Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AmigoBlancos Strasznie szkoda, że to znieśli. Dołożą jeszcze więcej dogrywek, piłkarze będą jeszcze bardziej zmęczeni, a z tego wynika, że będą grali na jeszcze więcej klepania, a mniej ryzyka. Kolejna porcja nudy się szykuje.
3
@sergio5 Sprzedawać nawet za dwa złote i brać Gayę, zanim PSG się zorientuje.
1
@Transu96 No i przegłeś pałkę. Żeby wypożyczonego Cannavaro pokazywać, to już jest szczyt.
1
W końcu coś dobrego w paczce. :)
https://i.imgur.com/XJHAQ2O.png
5
@Qexi Skoro Gaya jest o klasę słabszy od Alby, a i tak za dobry, żeby siedzieć na ławce, to kogo Ty byś tam chciał? Pięćdziesięciolatka z drugiej ligi peruwiańskiej?
8
@DaPidejpi De Jong jest chyba jedynym piłkarzem, którego nie sprzedałbym w ogóle.
5
Wijnaldum i Holendrzy opuszczą murawę przez mowę nienawiści? Tak skomentował zachowanie niektórych pseudofanów:
"Jeśli w meczu z Czechami będziemy obrażani tak, jak Cristiano Ronaldo czy Kylian Mbappe, to zejdziemy z boiska – powiedział pomocnik PSG cytowany przez „The Guardian”. Spotkanie to odbędzie się 27 czerwca o godzinie 18:00 w Budapeszcie, gdzie już wcześniej doszło do nieprzyjemnych incydentów, a poszczególni zawodnicy byli obrażani przez kibiców." [wprost.pl]
1
@MesQueUnClub96 Tak? Dla mnie klepanie zawsze jest słabe, niezależnie od sportu.
3
@MesQueUnClub96 Wyciągnąłeś błędne wnioski, Andrzeju.
2
Oglądam przypadkiem jakiegoś Bicz Sokera na Polsacie i polski bramkarz strzela gola z dystansu. A w reprezentacji piłkarskiej szukamy gry na posiadanie, do której się nie nadajemy.
3-5-2 to dość skomplikowana formacja, która wymaga dużo jakości. Nieprzypadkowo głównie Holandia i kilka innych, dobrych drużyn tak gra.
0
@CzarnyRycerz Ze strachu. Każdy, kto próbuje się wyłamać ze schematu jest dyskryminowany.
8
Wczoraj pokazywałem Wam podobieństwo, pomiędzy Kolarovem, a Gabim. Dziś czas na Garetha Bale'a i Kennetha McEvoya.
0
Lewandowski 93, podobnie jak i Messi. Ronaldo 92. Oczywiście, to tylko alpha. ;)
3
Co do najnowszego PESa, to grałem już dwa mecze.
Ogólnie widać, że to wczesna wersja. Nie ma przełączania się gałką na piłkarza, nie ma pressingu drugiego zawodnika, nie ma taktyk przy stałych fragmentach, menu wygląda jak z telefonów... ogólnie wiadomym było, że nie wyrobią się w kilkanaście miesięcy przy przejściu na nowy silnik. Za dużo jest do zrobienia i wydaje mi się, że mogą przełożyć premierę, aby to dopracować.
0
@Colon Ale ja i tak go szanuje. Dzisiejsza komentatorka idzie w stylu zanudzania faktami. Może i jest tam merytoryka, ale co z tego... w piłce liczą się emocje, a chyba wielu o tym zapomniało.
7
"Moim zdaniem gol, ale sędzia tego nie widzi." - Szpaku w formie.
8
Playstation celebruje miłość, równość i wolność do bycia sobą. Nieważne, czy ideały LGBT są nam bliskie, czy nie, to zasady powyżej już na pewno tak. Warto więc o tym pamiętać.
22
@ElKamil Dokładnie, nie warto.
Jak już, to przynajmniej trzy.
1
@Dagoneus Kategoria e-porada.
Biorę po 500 zł od każdej drużyny i słucham Pań. ;D
1
@Dagoneus To jakiś nowy program w telewizji?
11
Jako że atmosfera jest - dosłownie i w przenośni - gorąca, może trochę ochłodzę temat, jakimś lekkim pytaniem.
Co sądzicie o tym, aby wyrzucić religię ze szkół?
7
@Coronado A skąd wiesz, gdzie wpłacam pieniądze? Staram się pomagać różnym organizacjom na tyle, na ile mogę i jestem przekonany, że wydałem na te cele więcej, niż Ty zarobiłeś przez całe życie.
23
@kaamil1910 Po to, żeby wzmóc sprzeciw wobec nierówności. Żadna, poważna zmiana nie odbywa się poprzez dyskusję. Trzeba być aktywnym i działać na rzecz swoich praw.
5
Wczoraj pokazywałem Wam podobieństwo Luki Modricia do Beatrix von Storch.
Dziś na tapecie Gabi i Alexandr Kolarov. :)
2
Czyli Szwecja trafia na Chorwację.
9
Szokujące podobieństwo. :D
8
@maroon Kenny Dalglish.
2
@chavez Ja tam nie wnikam, co Dembele sobie robił po meczu.
1
Deszcz? Nowe, nie znałem.
1
@Criss18Barca Jak ktoś był, to już Ci raczej nie odpowie, czy warto.