Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii Podejrzewam, że Laporta już by go zwolnił, ale nie ma pieniędzy na odszkodowanie.
5
@Jakchcesz Pewnie chodzi o reprezentację Polski.
0
Jeżeli Koeman pozostanie, to przynajmniej dobrze, że Laporta dał mu jasno do zrozumienia, że taki sposób gry, który prezentował jest nie do zaakceptowania.
Barcelona musi grać szerzej i szybciej, 4-3-3 to idealna opcja.
9
Poniedziałek: Potężny Aguero
Wtorek: Potężny Garcia
Środa: Potężny Emerson Royal
Czwartek: Potężny Wijnaldum
Piątek: Potężny Depay
Sobota: Potężny Laporte
Niedziela: Potężny Gaya
A w kolejnym tygodniu sprzedaż.
10
Laporta jeszcze zaskoczy, sytuacja jest dynamiczna. Otoczenie Depaya potwierdza.
[Kettgerio Armani]
1
Sousa zaraz będzie dzwonił do Cristiano Ronaldo.
1
Ładne podanie, w stylu Barcelony.
6
Powietrze schodzi z balonika. xD
1
@betonito Czy zęby wchodzą w skład głowy?
18
Ból głowy Pereza powraca. :D
1
@Coutinho007 Pewnie tak, albo Laporte z City. Nie zdziwiłbym się też przy jakiejs wymiance, Joan lubi czasem zaryzykować.
3
@LS Barcelona nic nie osiągnie z Koemanem, ale obym się mylił.
6
@donleo12 Znając Laportę, to nie sądzę.
2
@VamosRakieta Nie zapominajmy o Kalu Uche, wybitnym reprezentancie Wisły Kraków.
2
Piękny jesteś, no piękny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgur.com/GiUaNpC.jpg
Edit: W kolejnej Bamba. xD
1
@Batys Trochę taki "Kanał sportowy", tylko jeszcze bardziej patologiczny.
13
@Batys Już dawno pisałem żeby stworzyć kategorie na Rambli. Ten, kto chce - wyłączy sobie politykę i inne dziadostwa.
1
W 2009 roku Samuel Eto'o został wymieniony na Ibrahimovicia (z dopłatą).
Teraz proszę o wymianę Roberto za Laporte (może być z dopłatą). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@DaPidejpi Tak, na przykład Xavi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DIPENNN Bartek zapłacił 18 milionów za piłkarza, który nie nadaje się do Barcelony. Laporta wziął za darmo lepszego Aguero. Więcej chyba nie trzeba pisać.
0
@Coutinho007 Ciekawe skąd pomysł na Aguero. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Póki co ruchy Lapcia trzeba sklasyfikować jako bardzo udane. Zobaczymy, co będzie dalej.
0
@katalonczyk987 To nie będzie specjalnie trudne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kgorecki2500 Kto Ci buty ukradł?
- To są efekty interwencji!
4
Co do tych koszulek Realu, to jak dla mnie najlepsze mieli w sezonie 11/12, te złote:
https://site-cdn.givemesport.com/images/20/04/03/29fd7495bb165680d03f6a6600dc9cdf/690.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@marcin62 Trochę powiewają tandetą, ale to dobrze. ;D
2
Musimy mieć porządnego skrzydłowego, a lepszego pewnie nie kupimy. Dobra informacja.
1
@XaviHeart Czyli teraz jesteś nienażarty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
> Jakiego masz kompa
Srebrnego
> No ale jaki jest ??
Szybki
> Kur** no , ty mnie nie rozumiesz
Jaki masz procesor ?
> Siwy
Ile masz ram ?
> Jedną, kupiłem dzisiaj bo tylko rama była , nie było delmy
jezu , a ile masz lat ??
> Dali mi 3 , jeszcze 1 rok i wychodze
Nie kapuje cie koleś
> Wiem , rudy na mnie wykapował
Klasyk.