3

Jak dwadzieścia lat temu oglądałem odcinek Kiepskich "Kreatura Mody" z Żanem Polem Kiepskim jako projektantem, to nie spodziewałem się, że kiedyś będzie on odpowiedzialny za kreaturowanie koszulek dla naszej ekipy. :D

3

@Lionel_Messi10 Ja nie popełniłem tego błędu. :P

45

A wystarczyłoby stworzyć taki wzór.


5

@PatrychoO Cały czas dziadowsko. :D

2

@Dagoneus Lepiej obserwuj twittera Realu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Po dzisiejszym zamieszaniu pewnie spora część Bamby zdawszy sobie sprawę z poglądów Barcelony, odpłynie. xD

0

@Colon Ter Stegen, Pavard, Varane, Kimpembe, Digne, De Jong, Wijnaldum, Gravenberch, Messi, Lautaro, Di Maria.

8

@albi Przecież on nie zostawi Realu Valladolid.

5

@JohnnyBarca La Bamba w rozsypce.

1

1

@HighestInTheRoom No właśnie dlatego. xD

1

@horang Pewnie Jara był organizatorem. :)

4

@Sulimo Jacyś 'ludzie' o poglądach pewnego malarza z Austrii postanowili buczeć jak małpy, podczas gdy przy piłce byli czarnoskórzy piłkarze.

4

@AntekGriezmann Myślę, że awans Polski do fazy pucharowej. ;)

1

A już miałem pochwalić Węgrów za fajny doping. Niestety przez garstkę debili kraj znów będzie wystawiony na śmieszność.

4

Dziś 21. czerwca, czyli najdłuższy dzień w roku, a co za tym idzie - nadchodzi Noc Kupały.
Prawdziwe, słowiańskie święto, które jest obchodzone niejako alternatywnie, wobec walentynek. Na Łotwie pod nazwą Līgo jest wolnym od pracy świętem państwowym (23 i 24 czerwca). Również na Litwie dzień 24 czerwca, od 2005 roku, jest wolny od pracy.

2

@KapiFCB No dobrze, nieważne czy to jest prawdziwa tiki-taka, czy podrabiana. Trzeba ten styl zmienić, bo nie działa.

12

@Kgorecki2500 Sorki, ale idąc takim tokiem myślenia, to wszystko jest bez sensu.
Prawa kobiet są bez sensu, prawa gejów są bez sensu, prawa pracowników są bez sensu, w ogóle jakiekolwiek prawa są bez sensu. Najlepiej żeby przedsiębiorcy racjonalnie o wszystkim decydowali, a inni przed nimi klęczeli... w końcu Polacy mają doświadczenie w tej kwestii.

2

W sumie dobrze, iż Dipej podpisał kontrakt tylko na dwa lata. Jeżeli odpali, będziemy renegocjować kontrakt - jeżeli nie, 12 miesięcy i pozbędziemy się balastu.

4

"Kto rządzi?
Ja. I mój zarząd."

Przewodniczący wyjaśnił niedowiarków.

1

@MesQueUnClub96 Tylko że jedna bramka prawdopodobnie nie wystarczy nawet do trzeciego miejsca. xD

3

Jeżeli wygramy dwiema bramkami, to przy korzystnym wyniku Słowaków możemy objąć prowadzenie.
Problem w tym, że reprezentacja Polski ostatni raz strzeliła dwie bramki na wielkim turnieju dokładnie... 15 lat temu.

20.06.2006 roku zdobyliśmy trzy punkty w meczu o honor z Kostaryką. Co ciekawe, na ławce rezerwowych siedział wtedy Łukasz Fabiański i był to jedyny Polak z obecnej kadry.

Skrót meczu:


0

Cholera, już prawie byłem w pierwszej dziesiątce typera Euro, a tu cztery mecze pod rząd nie weszły. Oby dzisiaj Włosi i Szwajcarzy nie zawiedli oczekiwań...

1

@betonito Pewnie ten na Anfield.

0

@kamilop Prawdopodobnie będzie to lewy obrońca (Gaya/Grimaldo) i może jakiś środkowy.

4

La Bamba: Laporta nie ma pieniędzy na transfery.

Laporta:


5

@natanvip Bardzo dobrze, ale kto rozumie?

4

Laporta kupi Laporte?

4

Bereszyński jako środkowy obrońca na pewno będzie dobrą opcją.

0

Jeżeli z takim składem Hiszpania straci punkty, to szapo ba dla trenera. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?