0

@GeraltzKatalonii Podejrzewam, że Laporta już by go zwolnił, ale nie ma pieniędzy na odszkodowanie.

5

@Jakchcesz Pewnie chodzi o reprezentację Polski.

0

Jeżeli Koeman pozostanie, to przynajmniej dobrze, że Laporta dał mu jasno do zrozumienia, że taki sposób gry, który prezentował jest nie do zaakceptowania.
Barcelona musi grać szerzej i szybciej, 4-3-3 to idealna opcja.

9

Poniedziałek: Potężny Aguero
Wtorek: Potężny Garcia
Środa: Potężny Emerson Royal
Czwartek: Potężny Wijnaldum
Piątek: Potężny Depay
Sobota: Potężny Laporte
Niedziela: Potężny Gaya

A w kolejnym tygodniu sprzedaż.

10

Laporta jeszcze zaskoczy, sytuacja jest dynamiczna. Otoczenie Depaya potwierdza.
[Kettgerio Armani]

1

Sousa zaraz będzie dzwonił do Cristiano Ronaldo.

1

Ładne podanie, w stylu Barcelony.

6

Powietrze schodzi z balonika. xD

1

@betonito Czy zęby wchodzą w skład głowy?

18

Ból głowy Pereza powraca. :D


1

@Coutinho007 Pewnie tak, albo Laporte z City. Nie zdziwiłbym się też przy jakiejs wymiance, Joan lubi czasem zaryzykować.

3

@LS Barcelona nic nie osiągnie z Koemanem, ale obym się mylił.

6

@donleo12 Znając Laportę, to nie sądzę.

2

@VamosRakieta Nie zapominajmy o Kalu Uche, wybitnym reprezentancie Wisły Kraków.

2

Piękny jesteś, no piękny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://i.imgur.com/GiUaNpC.jpg

Edit: W kolejnej Bamba. xD

1

@Batys Trochę taki "Kanał sportowy", tylko jeszcze bardziej patologiczny.

13

@Batys Już dawno pisałem żeby stworzyć kategorie na Rambli. Ten, kto chce - wyłączy sobie politykę i inne dziadostwa.

1

W 2009 roku Samuel Eto'o został wymieniony na Ibrahimovicia (z dopłatą).
Teraz proszę o wymianę Roberto za Laporte (może być z dopłatą). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@DaPidejpi Tak, na przykład Xavi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DIPENNN Bartek zapłacił 18 milionów za piłkarza, który nie nadaje się do Barcelony. Laporta wziął za darmo lepszego Aguero. Więcej chyba nie trzeba pisać.

0

@Coutinho007 Ciekawe skąd pomysł na Aguero. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Póki co ruchy Lapcia trzeba sklasyfikować jako bardzo udane. Zobaczymy, co będzie dalej.

0

@katalonczyk987 To nie będzie specjalnie trudne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kgorecki2500 Kto Ci buty ukradł?
- To są efekty interwencji!

4

Co do tych koszulek Realu, to jak dla mnie najlepsze mieli w sezonie 11/12, te złote:

https://site-cdn.givemesport.com/images/20/04/03/29fd7495bb165680d03f6a6600dc9cdf/690.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@marcin62 Trochę powiewają tandetą, ale to dobrze. ;D

2

Musimy mieć porządnego skrzydłowego, a lepszego pewnie nie kupimy. Dobra informacja.

1

@XaviHeart Czyli teraz jesteś nienażarty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

> Jakiego masz kompa
Srebrnego
> No ale jaki jest ??
Szybki
> Kur** no , ty mnie nie rozumiesz
Jaki masz procesor ?
> Siwy
Ile masz ram ?
> Jedną, kupiłem dzisiaj bo tylko rama była , nie było delmy
jezu , a ile masz lat ??
> Dali mi 3 , jeszcze 1 rok i wychodze
Nie kapuje cie koleś
> Wiem , rudy na mnie wykapował

Klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?