Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Diego Simeone!
0
Dzięki, 100 punktów zostanie zapamiętane!
0
No fajnie...
0
Według mnie trzeba sięgnąć po Inigo Martineza. Skoro Real kupił Illarramendiego, to my spokojnie za 30 milionów wyciągnęlibyśmy tego obrońcę. Jest nieco wyższy od Mascherano i przede wszystkim młody.
0
Gdyby nie te karne w sezonie 11/12 (chociażby dwa niepodyktowane z Betisem na Villamarin), to pomimo tak słabej gry moglibyśmy z nimi nawiązać walkę. ;)
0
Ty to w ogóle nie masz prawa. ;)
0
Może mnie pocałować prosto w tylną rurę.
0
Minusują za Luiza, podbydło... zostańcie z Bartrą, to będziecie plusować, nieuki.
0
No to teraz zostaje tylko Luiz.
0
A co mnie obchodzą imprezy? Kibicuję klubowi, a nie samolotom. Jeśli Barcelona zdobywa wszystkie możliwe puchary w sezonie, to dla mnie mogą sobie nawet kupować miliard samolotów.
0
Brać go i będzie spokój, jeśli chodzi o stopera. W tym roku będzie miał dopiero 29 lat, także jeszcze pogra. :)
0
No cóż, jeśli to mają być ze 2 mecze w sezonie, to ujdzie. Ale więcej, to już będzie męczarnia.
0
Sobota, 20:00. Wieczór, chłód, a po meczu można jeszcze spokojnie iść na imprezę. :)
0
Dokładnie, niech lepiej wybiją sobie go z głowy i zaczną szukać nowego, bo obudzą się 30 sierpnia bez obrońcy...
0
No dokładnie, ale to Laporta by musiał przyjść. Za jego kadencji wygrywaliśmy prawie wszystko.
0
"Na Camp Nou wiedzą, że jest prawie niemożliwym rywalizować w aspekcie finansowym z Chelsea" - a kto płaci najwięcej pensji? Sprawdźcie sobie.
0
Fajna, podoba mi się. Trochę przypomina tę, z pierwszego sezonu Pepa (08/09).
0
Też mam takie przeczucie. Ale Hiszpanie tanio skóry nie sprzedadzą, jak powiedział nasz strongman. ;]
0
No jeśli Rooney miałby przyjść, to ujdzie.
0
Tak! To najlepsza opcja, żeby wziąć jeszcze jednego gracza.
0
W końcu jakiś ciekawy pomysł. Pakiet Ter Stegen i Reina wygląda bardzo dobrze. Przecież starzeje się też Pinto, który powinien pozostać w klubie jako dobry duch. :P
0
Mierda Figo!
0
Najlepiej, jak najlepiej. A najlepiej, znaczy najlepiej. ;)
0
"Niczego nie będzie, Thiago nie będzie, Abidala nie będzie, Stegena nie będzie. Obrzucimy Laportę - całkowicie lub prawie wcale." - Sandro Rosell.
0
Laporta, witamy! :)
0
Żenada. Znowu porażka z nimi, ech... :/
0
Rosell, weź się w końcu za wygrywanie, a nie pieprzysz od rzeczy ze zmianami terminu, żeby więcej się nachłapać.
PS. Całe szczęście, że nie z Realem, bo znów bym na te męczarnie patrzył.
0
Nie mogą go zatrzymać normalnie, to zatrzymają go za podatki - tak, jak Al Capone. ;)
0
Thiago, Alexis i Tello zostają, resztę można sprzedać.
0
Joan, wracaj natychmiast. ;)