0

No to Neymar i Ronaldo na okładce nowego PESa. ;]

0

No niestety... oby tylko nie zdobyli wszystkich pucharów. :P

0

Co by nie powiedzieli o Laporcie, i tak będę trzymał jego stronę. :)

0

No i co teraz? Nie będzie żadnych transferów?

0

90 milionów? Nieźle...

0

Thiago musi zostać.

0

Umyj nogi od pasa w górę.

0

Camp Nou wraca do Fify 14 na Xbox One!

0

Teraz przez wiele lat będzie trzeba odrabiać te mistrzostwa za Franco, prawie wszystkie zdobyli w latach 50-tych i 60-tych... a od lat 90 chyba 2 czy 3 razy. ;)

0

No ja o tym wiem, ale pamiętacie co było z Ibrą. Musiał odejść, ze względu na Messiego.

0

To dobrze, bo może uda się pokonać Real. W tabeli byłoby to nie do wykonania w tym sezonie.

0

No wiem, że gra na prawym - ale wyobrażacie sobie Ronaldo i Bale'a w jednym składzie? Cristiano wiele razy mógłby zostać po prostu przyćmiony, a na to raczej sobie nie może pozwolić. ;]

0

Czyli drużyna, która zajmie pierwsze miejsce nie wygrywa automatycznie mistrzostwa?

0

Ciekawe też, co z Ronaldo. Po odejściu Mourinho raczej nie będzie chciał specjalnie zostać, dodatkowo nie wyobrażam sobie jak miałby grać w jednym składzie z Balem. ;)

0

Nie ma poprawności politycznej. Jest tylko ideologia.

0

Brawo, Panie Villarubi. Ten człowiek był zarazą dla całego futbolu hiszpańskiego.

0

Bo uszaty musi kupić waciki dla żony. :P

0

Dorato w lodówce już stoi. :D

0

Otwieramy szampana, nie ma czuja we wsi. :P

0

Najlepsze - Pedro. Najgorsze - styl gry. :)

0

Moim zdaniem z trójki Thiago Silva, Marquinhos, Kompany, najlepszy byłby trzeci. Posiada dużą szybkość, zwrotność, dobrze gra głową i ma niezłe podanie. Thiago Silva jest już trochę za stary, natomiast Marquinhos za młody. ;)

0

A te koszulki to bardziej przypominają te z sezonu 2009/10.

0

Najgorszy jest biały napis... niedługo będzie biały kołnierz, a potem białe rękawy...

0

Aviacion ewentualnie. ;)

0

Estadio Cornella El-Prat. xD

0

Dokładnie. Będzie trochę odfolgi od Gran Derby. :P

0

50 lat bym oddał za taką chwilę.

0

Wiedziałem, że dyskusje o meczu... :D

0

Alba na Twitterze: "Neymar w Barcelonie".

0

Alves mistrz jak zawsze. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?