Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Neymar i Ronaldo na okładce nowego PESa. ;]
0
No niestety... oby tylko nie zdobyli wszystkich pucharów. :P
0
Co by nie powiedzieli o Laporcie, i tak będę trzymał jego stronę. :)
0
No i co teraz? Nie będzie żadnych transferów?
0
90 milionów? Nieźle...
0
Thiago musi zostać.
0
Umyj nogi od pasa w górę.
0
Camp Nou wraca do Fify 14 na Xbox One!
0
Teraz przez wiele lat będzie trzeba odrabiać te mistrzostwa za Franco, prawie wszystkie zdobyli w latach 50-tych i 60-tych... a od lat 90 chyba 2 czy 3 razy. ;)
0
No ja o tym wiem, ale pamiętacie co było z Ibrą. Musiał odejść, ze względu na Messiego.
0
To dobrze, bo może uda się pokonać Real. W tabeli byłoby to nie do wykonania w tym sezonie.
0
No wiem, że gra na prawym - ale wyobrażacie sobie Ronaldo i Bale'a w jednym składzie? Cristiano wiele razy mógłby zostać po prostu przyćmiony, a na to raczej sobie nie może pozwolić. ;]
0
Czyli drużyna, która zajmie pierwsze miejsce nie wygrywa automatycznie mistrzostwa?
0
Ciekawe też, co z Ronaldo. Po odejściu Mourinho raczej nie będzie chciał specjalnie zostać, dodatkowo nie wyobrażam sobie jak miałby grać w jednym składzie z Balem. ;)
0
Nie ma poprawności politycznej. Jest tylko ideologia.
0
Brawo, Panie Villarubi. Ten człowiek był zarazą dla całego futbolu hiszpańskiego.
0
Bo uszaty musi kupić waciki dla żony. :P
0
Dorato w lodówce już stoi. :D
0
Otwieramy szampana, nie ma czuja we wsi. :P
0
Najlepsze - Pedro. Najgorsze - styl gry. :)
0
Moim zdaniem z trójki Thiago Silva, Marquinhos, Kompany, najlepszy byłby trzeci. Posiada dużą szybkość, zwrotność, dobrze gra głową i ma niezłe podanie. Thiago Silva jest już trochę za stary, natomiast Marquinhos za młody. ;)
0
A te koszulki to bardziej przypominają te z sezonu 2009/10.
0
Najgorszy jest biały napis... niedługo będzie biały kołnierz, a potem białe rękawy...
0
Aviacion ewentualnie. ;)
0
Estadio Cornella El-Prat. xD
0
Dokładnie. Będzie trochę odfolgi od Gran Derby. :P
0
50 lat bym oddał za taką chwilę.
0
Wiedziałem, że dyskusje o meczu... :D
0
Alba na Twitterze: "Neymar w Barcelonie".
0
Alves mistrz jak zawsze. :D