Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Holender chce dla Barcelony tego, co najlepsze, ale po dwóch spotkaniach z Laportą jest nieco zdezorientowany. Nie rozumie, skąd pojawiła się taka zmiana w prezydencie, który w trakcie kampanii wyborczej chwalił go mówiąc, że wykonuje dobrą pracę."
To było w trakcie kampanii, kiedy graliśmy dobrą piłkę. Cóż jednak z tego, skoro w kwietniu i maju powróciły stare upiory.
0
Czyli jednak uśmiech Koemana był ironiczny.
No cóż, rewolucja, to rewolucja. Albo będziemy jechać na sentymencie, albo zmienimy całe struktury.
3
"Za mojej kadencji nie będzie sezonu przejściowego, więc przeprowadzamy zmiany."
3
@neeed Jakąś estymą jednak naszą legendę trzeba darzyć, ale faktycznie różnice w kwestii przyszłości są spore.
4
A co do Koemana, jeżeli obaj Panowie różnią się w tak kluczowej kwestii, jak 'sezon przejściowy' to raczej nie ma co liczyć na dalszą współpracę.
4
Przecież są konkrety.
Boss powiedział, że w przyszłym tygodniu poznamy transfery.
2
Panie Joan, proszę podać nazwę klubu, od litery którego rozpoczyna się nazwisko trenera Barcelony?
- Cadiz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@KrystianR Ale ja nie mówię, że piłkarze powinni zostać.
Tutaj potrzeba nowego projektu, z piłkarzami i klasowym trenerem.
0
@matirix20 Barcelona to nie jest Mam Talent. Tutaj trzeba sukcesów na już i Lapcio to rozumie.
29
"Laporta: W Barcelonie nie ma sezonów przejściowych.
Nie może być tak jak w poprzednich sezonach, że porażki nie miały konsekwencji. Teraz będą konsekwencje, zmienimy kadrę, w przyszłym tygodniu ogłosimy transfery."
Piękne słowa, czas na konkrety.
1
Duet marzeń
https://fcinter.pl/rails/active_storage/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBbU1vIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--79e31df3877590759d52226cd5625d10e8469b35/22.jpg
1
@DonMatteo901 Romek by się przydał, razem z Conte.
2
@BartaxXx Ja płacę w herbach, 50% dziennie.
2
@Hosh Pewnie, ale jeszcze ważniejsze jest to, żeby nie być infantylnym. Ludzie zarzucają Kapeli dziecinadę, a sami wyładowują na nim głupie emocje.
3
Ocenianie całej lewicy przez taką osobę, to tak jakbym ja pokazał wczorajsze bojówki w Gdańsku i powiedział, że tak wygląda cała prawica.
Faszyzm się czai, uważajcie!
3
@Colon Tak, jak wspominałem - dobór osób niestety nie jest przypadkowy...
0
Teraz dopiero widać inteligencję Gonciarza. Kompletnie osłabił mocne punkty Stanowskiego i nie dał mu się podejść od żadnej strony.
1
@MesQueUnClub96 Nieźle się zgrałeś z postem poniżej. ;>
0
Szkoda, że szacowny Pan Stanowski nie zaprosi do programu kogoś charyzmatycznego, z jajami, np. P. Ikonowicza lub Jana Śpiewaka.
Myślę, że nie byłby taki skory do dyskusji i dlatego dobiera sobie ludzi mniej ogarniętych.
2
Swoją drogą ciekawe jest to, iż liberalne elity, które popierały Bronisława Komorowskiego i krytykowały 500+, teraz są po stronie opłaty reprograficznej, proponowanej przez PiS.
0
@Wilczeq Bezpiecznej? Powiedz to kibicom Manczesteru. :D
2
@DonMatteo901 Jak dla mnie jest to kwestia osobista i nie powinno się tego wymuszać. Jak ktoś chce, to niech się szczepi i tyle w temacie.
PS. Stanęło gdzieś pośrodku, to dość niebezpieczne sformułowanie. :P
9
I cyk, kasa na Polsacie zaoszczędzona. :D
6
@Rastafarnianin Podejrzewam, że większość już nie kojarzy czasów Guardioli, o Ronaldinho nie mówiąc. :D
8
Trzy ostatnie kluby trenerów Barcelony za czasów Bartomeu:
Koeman - Everton, Southampton, Feyenoord
Setien - Betis, Las Palmas, Lugo
Valverde - Athletic, Valencia, Olympiakos
Ktoś tu dobrze napisał - po prostu zainwestujmy trochę pieniędzy w porządnego trenera. Piłkarze na pewno nie są bez winy, ale to trener musi mieć pomysł na grę.
0
@AmigoBlancos Ja też mam nadzieję, że Conte nie trafi do Realu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
„Gdy się grzmot w maju odezwie na wschodzie, rok sprzyja sianu i zbożu w urodzie”.
Czyli jeżeli Cristiano przejdzie do Rosji, to wygramy Ligę Mistrzów.
Dobrze rozumowuję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
W kolejnym wywiadzie powie, że jest przystojny.
6
@A_Gomesinho_21 Git, tylko żeby jeszcze opchnąć Braita, Firpo i Pjanicia.
4
@FafitFCB https://pobierak.jeja.pl/images/7/c/8/541119_skandal.jpg