0

Mówiłem, że będzie 8.

0

Ta, ale szkoda, że tylko dla Realiku tak jest, np. Perez Burrull.

0

Haha czerwona ale kupili mecz!

0

0

No cóż, wygląda, że sam sobie gratuluję. Ale niech będzie. :D

0

No, i Neymar ma wszystko zrobić za patałachów!

0

Będzie 8, za Guardioli tyle nie strzelali.

0

Pozdrawiam najlepszych kibiców FCB!

0

Pomarzcie sobie o 4 golach straconych to nie Bayern - Barcelona!

0

0

Picichi hahaha... Ronaldo to zdobędzie w tym roku wszyskto oprócz złotej płki. :D

0

0

On zdobędzie króla strzelców i LM (bijąc rekord Messiego 14 goli), a także La Liga. Ale i tak nie dostanie złotej piłki. :D

0

Pinto też, tylko na odwrót. :P

0

Zaraz się wszyscy oburzą, ale dla mnie z tych trzech sytuacji, najwcześniej widziałbym karnego dla Barcelony. Podcinka od tyłu była ewidentna, ale skoro sędzia puścił grę, to gramy dalej. Sytuacja z ręką raczej jasna, natomiast co do Mascherano... dla mnie za takie lekkie popchnięcia po prostu nie ma karnego.

0

Taa, na pewno go zawieszą. Chociaż może? Przecież Valdes po poprzednim GD został zdyskwalifikowany chyba na 4 mecze.

0

Marca - to Ci, którzy zaliczyli gola Ronaldo, który odbił się od pleców Pepe? :P

0

Alexis na środku ataku!

0

Perez Burrull vs Osasuna.

0

Juventus!

0

Karny? ELCHE !!!

0

Drugą bramkę strzelił Alexis, który po dzisiejszym meczu zasługuje od nas wszystkich na wielkie wyrazy uznania!

0

Jeżeli w obronie zagra Pique, to nie mamy szans.

0

Jeżeli Barcelona zagra tak, jak z Milanem, to nie ma żadnych szans. Natomiast jeśli powtórzy swoje dobre mecze z tego sezonu, to może być minimalne zwycięstwo.

0

No i dobrze. :P

0

Nie dość, że wysoki, to jeszcze znakomity technicznie. Czekamy. :)

0

Beczka z tych, co mi wmawiali miesiąc temu, że Ronaldo nie zdobędzie króla strzelców. ;]

0

A było tak ciekawie...

0

No i czar po trenerze prysnął...

0

Ta, łajzy. Do soboty. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?