Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe, jak będzie wyglądało sędziowanie...
3
Reprezentacja Polski, to trochę taki casus Barcelony. Dopasowują wszystko pod Lewego, a ten i tak zawodzi.
Podobnie u nas. Piłkarzy sprowadzają dla Messiego, taktykę układają pod Messiego, wszystko jest pod Messiego, a to i tak nie daje żadnych efektów.
To Messi ma się dopasować do drużyny. Inne opcje się nie sprawdzają, przecież to widać z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej.
1
@kiper09 Jeżeli chodzi o realizm, to tylko PES. Można woleć Fifę, ale pisanie, że jest bardziej realistyczna, to delikatnie mówiąc - spore nadużycie. ;)
1
@Emhyr Posiada DNA Barcelony.
11
"Jeśli wierzysz w wolność słowa, to wierzysz w wolność głoszenia poglądów, które ci się nie podobają." prof. Noam Chomsky
21
Reprezentacja Polski nie strzeliła dwóch bramek w żadnym spotkaniu na wielkim turnieju od piętnastu lat. Ostatni raz zdarzyło się to w meczu z Kostaryką, na MŚ 2006.
7
Największym błędem Sousy jest próba skomplikowanej gry. Polacy nigdy nie grali spektakularnie piłką, a wykorzystywali grę z kontry i na szybkie dośrodkowania. Tak też, według mnie, powinni się zachowywać, a nie szukać taktyk, w których piłkarze się nie odnajdują. Hiszpanią ta reprezentacja nie zostanie, niestety.
0
@Coutinho007 To się okaże w sobotę. xD
4
Przypominam poprzednie spotkanie Polska - Hiszpania. Wprawdzie dość dawno, ale jak widać obrońca ten sam. ;)
https://img5.dmty.pl//uploads/201006/1276050794_by_johnny666Rambo_600.jpg
1
@Zoker Prezes PZPN ma prowadzić polską piłkę, a nie ulegać presji kibiców. Brzęczek zasłużył, aby poprowadzić Euro.
1
Sousa, wielki wizjoner, który nie poradził sobie w Bordeaux.
Co ten Boniek odwalił, to nie ma słów...
12
@Xwowrak Teraz, to już w ogóle jesteśmy w ekskluzywnej. Tydzień i wakacje czekają.
14
Tyle w temacie. :)
8
Depay już praktycznie w klubie.
5
@catluck "Kiedy", nie "póki".
1
@JimMorrisonFCB Przyszłoroczna wersja, Forza Motorsport (bez numerka w tle) będzie już ósmą częścią tej serii. Ma zawierać prawdziwie nowogeneracyjną oprawę z ray-tracingiem.
W sumie miała wyjść przed Horizon, ale jak widać żądza pieniądza zwyciężyła. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas zostanie należycie spożytkowany.
1
Wczoraj zapowiedziano Forzę Horizon 5. Nie powiem, byłem lekko zaskoczony, ale po obejrzeniu trailera jestem jeszcze bardziej zaskoczony. To wygląda, jak DLC do czwórki. Pozmieniali czcionki, mapę, a grafika i fizyka pozostały bez zmian.
I te komentarze, że niby nie zdążyli, bo konsole dopiero weszły. Nie zdążyli? To tytuł MIcrosoftu. Mieli sto lat żeby się na to przygotować, a wypuszczają mocno odgrzanego kotleta i to jeszcze w 30 FPS. W czasach Xboxa 360 nie byłoby takich akcji, a czasy przecież były zupełnie inne.
Podsumowując, chyba wypada czekać na przyszłoroczną, 'prawdziwie next-genową' wersję Motorsport. Oby spełniła oczekiwania.
4
Dokładnie pół roku temu, nieopodal Santiago Bernabeu.
http://images3.memedroid.com/images/UPLOADED746/6044cf288759a.jpeg
...i tak to się zaczęło.
14
Jay L: Hej, Pjanić. Znasz język włoski?
Pjanić: Pewnie, prezesie.
Jay L: No to Arivederci Roma. xD
6
Pamiętajcie.
W Europie nie ma już słabych Słowaków.
2
@SteuerFreiMoney Profesor Chomsky w 2010 roku próbował wjechać na spotkanie w Izraelu. Został cofnięty, ze względu na... krytyczny stosunek do państwa.
2
Gratulacje od De Ligta, niedobrze to wygląda.
5
Ale trzeba przyznać, że gdyby Ukraina tu zremisowała, to byłoby to skrajnie niesprawiedliwe. ;)
0
Królewska radość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca Tak w pełni, to chyba 3.
0
Holandia myślała, że mecz się skończył.
0
Dwóch Wijnal(dum)ów na boisku, jednego już straciliśmy, ale drugi by się przydał.
0
Klękajcie narody, no tak będzie.
1
Gareth Bale Ukrainy.
2
@macio_944 Nieumiejętność budowania drużyny. Poza tym ten skład, poza dwoma, trzema piłkarzami też nie jest jakiś wybitny.