5

Theo Hernandez, Sergio Ramos i Cristiano Ronaldo - to mogą być transfery PSG przed tym sezonem. Trzeba przyznać, że mają rozmach... ;)

0

@kamilop Tak, tylko czy Barcelona będzie w stanie się przemóc i grać fizycznie?

0

@ElTomas Laportę zawsze bym brał.

3

"Nie zwalnia się trenera po roku pracy".
"Tiki-taka to najlepszy styl gry."
"Manchester, to maszyna do wygrywania"

La Rambla w pigułce. :D

6

Miała być manita, a jest mi...

Nie, no dobra. Późna pora, ale lepiej odpuścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@PatrychoO A więc gratuluję Ci tego posta.

3

Jak wyobrażacie sobie świat za około 50 lat? Jak według Was będą wyglądały drogi, budynki, transport, czy ludzie będą bardziej lub mniej ogarnięci? A może korporacje już całkowicie zdominują przestrzeń i będą jedynym wyznacznikiem potrzeb? Zapraszam do ambitnej dyskusji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@DaPidejpi Jeden pisał 'znamy składy', i już się wystraszyłem, że może mecz trwa. :D

2

@sergio5 To prawdopodobnie jest jedyna rzecz, która powstrzymuje jeszcze Laportę.

1

@ArterkHD Tak ze cztery, pięć litrów. Czasem siedem.

1

Ciekawe czy tak samo śpiewałby, gdyby Juve grało w Lidze Europy. ;>

1

@Majkel34 Ależ Ty jesteś wolnościowy.

0

Czyli ogólnie sytuacja transferowo-sprzedażowa wygląda na trzy sposoby.

1. Możemy sprzedać piłkarzy, ale wtedy ktoś musi ich kupić (mało prawdopodobne)
2. Możemy dać im odejść za darmo, co też jest mało prawdopodobne, bo skoro nie ma kupców, to nie będą mieli pracodawcy
3. Możemy rozwiązać kontrakt jednostronnie (najbardziej prawdopodobna opcja). Wtedy oczywiście musimy wypłacić odszkodowanie, ale i tak będzie ono niższe, niż pensja tych piłkarzy przez cały sezon.

0

@bartekvisca Zizou go nie chciał, to teraz jeden i drugi jest poza Madrytem. ;)

5

https://i.imgur.com/5N0IVA9.png

Co myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LeoMessi1994 Jose Gaya. 25 milionów, to niedużo, a zaraz jakieś PSG nam go sprzątnie i będzie lipa.

24

@Nazio87 To teraz już będziemy grać w jedną stronę?

2

@Odcinkowy Bartek narobił gnoju, to teraz trzeba posprzątać... ale nie jest to proste.

2

@Lionel_Messi10 Dziewiątka zajęta. ;)

1

1

@haryveb944 To zależy, kto będzie trenerem. ;)

4

@amanter Dlaczego? Chłop ma energię, którą wykorzystuje przy spotkaniach z dziewczynami. Lepiej żeby grał na boisku, a na bara-baszki przyjdzie czas. :D

8

@pedrixxx Puiga.

0

@!34RC3!_0N4 Janne Ahonen, na następnych zawodach Cię pokonam.

12

Oficjalnie: Wiemy dlaczego Koeman jest w szpitalu.

https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/on/on74t1e96chbdis4xnneao4tgsp4v2sh.jpg

1

@Kiiciioro Ludzie tutaj wiedzą lepiej, bo mają Premium.

0

@pedrixxx Jedynie PSG jest realne.

1

@tristan87 To nie jest Klasztor.

1

@pedrixxx Żadnemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?