Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-0 i po zabawie. ;)
0
Z pewnością będzie w Eurosporcie.
0
Nadal jestem oszołomiony. Miazga. :)
0
I bardzo dobrze, może ten głupi zarząd, który zrujnował klub, wyleci.
0
Może i lepiej, że odpocznie. Zajmie się dzieckiem, a potem wróci do formy. ;)
0
W 1974 pewnie połowa userów tej strony oddawała hołd generałowi.
0
Ramos znów fauluje i znów nie ma karnego. Hm... :)
0
Sędzia jak zwykle na miejscu. ;)
0
Bramka ze Spartą w 90 minucie była decydująca.
0
Antyfutbol pierwszy. :)
0
I bardzo dobrze! Szkoda, że go nie uderzył.
0
Szkoda, że Valdes mu nie przyłożył. Może szybciej ściągnęliby nowego bramkarza. :D
0
Rany, pytam za grzechy jakie...
0
Niech oni już lepiej nie awansują do ćwierćfinału LM, bo kolejnych dwóch porażek nie przeżyję... Niech się skoncentrują na wygraniu dwóch następnych meczów ligowych, a w następnym sezonie to będzie inny zespół.
0
Czemu każdy może oceniać komentarze? Ocenianie powinno być dostępne od jakiegoś stażu, np. rok na forum. Dodatkowo nie są tu mile widziani kibice Corrupt Futbol Madrid.
0
Valdes temu półmózgowi pewnie powiedział, że i tak nie wygrają ligi. :)
0
Przecież każdy wie, że to Real ustala sędziego przed meczem. Też mi nowość.
Pozytywy? Dwa mecze ligowe z rzędu u siebie, więc może w końcu nie stracimy. ;)
0
Sztab szuka rozwiązania? Sztuką jest rozwiązanie sztabu.
0
Rosell i Roura - Ci ludzie zrujnowali klub.
0
Ten prezes od początku mi się nie podobał. Zaczął oszczędzać transferach i tak dalej, no i widać efekty. W lidze ze słabiakami sobie jakoś radzimy, ale w LM i GD przegrywamy. Zauważcie, że identyczna sytuacja była za czasów Guardioli, tylko w drugą stronę. Real dobrze radził sobie w lidze, natomiast w LM i CdR szybko odpadał. Dodatkowo przegrywał w GD.
0
Nie ma opcji, bez zmiany stylu gry już nic nie ugramy. Jeszcze w tym sezonie zdobędziemy ligę, ale w następnym będziemy daleko za najlepszymi.
0
Joan, błagam wróć!
0
No niestety, takim stylem nic już nie osiągniemy. Trzeba kupić wyższych zawodników, a Alexisa wypierdzielić. ;)
0
Niech odejdzie za jakieś 20 mln, a w jego miejsce będzie Neymar.
0
Drugi mecz w Lidze Mistrzów bez strzelonego gola. Za Guardioli może nie było tylu punktów przewagi w lidze, ale takie wpadki się nie zdarzały.
0
Sandro, vete al teatro! ;)
0
To już nie jest FCB z pierwszych sezonów Pepa. Przypomnijcie sobie mecz z Bayernem, wygrany 4-0 po pierwszej połowie. Co drugi mecz ligowy po pierwszej połowie rozstrzygnięty kilkoma golami. Szybka, kombinacyjna piłka, wspaniały, otwarty futbol z Realem na Bernabeu - to jest Barca, którą chcę oglądać. Ta dzisiejsza nie jest nawet dziesięcioma procentami tamtej.
0
Tak słabej Barcelony nie widziałem chyba od meczu z Herculesem.
0
I tak Laporta był najlepszy. To za niego klub zdobył wszystkie możliwe puchary w jednym sezonie i rozbijał Real na Bernabeu.
0
W końcu seria trzech spotkań w sobotę. :)