Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jem serek marki Piątnica.
Z Piątnicy, no bo skąd?
3
@Coutinho007 Do dziś nie rozumiem, jak to jest możliwe, że Laporta nie wygrał w 2010... przecież objął stery w 2003, niemożliwe żeby był dwie kadencje. Minęło tylko 7 lat.
1
@Pioter Jedyny kandydat, który się nadaje. Lepszej okazji nie będzie.
0
I tak nie wygramy, więc szczerze mówiąc żadna strata. :D
7
Skoro i tak nikogo nie kupimy, to wszystkie ręce powinny być na pokładzie o nazwie "Conte".
Laporta, liczę na Ciebie.
2
Nikt już nie powie, że nie ma dobrego trenera do wzięcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dosq Tak, bo to nie są licencje na wyłączność. Juventusu czy Romy nie ma, a jest licencja na Serie A.
@!34RC3!_0N4 Tam nie ma żadnej taktyki i żadnego pressingu. xD
0
@Dosq Otóż nie. Partnerstwo obowiązuje ponad licencją ligi.
4
Pragnę Państwu zaprezentować trenera Barcelony w sezonie 2021/22 wraz z pierwszym pucharem, który zdobędzie.
https://estaticos-cdn.elperiodico.com/clip/67f6c857-3516-411d-a690-8a7606fffa9a_alta-libre-aspect-ratio_default_0.jpg
1
@Ojciecpijo Jeszcze jak.
8
W FIFA 22 nie będzie kolejnego klubu Serie A.
KONAMI podpisało kontrakt z Atalantą Bergamo, przez co niebiesko-czarni pojawią się w PESie na wyłączność.
1
W ostatnich trzech sezonach, w których Laporta był prezesem Barcelony, Real Madryt nie wygrał żadnego trofeum.
A po jego odejściu praktycznie w każdym sezonie Real zdobył co najmniej jeden puchar lub ligę.
0
@maciek16 Ano właśnie - Benitez nie potrafił nic zrobić z tą samą drużyną, z którą Zizou kilka miesięcy później podnosił "uszy". Świadczy to o tym, że trener musi mieć pomysł na grę i żaden, dodatkowy piłkarz tutaj nic nie da.
1
@Pablit To Ty sobie ubzdurałeś, że nie wygramy żadnego trofeum. Taki skład powinien grać dużo lepiej.
20
@FC1899Barca Spodnie widzę pracują. :P
4
@MesQueUnClub96 Przede wszystkim odrzuciłbym wszystkich trenerów, którzy mają wiele lat kariery, a nie trenowali żadnego, mocnego klubu (np. Bielsa).
Albo stawiamy na topowego menedżera (Klopp) albo na młodego i świeżego, który jeszcze nie wiadomo, czy wypali (Xavi).
7
Po sześciu miesiącach Beniteza zastępuje Zidane, bez żadnego, poważnego doświadczenia. Po serii klęsk z (m.in. tej z Barceloną 0-4) i braku stylu gry, Francuz poprowadził Los Blancos do wygrania Ligi Mistrzów w tym samym sezonie.
Ale przecież...
"Nie zmienia się trenera po jednym sezonie."
Otóż to, zgadzam się. Czasem trzeba go zmienić jeszcze w trakcie sezonu.
6
@myscooter Przykro to mówić, ale niestety rewolucja ma swoje prawa, a konkretnie wymiecenie starego i zastąpienie go nowym. Laporta już dawno to podkreślał i trudno, żeby się wycofywał.
0
Ramblowe Mini-gierki - edycja VI
Którą opcję wybieracie?
a) oddajemy Realowi wszystkie tytuły ligowe i pucharowe, a w zamian za to dostajemy wszystkie ich Ligi Mistrzów i dodajemy je do swoich
b) oddajemy Realowi wszystkie tytuły Ligi Mistrzów, a w zamian dostajemy wszystkie ich trofea ligowe i pucharowe i dodajemy do swoich
Dla mnie pierwsza opcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Messibestplayerintheworld Źródła bliskie Laporcie? No dobra, wczoraj udzielałem wywiadu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
https://thumbs.gfycat.com/SlightShoddyAmoeba-size_restricted.gif
0
@Gosciuu Tu potrzeba miotły Harry'ego Pottera.
0
@Zip Lukaku by go chyba udusił. ;>
1
@parpe Podatki - największy problem polskich nastolatków. :D
0
@cescblaugrana95 Pewnie strzelają prawami autorskimi i twórcy filmów się obawiają.
0
Wijnaldum - Welcome to Barcelona. Ciekawa kompilacja.
1
@msmsms Zawsze możesz wyjechać na Wyspy Dziewicze. Tam nie ma rozdawnictwa.
A nie, sorry - tam nikt nie mieszka. Ciekawe dlaczego...
2
@FafitFCB To będzie porażka podobna do tej z Rijkaardem w sezonie 2007/08, ale cóż... jak chcą, to będą mieli, bo przecież MOŻE NIE WYJŚĆ!
1
@Stagiryta Kazać, to nie to samo, co karać.