0

Żenada. Klub ma należeć do ludzi, a nie do prywaciarzy.

0

Jakiego bramkarza? Przecież bramkarza nie potrzebujemy na teraz, a poza tym zarząd wspominał, że kwestie finansowe nie mają znaczenia, w przypadku zawodników. Poza tym zagwarantowali transfer przed 30 sierpnia.

0

Zapłacić te 50 milionów i mieć to z głowy.

0

Czy oni naprawdę sądzą, że Chelsea sprzeda go za 20 milionów?

0

Brać tego Luiza, bo naprawdę robi się nieciekawie...

0

W takim razie czekam na zdjęcia z uboju rytualnego. ;]

0

Brać go i to już! Nie będziemy dłużej czekać. :)

0

Nie wygłupiałby się z tą czapką. :)

0

Negredo za 25, a Navas za 20. Callejon za 9, Albiol za 12. Ciekawe proporcje. ;)

0

No właśnie coś dziwnie wyglądał ostatnio...

0

W końcu skład będzie w miarę normalny.

0

EA Sports, It's in a game.

0

To rok od rejestracji. ;)

0

Wyłączcie możliwość oceny do 30 dni od rejestracji...

0

Mówiłem Wam, co będzie. Obudzą się 30 sierpnia bez stoperanu. :)

0

No niestety, tak wolną grą to oni przegrają wszystko. Mówicie, że to tylko towarzyski. No to ja pytam po co on wprowadzał tych młodych? Mieli się pokazać? Jeśli tak, to coś nie wyszło.

0

Pieprzenie, że to był sparing. Jakoś z Valerengą mogli rozegrać dobry sparing, a teraz znów odwalają to, co było w najgorszych meczach.

0

Jak oni będą tak grać, to będą kolejne kompromitacje w tym sezonie.

0

98 milionów + Koncentrao za Bale'a? Cristiano pewnie do jutra nie wyjdzie z domu. :D

0

Probierz już wyciąga lornetkę. :D

0

W ogóle co to za reklamy. :D

0

Vidal się postarza w gazetce Asa. ;)

0

Tata Ci kupił? To dopiero dwupak. :P

0

Guardiola oszalał. 45 milionów za Luiza. Coś mu walnęło po tej przeprowadzce.

0

Dobra wiadomość oczywiście, ale Europa League, Panowie... nie European. :)

0

Myślę, że w Barcelonie sprawdzi się lepiej, niż gwiazdeczka Thiago. Jest to zawodnik bardziej skolektywizowany, stawiający na drużynę.

0

Też nie lubię USA i jego sojuszników, ale najważniejsze, że młodzi osobnicy dostaną okazję do gry z mistrzami. :)

0

0

Dokładnie. Po co był ten mecz z Bayernem? Tylko po to, żeby Rosell sobie strzelał przed lustrem. ;)

0

Herrera to chyba najbardziej defensywny trener FCB w ogóle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?