0

Ciekawe, jak będzie wyglądało sędziowanie...

3

Reprezentacja Polski, to trochę taki casus Barcelony. Dopasowują wszystko pod Lewego, a ten i tak zawodzi.
Podobnie u nas. Piłkarzy sprowadzają dla Messiego, taktykę układają pod Messiego, wszystko jest pod Messiego, a to i tak nie daje żadnych efektów.
To Messi ma się dopasować do drużyny. Inne opcje się nie sprawdzają, przecież to widać z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej.

1

@kiper09 Jeżeli chodzi o realizm, to tylko PES. Można woleć Fifę, ale pisanie, że jest bardziej realistyczna, to delikatnie mówiąc - spore nadużycie. ;)

1

@Emhyr Posiada DNA Barcelony.

11

"Jeśli wierzysz w wolność słowa, to wierzysz w wolność głoszenia poglądów, które ci się nie podobają." prof. Noam Chomsky

21

Reprezentacja Polski nie strzeliła dwóch bramek w żadnym spotkaniu na wielkim turnieju od piętnastu lat. Ostatni raz zdarzyło się to w meczu z Kostaryką, na MŚ 2006.

7

Największym błędem Sousy jest próba skomplikowanej gry. Polacy nigdy nie grali spektakularnie piłką, a wykorzystywali grę z kontry i na szybkie dośrodkowania. Tak też, według mnie, powinni się zachowywać, a nie szukać taktyk, w których piłkarze się nie odnajdują. Hiszpanią ta reprezentacja nie zostanie, niestety.

0

@Coutinho007 To się okaże w sobotę. xD

4

Przypominam poprzednie spotkanie Polska - Hiszpania. Wprawdzie dość dawno, ale jak widać obrońca ten sam. ;)

https://img5.dmty.pl//uploads/201006/1276050794_by_johnny666Rambo_600.jpg

1

@Zoker Prezes PZPN ma prowadzić polską piłkę, a nie ulegać presji kibiców. Brzęczek zasłużył, aby poprowadzić Euro.

1

Sousa, wielki wizjoner, który nie poradził sobie w Bordeaux.
Co ten Boniek odwalił, to nie ma słów...

12

@Xwowrak Teraz, to już w ogóle jesteśmy w ekskluzywnej. Tydzień i wakacje czekają.

14

Tyle w temacie. :)


8

Depay już praktycznie w klubie.


5

@catluck "Kiedy", nie "póki".

1

@JimMorrisonFCB Przyszłoroczna wersja, Forza Motorsport (bez numerka w tle) będzie już ósmą częścią tej serii. Ma zawierać prawdziwie nowogeneracyjną oprawę z ray-tracingiem.
W sumie miała wyjść przed Horizon, ale jak widać żądza pieniądza zwyciężyła. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas zostanie należycie spożytkowany.

1

Wczoraj zapowiedziano Forzę Horizon 5. Nie powiem, byłem lekko zaskoczony, ale po obejrzeniu trailera jestem jeszcze bardziej zaskoczony. To wygląda, jak DLC do czwórki. Pozmieniali czcionki, mapę, a grafika i fizyka pozostały bez zmian.
I te komentarze, że niby nie zdążyli, bo konsole dopiero weszły. Nie zdążyli? To tytuł MIcrosoftu. Mieli sto lat żeby się na to przygotować, a wypuszczają mocno odgrzanego kotleta i to jeszcze w 30 FPS. W czasach Xboxa 360 nie byłoby takich akcji, a czasy przecież były zupełnie inne.
Podsumowując, chyba wypada czekać na przyszłoroczną, 'prawdziwie next-genową' wersję Motorsport. Oby spełniła oczekiwania.

4

Dokładnie pół roku temu, nieopodal Santiago Bernabeu.

http://images3.memedroid.com/images/UPLOADED746/6044cf288759a.jpeg

...i tak to się zaczęło.

14

Jay L: Hej, Pjanić. Znasz język włoski?
Pjanić: Pewnie, prezesie.
Jay L: No to Arivederci Roma. xD

6

Pamiętajcie.

W Europie nie ma już słabych Słowaków.

2

@SteuerFreiMoney Profesor Chomsky w 2010 roku próbował wjechać na spotkanie w Izraelu. Został cofnięty, ze względu na... krytyczny stosunek do państwa.

2

Gratulacje od De Ligta, niedobrze to wygląda.

5

Ale trzeba przyznać, że gdyby Ukraina tu zremisowała, to byłoby to skrajnie niesprawiedliwe. ;)

0

Królewska radość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca Tak w pełni, to chyba 3.

0

Holandia myślała, że mecz się skończył.

0

Dwóch Wijnal(dum)ów na boisku, jednego już straciliśmy, ale drugi by się przydał.

0

Klękajcie narody, no tak będzie.

1

Gareth Bale Ukrainy.

2

@macio_944 Nieumiejętność budowania drużyny. Poza tym ten skład, poza dwoma, trzema piłkarzami też nie jest jakiś wybitny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?