Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zatrzymajcie Rosella, zanim zdąży zniszczyć cały klub od środka.
0
Mówiłem to już po meczu z Malagą, gdzie strzelił gola (Maj 2011). ;]
0
Pewnie jakiś madrycki agent. Trzeba się go pozbyć, bo Messi długo nie pogra. ;]
0
Pogarda na zawsze.
0
Neymar 84. Nie będę komentował. ;]
0
I dobrze. Czas grać krótko, ale skutecznie.
0
Pique - złoty ząb tej maszyny, co widać na zdjęciu. :P
0
Nareszcie ktoś to przyznał. Trzeba nimi solidnie potrząsnąć!
0
Cóż, podziwiam Kluiverta, ale tym razem nie ma racji. ;]
0
Mówiłem w liczbie mnogiej, żeby zapobiec tym błędom w przyszłości. ;]
0
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej debile!
A najlepiej było, jak Barcelona była na szczycie, a dalej nic.
0
Z taką grą Barcelony to Messi nie strzeli trzech bramek, mimo kosmiczności jego gry.
0
Chodzi o to, że Ronaldo będzie miał króla strzelców, bo to, że wygrają było wiadome już po 2giej bramce.
0
Jaką porażkę? Porażki to na razie nie ma. ;]
0
Najważniejsza sprawa przy meczach z Realem, to nie bawić się na własnej połowie. Tylko do przodu, nigdy do tyłu.
0
c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK.jpg Polecam!
0
No to króla strzelców już mamy.
0
Lepiej patrzcie na tabelę strzelców Marci. :D
0
Bramki nie działają. Kochane Mediapro.
0
No i pedałowi wpadło. ;]
0
Ci, którzy mają, nie zdają sobie sprawy w jakim procederze uczestniczą. ;)
0
Do więzienia za to.
0
Bramkarz dalej szaleje, a tymczasem gol Aguero.
0
Cóż... 1-1. Ale wał bramkarza.
0
Gol. ;]
0
Neymar! :)
0
A co ma 2003 rok do 2013? Xavi też był liderem środka pola, a teraz?
0
Chyba żartowaliście, że go zwolnią? Ale naiwni jesteście. :D
0
Tak, najlepiej zminusować, nie podając argumentów. Z Waszymi patologicznymi założeniami, to mielibyśmy trupy na chodnikach. Trochę godności, to w końcu strona Barcelony, największego wroga Madrytu.
0
No i jest. ;)