Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówiłem, że będzie 8.
0
Ta, ale szkoda, że tylko dla Realiku tak jest, np. Perez Burrull.
0
Haha czerwona ale kupili mecz!
0
0
No cóż, wygląda, że sam sobie gratuluję. Ale niech będzie. :D
0
No, i Neymar ma wszystko zrobić za patałachów!
0
Będzie 8, za Guardioli tyle nie strzelali.
0
Pozdrawiam najlepszych kibiców FCB!
0
Pomarzcie sobie o 4 golach straconych to nie Bayern - Barcelona!
0
0
Picichi hahaha... Ronaldo to zdobędzie w tym roku wszyskto oprócz złotej płki. :D
0
0
On zdobędzie króla strzelców i LM (bijąc rekord Messiego 14 goli), a także La Liga. Ale i tak nie dostanie złotej piłki. :D
0
Pinto też, tylko na odwrót. :P
0
Zaraz się wszyscy oburzą, ale dla mnie z tych trzech sytuacji, najwcześniej widziałbym karnego dla Barcelony. Podcinka od tyłu była ewidentna, ale skoro sędzia puścił grę, to gramy dalej. Sytuacja z ręką raczej jasna, natomiast co do Mascherano... dla mnie za takie lekkie popchnięcia po prostu nie ma karnego.
0
Taa, na pewno go zawieszą. Chociaż może? Przecież Valdes po poprzednim GD został zdyskwalifikowany chyba na 4 mecze.
0
Marca - to Ci, którzy zaliczyli gola Ronaldo, który odbił się od pleców Pepe? :P
0
Alexis na środku ataku!
0
Perez Burrull vs Osasuna.
0
Juventus!
0
Karny? ELCHE !!!
0
Drugą bramkę strzelił Alexis, który po dzisiejszym meczu zasługuje od nas wszystkich na wielkie wyrazy uznania!
0
Jeżeli w obronie zagra Pique, to nie mamy szans.
0
Jeżeli Barcelona zagra tak, jak z Milanem, to nie ma żadnych szans. Natomiast jeśli powtórzy swoje dobre mecze z tego sezonu, to może być minimalne zwycięstwo.
0
No i dobrze. :P
0
Nie dość, że wysoki, to jeszcze znakomity technicznie. Czekamy. :)
0
Beczka z tych, co mi wmawiali miesiąc temu, że Ronaldo nie zdobędzie króla strzelców. ;]
0
A było tak ciekawie...
0
No i czar po trenerze prysnął...
0
Ta, łajzy. Do soboty. ;)