Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcowy1899 https://historiapojazdu.gov.pl
3
@PatrychoO Albo tymi, którzy palą na przystankach, w sklepach. Idzie taki i jeszcze się głupio gapi. Tylko strzelić w gębę.
12
Wspaniały mecz, nie zapomnę go do czwartej w nocy.
0
Poszedłem grać w PESa, bo przewidywałem, co będzie. :D
4
Di Maria ładna lekkość w poruszaniu. Szkoła Madrytu.
3
@PatrychoO Pierwsza opcja.
2
Cały czas to samo. Argentyna statyczna i czekająca przy polu karnym.
0
@AdamS9882 Nie ma czegoś takiego, jak tradycjonalistyczny libertarianin (xD).
Jak można wspierać tradycyjne wartości i jednocześnie skrajny liberalizm, który dla wolności indywidualnej rozbija te wartości w pył? Nie masz pojęcia o czym piszesz i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, dlatego w tym momencie kończę dyskusję.
4
Argentyna w dobrym składzie, czyli idealny przepis na wpierdziel. ;>
0
@AdamS9882 " nie chce finansować innych regionów"
To już Twoje wyobrażenie, które nie ma poparcia w faktach, ale nawet gdyby tak było, to trudno finansować pozostałe części kraju, które wyzyskują Katalonię i jeszcze pałują ich obywateli. Poza tym wchodzi jeszcze kwestia niechęci do monarchii, która też jest antyprawicowa. ;)
0
@AdamS9882 Potrafisz w ogóle czytać? Bo to, że historii Wojny Domowej, w której Barcelona popierała Republikę nie znasz, to już wiem.
Przytoczę jeszcze raz, może do Ciebie dotrze:
"poglądy Bolsonaro, z którym od jakiegoś czasu identyfikują się Ronaldinho i Rivaldo, są dla klubu “nie do zaakceptowania”. Barça stara się kreślić swój wizerunek jako klubu opierającego się na zasadach szeroko pojętej równości i szerzyć idee wzajemnego szacunku."
0
@AdamS9882 "Katalońska gazeta Sport poinformowała we wtorek, że szefostwo FC Barcelona odcina się od Ronaldinho i Rivaldo, swoich byłych piłkarzy z Brazylii, którzy spędzili lata grając w barwach klubu z Camp Nou. Kierownictwo Barcelony oświadczyło, że poglądy Bolsonaro, z którym od jakiegoś czasu identyfikują się Ronaldinho i Rivaldo, są dla klubu “nie do zaakceptowania”. Barça stara się kreślić swój wizerunek jako klubu opierającego się na zasadach szeroko pojętej równości i szerzyć idee wzajemnego szacunku. Świadectwem tego było m.in. symboliczne wręczenie koszulki klubu młodej Palestynce Ahed Tamini, która stała się symbolem walki o sprawiedliwość dla swojego narodu pod izraelską okupacją."
0
@VbamboeB Oczywiście nie miałem takiej wiedzy jak teraz, ale obejrzawszy jeden-dwa mecze od razu rzuciła mi się w oczy otwartość tego klubu. W tamtym czasie oglądałem głównie Ekstraklasę, gdzie panowała szarzyzna na trybunach i mecze Barcelony, to było coś jakby z innego świata. Uśmiech, radość, szacunek dla każdego, to są wartości kluczowe dla nas. Nawet teraz możesz sobie iść i usiąść na Camp Nou, bez podania powodu. W przypadku innych klubów jest to nie do pomyślenia.
A co do Bayernu... ten klub od zawsze był lewicowy i tolerancyjny (podobnie, jak Barca) tylko narzucono mu siłą zmianę kursu w Trzeciej Rzeszy. To nie były wartości wybrane przez nich.
0
@VbamboeB Sportowych? Czyli jeżeli Barcelona będzie niżej w tabeli, to przestaną jej kibicować? Trochę lipa.
Uważam, że klubowi można kibicować GŁÓWNIE ze względów ideowych, bo inne wartości są płynne. Piłkarze się zmieniają, prezesi też, tylko wartości pozostają.
1
@patry295 Między innymi. Nie potrafiłbym się utożsamiać z klubem o takiej przeszłości, jak Real.
2
Ja się zastanawiam co Ci potężni przeciwnicy nurtów lewicy robią na stronie jednego z najbardziej socjalistycznych klubów w Europie, w którym za poparcie prawicowego prezydenta Brazylii traci się legitymację honorową. xD
2
Myślę, że to jest w ogóle starcie cywilizacji.
Jeżeli ktoś sądzi, że państwo nie powinno niczego dotować, to dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie oznacza to jednak, że osoba, która uważa inaczej jest skończonym kretynem. Dla niej wspieranie niszy sportowej lub artystów może być całkiem normalne i na tym właśnie polega polityka. Problem pojawia się wtedy, kiedy jedna ze stron przedstawia swoje poglądy jako prawdę, a wszystkich pozostałych uważa za debili.
1
Stanowski to człowiek XIX wieku, dobrze powiedziane. To se ne vrati, kluki!
6
128 Pendrive'a w środku? Bierę!
7
@arraco Już dawno się stała, teraz po prostu dołączają kolejne osoby.
1
Włączam przypadkiem na Eleven, a tam pięć minut i dwie bramki dla Girony.
2
@Coutinho007 Dest zawodził, więc widziałbym Brazylijczyka. Poza tym wolę jego styl gry, szybkość i siła jest tym, czego potrzebujemy.
1
La Rambla, kwiecień 2022:
https://imgresizer.eurosport.com/unsafe/1200x0/filters:format(jpeg)/origin-imgresizer.eurosport.com/2008/02/07/416519-23489881-2560-1440.jpg
1
@IronSanHybrid Ignorowanie przypomina mi trochę takiego psa, który chowa głowę pod poduszkę i myśli, że go nie widać. ;>
3
Uważam, że jest kilka opcji wyjścia z sytuacji 'politycznej'.
1. Całkowity zakaz propagowania treści politycznych, religijnych i innych, które mają wywoływać napięcia między użytkownikami
2. Stworzenie kategorii. Przed każdym wysłaniem posta użytkownik byłby zmuszony wybrać jedną z kilku kategorii (np. sport, sztuka, polityka itp.). Można by było odhaczać te, które nas nie interesują.
3. Pozostawienie La Rambli dla kwestii sportowych i stworzenie drugiej, dla innych kwestii.
Którą uważacie za najlepszą? A może jeszcze inny pomysł?
5
@amanter W końcu można sprzedać Busquetsa.
0
@Danger204 Nie piszę o sobie, gdyż nie jestem egoistą.
14
Myślę, że lekcja kultury osobistej zamiast religii byłaby dobrym pomysłem.
1
@LeoMessiah Czyli i tak postęp w porównaniu z tym sezonem, a przynajmniej coś strzelimy. :)
1
Skład na sezon 21/22:
https://www.futwiz.com/en/custom-squad/194715