0

4-0 i po zabawie. ;)

0

Z pewnością będzie w Eurosporcie.

0

Nadal jestem oszołomiony. Miazga. :)

0

I bardzo dobrze, może ten głupi zarząd, który zrujnował klub, wyleci.

0

Może i lepiej, że odpocznie. Zajmie się dzieckiem, a potem wróci do formy. ;)

0

W 1974 pewnie połowa userów tej strony oddawała hołd generałowi.

0

Ramos znów fauluje i znów nie ma karnego. Hm... :)

0

Sędzia jak zwykle na miejscu. ;)

0

Bramka ze Spartą w 90 minucie była decydująca.

0

Antyfutbol pierwszy. :)

0

I bardzo dobrze! Szkoda, że go nie uderzył.

0

Szkoda, że Valdes mu nie przyłożył. Może szybciej ściągnęliby nowego bramkarza. :D

0

Rany, pytam za grzechy jakie...

0

Niech oni już lepiej nie awansują do ćwierćfinału LM, bo kolejnych dwóch porażek nie przeżyję... Niech się skoncentrują na wygraniu dwóch następnych meczów ligowych, a w następnym sezonie to będzie inny zespół.

0

Czemu każdy może oceniać komentarze? Ocenianie powinno być dostępne od jakiegoś stażu, np. rok na forum. Dodatkowo nie są tu mile widziani kibice Corrupt Futbol Madrid.

0

Valdes temu półmózgowi pewnie powiedział, że i tak nie wygrają ligi. :)

0

Przecież każdy wie, że to Real ustala sędziego przed meczem. Też mi nowość.

Pozytywy? Dwa mecze ligowe z rzędu u siebie, więc może w końcu nie stracimy. ;)

0

Sztab szuka rozwiązania? Sztuką jest rozwiązanie sztabu.

0

Rosell i Roura - Ci ludzie zrujnowali klub.

0

Ten prezes od początku mi się nie podobał. Zaczął oszczędzać transferach i tak dalej, no i widać efekty. W lidze ze słabiakami sobie jakoś radzimy, ale w LM i GD przegrywamy. Zauważcie, że identyczna sytuacja była za czasów Guardioli, tylko w drugą stronę. Real dobrze radził sobie w lidze, natomiast w LM i CdR szybko odpadał. Dodatkowo przegrywał w GD.

0

Nie ma opcji, bez zmiany stylu gry już nic nie ugramy. Jeszcze w tym sezonie zdobędziemy ligę, ale w następnym będziemy daleko za najlepszymi.

0

Joan, błagam wróć!

0

No niestety, takim stylem nic już nie osiągniemy. Trzeba kupić wyższych zawodników, a Alexisa wypierdzielić. ;)

0

Niech odejdzie za jakieś 20 mln, a w jego miejsce będzie Neymar.

0

Drugi mecz w Lidze Mistrzów bez strzelonego gola. Za Guardioli może nie było tylu punktów przewagi w lidze, ale takie wpadki się nie zdarzały.

0

Sandro, vete al teatro! ;)

0

To już nie jest FCB z pierwszych sezonów Pepa. Przypomnijcie sobie mecz z Bayernem, wygrany 4-0 po pierwszej połowie. Co drugi mecz ligowy po pierwszej połowie rozstrzygnięty kilkoma golami. Szybka, kombinacyjna piłka, wspaniały, otwarty futbol z Realem na Bernabeu - to jest Barca, którą chcę oglądać. Ta dzisiejsza nie jest nawet dziesięcioma procentami tamtej.

0

Tak słabej Barcelony nie widziałem chyba od meczu z Herculesem.

0

I tak Laporta był najlepszy. To za niego klub zdobył wszystkie możliwe puchary w jednym sezonie i rozbijał Real na Bernabeu.

0

W końcu seria trzech spotkań w sobotę. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?