0

@Ghotti Alena, to ten 22-letni talent? Co on jeszcze robi w klubie?

0

Nie oskarżałbym Lapcia o to, co się dzieje. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja finansowa jest aż tak zerowa.

1

Eder Militao Festiwal Futbolu Cena:

Xbox: 0
PlayStation: 0
PC: 0

1

@IronSanHybrid Bardzo ładny. Poniżej 30, to już musiałbyś być robo-copem, żeby to dostrzec.

0

@PatrychoO 5G w akcji.

59

Bartomeu powinien być postawiony w stan oskarżenia i to jak najszybciej.

2

@Transu96 Mój:

https://www.futhead.com/21/squads/306739/

Trochę się wykosztowałem na Messiego, ale dla Acuni warto.

34

@Yosemite Piłkarzy, to sobie mogą mieć. Poza piłkarzami istnieje jeszcze atmosfera i zgranie, które są o wiele ważniejsze.

3

@Jacu327 Można, jak najbardziej.

Jeszcze jak.

0

@AmigoBlancos Otóż nie tym razem.

0

@tbas Niższe podatki i jednocześnie niższe koszty życia?

https://www.chamsko.pl/demot/0_1_45561_Tos_dojebal__przez_alfred77.gif

10

@Encore Jedyna, słuszna decyzja. Konieczna była taka interwencja i tyle.

1

@IronSanHybrid Można. Jak byś kupił, to zgłoś się do mnie po darmową e-poradę. Pokażę, gdzie kupić taniej.

3

@IAmLegend Są, ale musisz mieć partnerkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kgorecki2500 @barcelonaLM @Barca1992

Tusk o podniesieniu wieku emerytalnego: To był mój błąd


Donald Tusk przyznał również, że podniesienie wieku emerytalnego było jego błędem. - Zaufałem za bardzo niektórym twardym ekspertom. To by mój błąd, żeby to zrobić na zasadzie przymusu - tłumaczył i stwierdził, że powinno to się odbywać w formie swobodnego wyboru.

1

@Janas11224 Podpisywałem już różne umowy i w żadnej nie było kary za zerwanie wyższej, niż opłata. Obie strony muszą mieć możliwość rozwiązania, inaczej jedna będzie mogła olewać temat i nie ponosić konsekwencji.

1

A jeszcze co do tych odszkodowań, to oczywiście trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że nie są one wyższe, niż pensja, gdyż byłoby to kompletnie bez sensu.
Skoro więc klubu nie stać na pensje, to lepiej zaryzykować i rozwiązać kontrakt, niż trzymać piłkarzy na trybunach.

1

"500 plus nikt nikomu nie zabierze" - Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk, odniósł się do programu społecznego, wprowadzonego przez obecną władzę.

Donald Tusk po przejęciu władzy w PO przez półtorej godziny odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Pojawił się m.in. temat 500 plus i wieku emerytalnego.
- Nikt nikomu nie zabierze 500 plus. To, co dała poprzednia władza, zostanie utrzymane. Temat jest zamknięty - powiedział na niedzielnej konferencji prasowej lider PO Donald Tusk. [gazeta.pl]

1

@koziar Kiedyś w Fifie 13 mocno szalałem z paczkami (a nie było jeszcze nawet legend, heh) i wydałem pewnie też około tysiąca co najmniej, a do tego gra za 200.

5

@PatrychoO O ile w przypadku poprzednich generacji mógłbym się zgodzić, tak teraz? Szczerze nie widzę dla siebie nic ciekawego, a w dodatku niektóre studia zaczęły przenosić swoje tytuły na PC. Z pewnym opóźnieniem, ale jednak.

9

@IronSanHybrid Wiadomo, że w Polsce PS5 będzie popularniejsze. Pomimo, że jest słabsze, głośniejsze i nie ma game passa. Kwestia przyzwyczajeń w danym kraju.

6

A więc jednak jest piłkarz Barcelony na boisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro Jak na Argentynę, to dość łatwo.

0

Przeszli, ale w półfinale nie będzie już tak łatwo.

0

No i koniec meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ale to jest żenujące. xD

0

To się Paredes popisał.

0

@Transu96 Jak nie masz Messiego i Maradony, to tak jakbyś grał w siatkówkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?