0

Zatrzymajcie Rosella, zanim zdąży zniszczyć cały klub od środka.

0

Mówiłem to już po meczu z Malagą, gdzie strzelił gola (Maj 2011). ;]

0

Pewnie jakiś madrycki agent. Trzeba się go pozbyć, bo Messi długo nie pogra. ;]

0

Pogarda na zawsze.

0

Neymar 84. Nie będę komentował. ;]

0

I dobrze. Czas grać krótko, ale skutecznie.

0

Pique - złoty ząb tej maszyny, co widać na zdjęciu. :P

0

Nareszcie ktoś to przyznał. Trzeba nimi solidnie potrząsnąć!

0

Cóż, podziwiam Kluiverta, ale tym razem nie ma racji. ;]

0

Mówiłem w liczbie mnogiej, żeby zapobiec tym błędom w przyszłości. ;]

0

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej debile!

A najlepiej było, jak Barcelona była na szczycie, a dalej nic.

0

Z taką grą Barcelony to Messi nie strzeli trzech bramek, mimo kosmiczności jego gry.

0

Chodzi o to, że Ronaldo będzie miał króla strzelców, bo to, że wygrają było wiadome już po 2giej bramce.

0

Jaką porażkę? Porażki to na razie nie ma. ;]

0

Najważniejsza sprawa przy meczach z Realem, to nie bawić się na własnej połowie. Tylko do przodu, nigdy do tyłu.

0

c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK.jpg Polecam!

0

No to króla strzelców już mamy.

0

Lepiej patrzcie na tabelę strzelców Marci. :D

0

Bramki nie działają. Kochane Mediapro.

0

No i pedałowi wpadło. ;]

0

Ci, którzy mają, nie zdają sobie sprawy w jakim procederze uczestniczą. ;)

0

Do więzienia za to.

0

Bramkarz dalej szaleje, a tymczasem gol Aguero.

0

Cóż... 1-1. Ale wał bramkarza.

0

Gol. ;]

0

Neymar! :)

0

A co ma 2003 rok do 2013? Xavi też był liderem środka pola, a teraz?

0

Chyba żartowaliście, że go zwolnią? Ale naiwni jesteście. :D

0

Tak, najlepiej zminusować, nie podając argumentów. Z Waszymi patologicznymi założeniami, to mielibyśmy trupy na chodnikach. Trochę godności, to w końcu strona Barcelony, największego wroga Madrytu.

0

No i jest. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?