0

Diego Simeone!

0

Dzięki, 100 punktów zostanie zapamiętane!

0

No fajnie...

0

Według mnie trzeba sięgnąć po Inigo Martineza. Skoro Real kupił Illarramendiego, to my spokojnie za 30 milionów wyciągnęlibyśmy tego obrońcę. Jest nieco wyższy od Mascherano i przede wszystkim młody.

0

Gdyby nie te karne w sezonie 11/12 (chociażby dwa niepodyktowane z Betisem na Villamarin), to pomimo tak słabej gry moglibyśmy z nimi nawiązać walkę. ;)

0

Ty to w ogóle nie masz prawa. ;)

0

Może mnie pocałować prosto w tylną rurę.

0

Minusują za Luiza, podbydło... zostańcie z Bartrą, to będziecie plusować, nieuki.

0

No to teraz zostaje tylko Luiz.

0

A co mnie obchodzą imprezy? Kibicuję klubowi, a nie samolotom. Jeśli Barcelona zdobywa wszystkie możliwe puchary w sezonie, to dla mnie mogą sobie nawet kupować miliard samolotów.

0

Brać go i będzie spokój, jeśli chodzi o stopera. W tym roku będzie miał dopiero 29 lat, także jeszcze pogra. :)

0

No cóż, jeśli to mają być ze 2 mecze w sezonie, to ujdzie. Ale więcej, to już będzie męczarnia.

0

Sobota, 20:00. Wieczór, chłód, a po meczu można jeszcze spokojnie iść na imprezę. :)

0

Dokładnie, niech lepiej wybiją sobie go z głowy i zaczną szukać nowego, bo obudzą się 30 sierpnia bez obrońcy...

0

No dokładnie, ale to Laporta by musiał przyjść. Za jego kadencji wygrywaliśmy prawie wszystko.

0

"Na Camp Nou wiedzą, że jest prawie niemożliwym rywalizować w aspekcie finansowym z Chelsea" - a kto płaci najwięcej pensji? Sprawdźcie sobie.

0

Fajna, podoba mi się. Trochę przypomina tę, z pierwszego sezonu Pepa (08/09).

0

Też mam takie przeczucie. Ale Hiszpanie tanio skóry nie sprzedadzą, jak powiedział nasz strongman. ;]

0

No jeśli Rooney miałby przyjść, to ujdzie.

0

Tak! To najlepsza opcja, żeby wziąć jeszcze jednego gracza.

0

W końcu jakiś ciekawy pomysł. Pakiet Ter Stegen i Reina wygląda bardzo dobrze. Przecież starzeje się też Pinto, który powinien pozostać w klubie jako dobry duch. :P

0

Mierda Figo!

0

Najlepiej, jak najlepiej. A najlepiej, znaczy najlepiej. ;)

0

"Niczego nie będzie, Thiago nie będzie, Abidala nie będzie, Stegena nie będzie. Obrzucimy Laportę - całkowicie lub prawie wcale." - Sandro Rosell.

0

Laporta, witamy! :)

0

Żenada. Znowu porażka z nimi, ech... :/

0

Rosell, weź się w końcu za wygrywanie, a nie pieprzysz od rzeczy ze zmianami terminu, żeby więcej się nachłapać.

PS. Całe szczęście, że nie z Realem, bo znów bym na te męczarnie patrzył.

0

Nie mogą go zatrzymać normalnie, to zatrzymają go za podatki - tak, jak Al Capone. ;)

0

Thiago, Alexis i Tello zostają, resztę można sprzedać.

0

Joan, wracaj natychmiast. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?