Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Cieszę się, że pomimo różnych poglądów, my też się zgadzamy w tej kwestii.
8
Z całym szacunkiem, ale...
https://www.fcbarca.com/user/MessiUltras
Czy to jest jeszcze dopuszczalne?
2
Ciekawe, jaka byłaby cena Aymerica. Kontrakt ma aż do 2025 roku, ale sporo może zależeć od włodarzy Man City.
2
@german_17 Mądrego, to aż miło posłuchać!
6
Aymeric Laporte
Lat 27
189 cm wzrostu
45 milionów Euro wartości, w/g transfermarkt
Co ciekawe, nigdy nie grał w reprezentacji!
0
@Mizander https://img.bleacherreport.net/img/images/photos/003/840/689/hi-res-4716c277302452029c3d13cd97e8f45a_crop_north.jpg?1575295915&w=3072&h=2048
0
Rezerwowy Manchesteru City, a i tak jest lepszy od Ronaldo Nazario.
3
W końcu jest co poczytać w Gorących, a nie tylko zalew prawicowej 'wolności'.
1
Wielki kandydat na Prezydenta o niezmiennych poglądach, Pan Krzysztof. Wywiad z 2015:
Krzysztof: Uważam, że nie będzie w Polsce klimatu do prywatyzacji ubezpieczeń.
Musimy przyglądać się nierównościom społecznym i górnej warstwie, której mało uwagi się poświęca. Oni powinni się poczuwać do obowiązku wobec społeczeństwa.
Redaktor: Myślę, że część wolnorynkowców będzie zawiedziona pana opiniami.
Krzysztof: Cóż, to ich problem.
https://thumbs.gfycat.com/KaleidoscopicAstonishingHochstettersfrog-size_restricted.gif
0
@MichalZZZ Jeżeli kupowałeś od firmy, to masz prawo.
3
Takich transferów już nie ma.
https://pbs.twimg.com/media/D-TrJTnXkAIC2do.jpg
1
@wyjasniecie Tak, ale będę potrzebował ich sporo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Aymeric Laporte.
Jeżeli ktoś chciałby jegomościa, to proszę o pozostawienie herbu, postaram się go załatwić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@GeneralXavi I jedyny. ;>
1
@BoRoWieC Makelele powinien być na dwóch pierwszych miejscach.
19
@Vebrol Sorry, ale maszyna Tuchela zmiażdżyła wczoraj Pepa pod każdym względem.
30
Jakie to jest żenujące.
Najpierw po Bayernie wmawiali, że to wina choroby Tito.
Potem po Atletico, że sędzie nie odgwizdał ręki.
Po Romie już miało być lepiej
Liverpool to magia Anfield,
a po ósemce od Monachium Pique miał odejść z Barcelony.
...i dziś, kiedy minęło kilkanaście miesięcy od tamtej chwili, nagle wszyscy milczą. Bez charakteru, ambicji, z przesadzonymi pensjami, a ludzie uważają, że powinni zostać.
Nie, nie powinni - tak samo, jak w 2008 Ronaldinho i Deco zostali pożegnani i nie było żadnej 'ławki', tylko po prostu cykl się skończył i tyle. Wiadomo, że jest to niefajne na pewien sposób, ale innego po prostu nie ma.
18
Od kiedy Laporta powrócił do Barcelony:
- żeńska drużyna rozbija Chelsea w finale Ligi Mistrzów
- koszykarska drużyna awansuje do finału Euroligi pierwszy raz od jedenastu lat, czyli... od poprzedniej jego kadencji
- piłkarki Barcelony grają dziś o tryplet w meczu Pucharu Królowej
- drużyna Alevin pnie się w górę La Liga Promises
- Leo Messi jest bliższy pozostania w Barcelonie
- jasno i klarownie mówi się o konsekwencjach wobec składu
- błyskawicznie ogłasza się transfery, jeszcze przed Euro
A to dopiero niecałe trzy miesiące urzędowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Kozinho. Autobus to nie jest jakiś samograj, który cofniesz do obrony i nie tracisz bramki. Wymaga to olbrzymiej pracy i koncentracji.
18
Pojawiają się pogłoski o pozbyciu się piłkarzy i już się zaczyna "Alby nie, Busi też nie, Antoś ma zostać".
Couris, to może jeszcze Bartolomeu ściągnijmy, bo w sumie nie był taki zły...
6
@Grubson06 Super, co nie zmienia faktu, iż przydałaby mu się konkurencja w postaci potężnego Emersona Royala.
0
@skubi99 Nie masz monopolu na prawdę i lepiej się z tym pogódź, bo będzie Ci ciężko w życiu. Serio piszę.
3
Ech, i znowu ściąganie trenera pod Messiego. To już nie jest śmieszne.
0
@patry295 To jest Twoja definicja wolności, niekoniecznie jedyna i słuszna.
0
@Fake69 Tiki-taka po prostu nie działa na drużyny dobrze przygotowane fizycznie.
0
@Messibestplayerintheworld Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, a jutro zrób to jeszcze raz.
2
@Borneo Wtedy musiałby się wysilić, a on woli ośmieszać słabszych od siebie.
0
@EdinsonCavani Jak kobieta jest bita, to też według nich nie ma prawa bronić się przed 'wolnością' mężczyzny. Czego nie rozumiesz?
0
@masq Kolejny nołnejm. Szkoda czasu.
0
@EdinsonCavani Ja akurat jeżeli chodzi o polski kościół, to mam pełno wątpliwości, ale Franciszka jak najbardziej popieram.