10

Jem serek marki Piątnica.

Z Piątnicy, no bo skąd?

3

@Coutinho007 Do dziś nie rozumiem, jak to jest możliwe, że Laporta nie wygrał w 2010... przecież objął stery w 2003, niemożliwe żeby był dwie kadencje. Minęło tylko 7 lat.

1

@Pioter Jedyny kandydat, który się nadaje. Lepszej okazji nie będzie.

0

I tak nie wygramy, więc szczerze mówiąc żadna strata. :D

7

Skoro i tak nikogo nie kupimy, to wszystkie ręce powinny być na pokładzie o nazwie "Conte".

Laporta, liczę na Ciebie.

2

Nikt już nie powie, że nie ma dobrego trenera do wzięcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dosq Tak, bo to nie są licencje na wyłączność. Juventusu czy Romy nie ma, a jest licencja na Serie A.
@!34RC3!_0N4 Tam nie ma żadnej taktyki i żadnego pressingu. xD

0

@Dosq Otóż nie. Partnerstwo obowiązuje ponad licencją ligi.

4

Pragnę Państwu zaprezentować trenera Barcelony w sezonie 2021/22 wraz z pierwszym pucharem, który zdobędzie.

https://estaticos-cdn.elperiodico.com/clip/67f6c857-3516-411d-a690-8a7606fffa9a_alta-libre-aspect-ratio_default_0.jpg

1

@Ojciecpijo Jeszcze jak.

8

W FIFA 22 nie będzie kolejnego klubu Serie A.
KONAMI podpisało kontrakt z Atalantą Bergamo, przez co niebiesko-czarni pojawią się w PESie na wyłączność.

1

W ostatnich trzech sezonach, w których Laporta był prezesem Barcelony, Real Madryt nie wygrał żadnego trofeum.

A po jego odejściu praktycznie w każdym sezonie Real zdobył co najmniej jeden puchar lub ligę.

0

@maciek16 Ano właśnie - Benitez nie potrafił nic zrobić z tą samą drużyną, z którą Zizou kilka miesięcy później podnosił "uszy". Świadczy to o tym, że trener musi mieć pomysł na grę i żaden, dodatkowy piłkarz tutaj nic nie da.

1

@Pablit To Ty sobie ubzdurałeś, że nie wygramy żadnego trofeum. Taki skład powinien grać dużo lepiej.

20

@FC1899Barca Spodnie widzę pracują. :P

4

@MesQueUnClub96 Przede wszystkim odrzuciłbym wszystkich trenerów, którzy mają wiele lat kariery, a nie trenowali żadnego, mocnego klubu (np. Bielsa).
Albo stawiamy na topowego menedżera (Klopp) albo na młodego i świeżego, który jeszcze nie wiadomo, czy wypali (Xavi).

7

Po sześciu miesiącach Beniteza zastępuje Zidane, bez żadnego, poważnego doświadczenia. Po serii klęsk z (m.in. tej z Barceloną 0-4) i braku stylu gry, Francuz poprowadził Los Blancos do wygrania Ligi Mistrzów w tym samym sezonie.
Ale przecież...

"Nie zmienia się trenera po jednym sezonie."

Otóż to, zgadzam się. Czasem trzeba go zmienić jeszcze w trakcie sezonu.

6

@myscooter Przykro to mówić, ale niestety rewolucja ma swoje prawa, a konkretnie wymiecenie starego i zastąpienie go nowym. Laporta już dawno to podkreślał i trudno, żeby się wycofywał.

0

Ramblowe Mini-gierki - edycja VI

Którą opcję wybieracie?

a) oddajemy Realowi wszystkie tytuły ligowe i pucharowe, a w zamian za to dostajemy wszystkie ich Ligi Mistrzów i dodajemy je do swoich
b) oddajemy Realowi wszystkie tytuły Ligi Mistrzów, a w zamian dostajemy wszystkie ich trofea ligowe i pucharowe i dodajemy do swoich

Dla mnie pierwsza opcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Messibestplayerintheworld Źródła bliskie Laporcie? No dobra, wczoraj udzielałem wywiadu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Gosciuu Tu potrzeba miotły Harry'ego Pottera.

0

@Zip Lukaku by go chyba udusił. ;>

1

@parpe Podatki - największy problem polskich nastolatków. :D

0

@cescblaugrana95 Pewnie strzelają prawami autorskimi i twórcy filmów się obawiają.

0

Wijnaldum - Welcome to Barcelona. Ciekawa kompilacja.


1

@msmsms Zawsze możesz wyjechać na Wyspy Dziewicze. Tam nie ma rozdawnictwa.

A nie, sorry - tam nikt nie mieszka. Ciekawe dlaczego...

2

@FafitFCB To będzie porażka podobna do tej z Rijkaardem w sezonie 2007/08, ale cóż... jak chcą, to będą mieli, bo przecież MOŻE NIE WYJŚĆ!

1

@Stagiryta Kazać, to nie to samo, co karać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?