3

"Holender chce dla Barcelony tego, co najlepsze, ale po dwóch spotkaniach z Laportą jest nieco zdezorientowany. Nie rozumie, skąd pojawiła się taka zmiana w prezydencie, który w trakcie kampanii wyborczej chwalił go mówiąc, że wykonuje dobrą pracę."

To było w trakcie kampanii, kiedy graliśmy dobrą piłkę. Cóż jednak z tego, skoro w kwietniu i maju powróciły stare upiory.

0

Czyli jednak uśmiech Koemana był ironiczny.

No cóż, rewolucja, to rewolucja. Albo będziemy jechać na sentymencie, albo zmienimy całe struktury.

3

"Za mojej kadencji nie będzie sezonu przejściowego, więc przeprowadzamy zmiany."

3

@neeed Jakąś estymą jednak naszą legendę trzeba darzyć, ale faktycznie różnice w kwestii przyszłości są spore.

4

A co do Koemana, jeżeli obaj Panowie różnią się w tak kluczowej kwestii, jak 'sezon przejściowy' to raczej nie ma co liczyć na dalszą współpracę.

4

Przecież są konkrety.
Boss powiedział, że w przyszłym tygodniu poznamy transfery.

2

Panie Joan, proszę podać nazwę klubu, od litery którego rozpoczyna się nazwisko trenera Barcelony?

- Cadiz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KrystianR Ale ja nie mówię, że piłkarze powinni zostać.
Tutaj potrzeba nowego projektu, z piłkarzami i klasowym trenerem.

0

@matirix20 Barcelona to nie jest Mam Talent. Tutaj trzeba sukcesów na już i Lapcio to rozumie.

29

"Laporta: W Barcelonie nie ma sezonów przejściowych.
Nie może być tak jak w poprzednich sezonach, że porażki nie miały konsekwencji. Teraz będą konsekwencje, zmienimy kadrę, w przyszłym tygodniu ogłosimy transfery."

Piękne słowa, czas na konkrety.

1

@DonMatteo901 Romek by się przydał, razem z Conte.

2

@BartaxXx Ja płacę w herbach, 50% dziennie.

2

@Hosh Pewnie, ale jeszcze ważniejsze jest to, żeby nie być infantylnym. Ludzie zarzucają Kapeli dziecinadę, a sami wyładowują na nim głupie emocje.

3

Ocenianie całej lewicy przez taką osobę, to tak jakbym ja pokazał wczorajsze bojówki w Gdańsku i powiedział, że tak wygląda cała prawica.
Faszyzm się czai, uważajcie!

3

@Colon Tak, jak wspominałem - dobór osób niestety nie jest przypadkowy...

0

Teraz dopiero widać inteligencję Gonciarza. Kompletnie osłabił mocne punkty Stanowskiego i nie dał mu się podejść od żadnej strony.

1

@MesQueUnClub96 Nieźle się zgrałeś z postem poniżej. ;>

0

Szkoda, że szacowny Pan Stanowski nie zaprosi do programu kogoś charyzmatycznego, z jajami, np. P. Ikonowicza lub Jana Śpiewaka.
Myślę, że nie byłby taki skory do dyskusji i dlatego dobiera sobie ludzi mniej ogarniętych.

2

Swoją drogą ciekawe jest to, iż liberalne elity, które popierały Bronisława Komorowskiego i krytykowały 500+, teraz są po stronie opłaty reprograficznej, proponowanej przez PiS.

0

@Wilczeq Bezpiecznej? Powiedz to kibicom Manczesteru. :D

2

@DonMatteo901 Jak dla mnie jest to kwestia osobista i nie powinno się tego wymuszać. Jak ktoś chce, to niech się szczepi i tyle w temacie.

PS. Stanęło gdzieś pośrodku, to dość niebezpieczne sformułowanie. :P

9

I cyk, kasa na Polsacie zaoszczędzona. :D

6

@Rastafarnianin Podejrzewam, że większość już nie kojarzy czasów Guardioli, o Ronaldinho nie mówiąc. :D

8

Trzy ostatnie kluby trenerów Barcelony za czasów Bartomeu:

Koeman - Everton, Southampton, Feyenoord
Setien - Betis, Las Palmas, Lugo
Valverde - Athletic, Valencia, Olympiakos

Ktoś tu dobrze napisał - po prostu zainwestujmy trochę pieniędzy w porządnego trenera. Piłkarze na pewno nie są bez winy, ale to trener musi mieć pomysł na grę.

0

@AmigoBlancos Ja też mam nadzieję, że Conte nie trafi do Realu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

„Gdy się grzmot w maju odezwie na wschodzie, rok sprzyja sianu i zbożu w urodzie”.

Czyli jeżeli Cristiano przejdzie do Rosji, to wygramy Ligę Mistrzów.
Dobrze rozumowuję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

W kolejnym wywiadzie powie, że jest przystojny.

6

@A_Gomesinho_21 Git, tylko żeby jeszcze opchnąć Braita, Firpo i Pjanicia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?