Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak dwadzieścia lat temu oglądałem odcinek Kiepskich "Kreatura Mody" z Żanem Polem Kiepskim jako projektantem, to nie spodziewałem się, że kiedyś będzie on odpowiedzialny za kreaturowanie koszulek dla naszej ekipy. :D
3
@Lionel_Messi10 Ja nie popełniłem tego błędu. :P
45
A wystarczyłoby stworzyć taki wzór.
5
@PatrychoO Cały czas dziadowsko. :D
2
@Dagoneus Lepiej obserwuj twittera Realu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Po dzisiejszym zamieszaniu pewnie spora część Bamby zdawszy sobie sprawę z poglądów Barcelony, odpłynie. xD
0
@Colon Ter Stegen, Pavard, Varane, Kimpembe, Digne, De Jong, Wijnaldum, Gravenberch, Messi, Lautaro, Di Maria.
8
@albi Przecież on nie zostawi Realu Valladolid.
5
@JohnnyBarca La Bamba w rozsypce.
1
Już mieliśmy jednego takiego, który celebrował identycznie, jak Depay. ;)
https://img.bleacherreport.net/img/images/photos/003/803/695/hi-res-2d582ff1959a99b7636fd7c8dc37a64d_crop_north.jpg?1555664611&w=3072&h=2048
1
@HighestInTheRoom No właśnie dlatego. xD
1
@horang Pewnie Jara był organizatorem. :)
4
@Sulimo Jacyś 'ludzie' o poglądach pewnego malarza z Austrii postanowili buczeć jak małpy, podczas gdy przy piłce byli czarnoskórzy piłkarze.
4
@AntekGriezmann Myślę, że awans Polski do fazy pucharowej. ;)
1
A już miałem pochwalić Węgrów za fajny doping. Niestety przez garstkę debili kraj znów będzie wystawiony na śmieszność.
4
Dziś 21. czerwca, czyli najdłuższy dzień w roku, a co za tym idzie - nadchodzi Noc Kupały.
Prawdziwe, słowiańskie święto, które jest obchodzone niejako alternatywnie, wobec walentynek. Na Łotwie pod nazwą Līgo jest wolnym od pracy świętem państwowym (23 i 24 czerwca). Również na Litwie dzień 24 czerwca, od 2005 roku, jest wolny od pracy.
2
@KapiFCB No dobrze, nieważne czy to jest prawdziwa tiki-taka, czy podrabiana. Trzeba ten styl zmienić, bo nie działa.
12
@Kgorecki2500 Sorki, ale idąc takim tokiem myślenia, to wszystko jest bez sensu.
Prawa kobiet są bez sensu, prawa gejów są bez sensu, prawa pracowników są bez sensu, w ogóle jakiekolwiek prawa są bez sensu. Najlepiej żeby przedsiębiorcy racjonalnie o wszystkim decydowali, a inni przed nimi klęczeli... w końcu Polacy mają doświadczenie w tej kwestii.
2
W sumie dobrze, iż Dipej podpisał kontrakt tylko na dwa lata. Jeżeli odpali, będziemy renegocjować kontrakt - jeżeli nie, 12 miesięcy i pozbędziemy się balastu.
4
"Kto rządzi?
Ja. I mój zarząd."
Przewodniczący wyjaśnił niedowiarków.
1
@MesQueUnClub96 Tylko że jedna bramka prawdopodobnie nie wystarczy nawet do trzeciego miejsca. xD
3
Jeżeli wygramy dwiema bramkami, to przy korzystnym wyniku Słowaków możemy objąć prowadzenie.
Problem w tym, że reprezentacja Polski ostatni raz strzeliła dwie bramki na wielkim turnieju dokładnie... 15 lat temu.
20.06.2006 roku zdobyliśmy trzy punkty w meczu o honor z Kostaryką. Co ciekawe, na ławce rezerwowych siedział wtedy Łukasz Fabiański i był to jedyny Polak z obecnej kadry.
Skrót meczu:
0
Cholera, już prawie byłem w pierwszej dziesiątce typera Euro, a tu cztery mecze pod rząd nie weszły. Oby dzisiaj Włosi i Szwajcarzy nie zawiedli oczekiwań...
1
@betonito Pewnie ten na Anfield.
0
@kamilop Prawdopodobnie będzie to lewy obrońca (Gaya/Grimaldo) i może jakiś środkowy.
4
La Bamba: Laporta nie ma pieniędzy na transfery.
Laporta:
5
@natanvip Bardzo dobrze, ale kto rozumie?
4
Laporta kupi Laporte?
4
Bereszyński jako środkowy obrońca na pewno będzie dobrą opcją.
0
Jeżeli z takim składem Hiszpania straci punkty, to szapo ba dla trenera. xD