0

@Transu96 Synek, ja Cię tu za stanowczo często widuję. ° ͜ʖ °

1

@PIWOSZ89 "Zostaw mnie w spokoju, chyba że chcesz przegrać." :D

1

https://i.imgur.com/ZSaiEAX.png

Presja psychologiczna nie zadziałała. xD

2

@Comentateiro Ktoś napisał, że jak po dziesiątej kolejce będziemy prowadzić, to wygramy ligę.
Myślę, że jak po którejkolwiek kolejce będziemy prowadzić, to już będzie mega sukces. ;)

5

Jeszcze się nawet lipiec nie zaczął, a tu już narzekania na ciężki terminarz.

15

@AntekGriezmann Raczej tak, ciężko by było chodzić boso.

0

@Jackazz V-sync jest od strony karty graficznej. To, o czym piszesz, to Freesync - inna technologia.

0

Viva la Presidente!

4

@masq To jest prawdopodobnie zbyt duża ilość klatek na sekundę, przez co obraz jest rwany. Spróbuj włączyć v-sync w opcjach.

2

Pedri, to chyba dostanie przydomek Żelazne Płuca. Facet jest tak eksploatowany, że do Petersburga pewnie też z buta pobiegł.

0

@Janas11224 74%... myślałem, że będzie więcej. :)

6

@MesQueUnClub96 To z wzoru Hajty chyba.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Didier Deschamps:

1. Wystawia Lengleta, który jest bez formy i zawala bramkę
2. Potem go zdejmuje, jeszcze bardziej rozwalając obronę
3. Kiedy wynik jest już prawie oczywisty wprowadza Sissoko, za dobrze grającego Griezmanna

Nietrafione decyzje, które przyczyniły się do tej porażki.

0

@kaamil1910 "Polecam" temat po lewej stronie.

2

Dlaczego uważasz homoseksualistów za dewiantów?
- "Bo są mniejszością i powinni mieć mniejsze prawa."
A co w takim razie z partią rządzącą, która jest popierana przez większość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kto w ogóle wymyślił taki idiotyzm, że piłkarz, który nie gra przez kilka miesięcy dostaje 100% pensji? To powinno się zmienić przy kolejnych kontraktach.

10

Kurek top, dobrze że został wyróżniony - akurat on nie zawiódł.

0

Na Igrzyskach nie będzie lepiej, chyba że nie trafimy na Brazylię. ;D

3

@matirix20 Moim marzeniem transferowym jest to, żeby już nigdy nie kupować piłkarzy, pokroju Braithwaite'a czy Pjanicia.

9

Roy Makaay i Luis Suarez. Dwóch piłkarzy, którzy ukąsili Real. Pierwszy strzelił Madrytowi najszybszą bramkę w historii Ligi Mistrzów, drugi był jego prawdziwym utrapieniem.


1

@kluivert99 Tinder. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

"Były piłkarz Espanyolu ma umowę do 2024 roku, a obecnie dochodzi do siebie po operacji barku. "

Idealny kandydat dla Barcelony. xD

0

@Transu96 Nie kopiuj moich trafów. :P

0

To teraz jeszcze "nie będzie arivederci, Forza Italia do Berlina!".

0

Prawdziwy lis pola karnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kolejni, boiskowi bracia. Podobieństwo Schweinsteigera i Chumacero. :)


1

@Transu96 Ja już dwa razy Militao trafiłem i teraz robię Ramosa 98. Szkoda, że Courtois TOTS nie zrobiłem, bo teraz trudno będzie o zgranie, ale jakoś sobie poradzę. :P

4

@matirix20 Myślę, że to dość tanie pieprzenie, brzydko mówiąc.
Oczywiście, ciężka praca zwiększa prawdopodobieństwo dojścia wyżej, ale jeżeli masz talent, to wystarczy Ci mniej czasu, a jeżeli nie, to i tak (według mnie) pewnego poziomu nie przeskoczysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?