0

@Abominacja Pewnie, bieda aż piszczy i jeszcze trochę czasu upłynie, zanim się to zmieni. Tym niemniej, w sklepach nie ma już prawie telewizorów Full HD, a czasami widzę nawet 8K. Po co to komu, skoro przez kolejne 10 lat nie będzie żadnych treści, o grach już nie wspomnę. :P

2

@Messibestplayerintheworld Jak przyjdzie Gaya i Depay, to już będzie świetnie, ale pozostaje jeszcze kwestia sprzedaży.

2

@MesQueUnClub96 Technologia ma już prawie 10 lat, a telewizja nadal puszcza sygnał HD. Paranoja. :)

0

Po wielu latach nabyłem w końcu odbiornik 4K drogą kupna, jednakże widzę, że nie ma zbyt wielu treści na tę rozdzielczość. Sam kanał TVP, o którym tutaj wspomniano, ma być włączony tylko na dwa miesiące, z powodu 'braku treści', jak wspomniał p. Kurski.

Moje pytanie więc - czy poza Netflixem i konsolą jest jeszcze coś do pooglądania?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wraca człowiek do domu, siada do TV o 19:40, a tam studio.

Ech... dobrze, że nic się nie stało.

5

Osoby, które są mocno zaniepokojone działaniami Jego Prezydentury Joana Laporty Estrucha, pragnę uspokoić.

To dopiero początek.

2

@Joe_Pesci Ludzie go znienawidzili. Znalazł sposób, jak zarobić, żeby się nie narobić.

1

Griezmann, Dembele i Lenglet - reprezentanci Francji.
Busquets, Alba, Pedri - stanowią o sile Hiszpanii
Emerson - powołany do Brazylii
Dest - czołowy piłkarz USA
Ter Stegen - czołowy bramkarz świata
De Jong - jeden z najlepszych pomocników na świecie

"Barcelona nie ma kim grać". xD

2

La Bamba myślała, że porażka drużyną rezerw w trzeciej lidze jest dobrym wynikiem, a tu nagle zderzyła się z rzeczywistością. :D

13

@DaPidejpi Zleciało, jak Liga Mistrzów na Anfield.

6

@DaPidejpi Nie mogę się już doczekać Euro, pół dekady minęło od poprzedniego. :D

0

@DaPidejpi E tam, takie gadanie.
Sam jestem wielkim fanem Lapcia, ale Depaya trzeba było szybko zaklepywać, a nie czekać, aż pojawią się idealne okoliczności. Chociaż swoją drogą Wijnaldum podpisał kontrakt z PSG błyskawicznie, więc to nie jest tylko kwestia prezydenta.

0

@JoeBlack Cała UEFA prowadzi na stadionach akcję przeciwko rasizmowi od wielu lat. Chyba przespałeś ostatnią dekadę.

1

@baczmus Jastarnia.

0

@JoeBlack Czym Cię pouczają? Klękaniem? Nie chcesz, to nie klękaj, proste.

2

@wyjasniecie Są różne poglądy i postawy polityczne, ale rasizm, serio? ...
Oceniać kogoś pod względem koloru skóry, to trzeba być ziomkiem nie z tej planety. :D

5

@amanter I to jest piłkarz, który ma stanowić o sile ofensywnej Barcelony. :D

5

@Cwaniak4 Mam nadzieję, że ten bardzo mały szczegół, to nie jest pensja. xD

0

To wszystko przez ten wypadek Bartomeu na rowerze.
Teraz będziemy mu wypłacali emeryturę i nie starczy na Depaya.

46

Ech, i teraz trener-przegryw zostanie, a piłkarzy nie będzie. Wiedziałem, że tak się to skończy.

4

Przewodniczący Donald Tusk celnie o zmianie swoich przekonań.

"Kiedy się rządzi, to w żaden sposób nie można uciekać od odpowiedzialności za słabszych. W Polsce miliony ludzi ciągle potrzebują albo drogowskazu, albo opieki, albo pomocy, wrażliwość socjaldemokratyczna musi być obecna w praktyce rządzących. (…)Dzisiaj mogę z pełnym oddechem powiedzieć, że ta lekcja Leszka Kołakowskiego, jak się stać liberalno-konserwatywnym socjalistą, mnie się wypełniła w stu procentach."

3

@Chakalaka Na Czerwoną Planetę? Będzie szukał ostatniego komunisty?

3

@Persyfl Dzisiaj ma potrawy duchowe, wzmacnianie społeczeństwa jednostek.

2

@wyjasniecie Dla prawicowców wszystkie posty, które mają treści lewicowe są prowokacyjne.
Nie potrafią zrozumieć, że ludzie są różni.

0

@macio_944 Slash powiedział w jednym z wywiadów, że w pewnym momencie kupił pięć, luksusowych samochodów. Był tak nieszczęśliwy, że musiał sprzedać cztery i dopiero poczuł pełnię szczęścia.
Także tak, przesyt jest tak samo zły, jak niedosyt. :)

43

@kkbarca Ociec, bede grau czy nie?
- Synek, to trzeba na spokojnie. Zara wykrynce do Kumana i się załatwi.

0

@Kwiatek67 Szczerze mówiąc to na pozycji ST PSG nie ma zbyt dużego wyboru...

1

@zuang1995 To po prostu nie podpisałby kontraktu i tyle. W Barcelonie mają grać najlepsi, a nie wieczne łamagi.

0

@LS Pod warunkiem, że byś grał. Inaczej dostałbyś może 5. I tym sposobem na samym Umtitim czy Coutinho zaoszczędzilibyśmy na Gayę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?