Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to miało być? xD
6
Messi: Byłem faulowany...
...albo nie.
2
Wydaje mi się, że ktoś się zaraz zesra i nie dotrzymają. :D
8
A więc przerwa techniczna na stronie jest o 3:30.
5
Łysy wpadł na mecz w przerwie od filmów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na boisku Everton i napastnik Evertonu.
1
No i po Di Marii, ech...
0
Ależ to było piękne podanie.
0
Herard Pique. :P
1
Na szczęście bez spalonego. Szkoła Realu strzela, teraz czas na Barcelonę. ;)
1
Oj, nie wiem czy nie było spalonego.
0
Gooooooool de Mariano!
1
Trener Brazylii aż ławki pomylił z nerwów.
3
Neymar spojrzał "Messi też leży? To ja jeszcze poczekam ze wstawaniem."
0
Piękne przyjęcie, takie niezbyt dokładne.
13
Turniej golfowy Koemana był ciekawszy.
4
@MaTt_BarcaFan Powiem więcej!
W stanie Massachusetts nie wolno uprawiać seksu z zawodnikami rodeo oraz clownami, jeżeli w pobliżu są konie.
7
Absurdalne prawa USA
W San Francisco nie można myć auta używaną bielizną
W Waszyngtonie nie można uprawiać seksu z dziewicą
W Kalifornii ludzie bez uprawnień myśliwskich nie mogą stawiać pułapek na myszy
W Seattle zakazane jest siadanie przez młode panny na kolanach partnerów w środkach lokomocji
Na Alasce nie można częstować myszy alkoholem
W Arizonie/Tombstone nie wolno śmiać się z otwartymi ustami bez pełnej szczęki
Na Hawajach nie można wkładać sobie monet do uszu
W stanie Vermont nie można gwizdać pod wodą.
2
@AssisMoreira Myślałem, że chodzi o Sterlinga.
0
@Azi To jest wyrób winopodobny, sprawdź etykietę.
3
Sprzedać Moribę i to jak najszybciej. Jeżeli 18-letni chłopak ma takie wymagania finansowe, to na pewno nie skończy kariery w Barcelonie. Lepiej więc od razu go sprzedać, niech wykorzystuje innych. ;)
4
"Tam są drzwi."
0
@messi564 Tak, faktycznie jeszcze Araujo. Tym bardziej sądzę, że trener powinien to jakoś ogarnąć, bo paka nie jest zła.
1
Skład w sumie jest bardzo ładny, wiele czołowych klubów mogłoby nam pozazdrościć, może poza środkową obroną.
Bramka - top
Prawa obrona - dwóch, dobrych piłkarzy, z czego jeden może grać na lewej
Środek obrony - Pique i Lenglet - obaj bez formy, ale jest jeszcze Garcia
Lewa obrona - topowy obrońca i Alejandro Balde, jest wybór
Pomoc - De Jong (top), Pedri (zmierza ku topowi), Busquets, Roberto i Moriba
Atak - Messi, Depay, Aguero, Fati, Dembele, Griezmann. Wybór spory.
4
"Człowiek rozsądny dopasowuje się do świata, a nierozsądny próbuje dopasować świat do siebie.
Cały postęp więc zależy od tego drugiego."
George Bernard Shaw
22
Kiedy GTA wychodziło na PC, Barcelona w krótkim czasie wygrywała Champions League.
GTA San Andreas - data premiery 2005, Liga Mistrzów 2006
GTA IV - data premiery 2008, Liga Mistrzów 2009
GTA Ballad of Gay Tony - data premiery 2010, Liga Mistrzów 2011
GTA V - data premiery 2015, Liga Mistrzów 2015
To już chyba wiem, dlaczego nie możemy wygrać. #ROCKSTARMUSISZ
8
5 milionów, to i tak duża kwota, jak za 23-latka, który niewiele pokazał.
4
@Pawlak1992 Wszystkie te programy są dostępne na Camp Nou.
0
@Dayan016 Talent w wieku 23 lat? Chyba oszalałeś. :D