Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niby Ameryka Płd., a klimat u mnie na pikniku bywał lepszy. ;]
0
@Transu96 Jesteś w jego posiadaniu? Bo ja tak. :P
0
https://www.futbin.com/21/player/30047/marcos-acuna
@Transu96
0
Kiedy myślisz, że Barcelona nie wyciąga wniosków, to obejrzyj Argentynę.
1
@PatrychoO Według mnie najlepsza część serii.
10
"Czesi rozpoczną ostatnią chyba akcję w tym meczu."
4
Rewelacyjna piłka!
3
"Nie było tam żadnego z partnerów, ale zaczną oni grę."
0
Kolas-Kalas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Przebieg meczu:
Sędzia główny pomylił się z liniowym, liniowy pomylił Norwegów z Duńczykami i przyznał im rzut rożny, Delaney strzelił gola i przebiegł pół stadionu, żeby się ucieszyć.
Na koniec Sevcik pomylił trybuny z bramką, strzelając z dystansu z pola karnego.
Czeski film.
8
"Próbował Sevcik z daleka."
Piłka na czternastym metrze.
1
@Ronmes Do tego puste trybuny.
2
Cebulinha? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Przy remisie dogrywka, czy karne?
0
@Transu96 Cycu, ja już mam tak:
Verratti (ten, co dojeżdża do Barcelony) 98, a może mieć jeszcze 5 na 5.
Acuna - tyż koks
Eder Militao - no ten to już w ogóle, ale Madryt - wiadomo
i jeszcze Ramos 98 do kolekcji.
11
Węgrzyn też ma ciekawy głos do komentowania.
0
Bór triggered totally.
0
@derlysy1979 Toś przewidział.
Nie ma.
4
@Jakchcesz Trochę tak, ale nie do końca.
WYJAŚNIENIE - Lód jest w kubku od początku. Facet wlewając ciepłą wodę, nie zmienia jego konsystencji, gdyż trwa to za krótko. Obróciwszy kubek, lód więc wypadnie.
Ale dlaczego woda nie wylatuje?
W kubku, oprócz lodu, jest też gąbka, która pochłania wodę. Dzięki temu, po potrząśnięciu i obróceniu, wypada sama kostka. :)
1
@Dagoneus Zapewniam, że jest to możliwe i istnieje logiczne wytłumaczenie tej zagadki. :)
2
Facet wlewa ciepłą wodę do kubka. Potrząsa nim i po kilku sekundach obraca, a z kubka, zamiast wody, wypada kostka lodu.
Jak to możliwe?
0
@IbrahimAfellay Podejrzewam, że Brazylia przejdzie Chile, ale jest sporo niespodzianek... zobaczymy w sobotę.
0
Macie do wyboru Haalanda i Messiego. Umowy na pięć lat każdy.
Kogo wybieracie i dlaczego?
0
@Bobo25 Bartomeu, to jest nic. Nawet na Twitterze go nie ma. :D
1
@Zip To tylko strona internetowa, nie wiem czym tu się przejmujesz. Jest ciepło, i tak trzeba gdzieś wyjechać. :)
15
Z cyklu "Zakazane Piosenki"
Siekiera, motyka, baba goła
Bartomeu to pierdoła
Siekiera, motyka, bum cyk cyk
Bartomeu stary pryk
Siekiera, motyka, piłka, bajka
Bartomeu miękka fajka
Siekiera motyka, małpi wuj
Bartomeu to jest...
i tutaj pada niecenzuralne, lecz rymujące się słowo na "ch", którego ze względu na późną porę, pozwolę sobie nie przytaczać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Grau, Grau, aż w końcu Reverter.
8
@Janas11224 Można ironicznie powiedzieć, że nie da się spaść z poziomu dna. ;)
10
Mbappe ma ewidentnie problem z piłkarzami Barcelony. ;]
7
@paweldunajecfcb W dwudziestym pierwszym.