tak, w meczu Santos - Fluminense. ;)
0
A na Cyfrze będzie?
PS. Kiedy w końcu ten mecz, 20 czy 21?