Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A z morza wyłonił się ląd,
a na lądzie powstało wszystko, co żywe
Rośliny i zwierzęta,
wilki i owce,
a na samym końcu powstali ludzie.
4
Kandydaci na dzięwiątkę w Barcelonie:
Nr. 2 - Lautaro Martinez
Data urodzenia: 22/08/1997
Miejsce urodzenia: Bahia Blanca
Wzrost: 174 cm
Lepsza noga: prawa
Wartość na Transfermarkt.com: 70 mln Euro
Liczba bramek w tym sezonie ligowym: 16
Liczba asyst w tym sezonie ligowym: 9
Minuty na bramkę: 157
Czas na boisku: 2519 minut
Kandydat nr. 1: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10079736#comment-10079736
2
@Coutinho007 Generał przyjdzie, spokojnie. ;)
4
@SamuraJack
Plusy: Młodzi kibice Barcelony będą zachwyceni.
Minusy: Reszta.
4
@Transu96 Kurdę, już myślałem, że chodzi o alkohol. :P
11
Kandydaci na dzięwiątkę w Barcelonie:
Nr. 1 - Alexander Isak
Data urodzenia: 21/09/1999
Miejsce urodzenia: Solna
Wzrost: 192 cm
Lepsza noga: prawa
Wartość na Transfermarkt.com: 30 mln Euro
Liczba bramek w tym sezonie ligowym: 16
Liczba asyst w tym sezonie ligowym: 2
Minuty na bramkę: 142
Czas na boisku: 2267 minut
7
@Kettger Ta zachowawcza postawa przypomina mi trochę taką dziewczynę, która od dłuższego czasu Wam się podoba, ale nigdy do niej nie podejdziecie, bo przecież może Was odrzucić. Aż w końcu widzicie ją w towarzystwie męża i trójki dzieci.
Niepoważne.
36
Heh, nie pamiętam, jak to wyglądało na tej stronie w sezonie 2007/08, ale gdyby tutejsza społeczność decydowała wtedy o losie trenera i drużyny, to pewnie do dzisiaj gralibyśmy z Ronaldinho, Deco i Thuramem, bo przecież 'a co będzie, jak nie wyjdzie?!'.
Będzie dalsza historia, Proszę Państwa. Barcelona się nie zawali, przyjdą nowi, młodsi piłkarze. Być może lepsi, być może gorsi. Na tym polega zmiana.
1
@Pawel13sz Nic. Trzeba próbować.
0
@Coutinho007 Doskonale zdaję sobie sprawę, iż zmiany kadrowe są konieczne, Filipie. Być może niedługo pojawi się podobna ankieta na temat naszych leni. ° ͜ʖ ͡°
15
@Gaz W tej ankiecie będzie jednomyślność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Ankieta, dotycząca Ronalda Koemana:
https://www.strawpoll.me/45285029
5
@kkbarca Aleksander Hrabia Kwaśniewski. Nie tylko pod względem poglądów, ale też klasy, w stosunku do rywali.
12
@usztafik Jak ktoś przerywa przyjaźń ze względu na to, że tamten jest gejem, to jest wart tyle, co odchody w kiblu.
A fakt oszukiwania żony nienajlepszy, ale może sam nie był pewien.
1
@JarekS W sumie, to fajnie byłoby obejrzeć takie eliminacje. Ostatni raz graliśmy taki mecz z Wisłą Kraków w 2008 roku. ;)
1
Mimo wszystko trochę mi go szkoda, bo można powiedzieć, że w pewien sposób padł ofiarą lenistwa piłkarzy, ale sam trener też mógł trochę więcej wnieść do drużyny w kwestii taktycznej, szczególnie w końcówce sezonu, gdzie decydują się trofea.
5
@Trepyveb Może jakaś książka, np. słownik?
0
@amanter Xavi to jedna z lepszych opcji, szczególnie tych bardziej realnych.
0
@JohnnyBarca Jeżeli już miałbym wybierać, to Allegri. Tu trzeba przełamać pewne schematy, dotyczące stylu gry.
9
Obecny stan Dumy Katalonii:
https://finofilipino.org/wp-content/uploads/2021/02/Eu_NIiRXUAE_n_j.jpg
5
@Pablit Też mnie to dziwi. Chłop, który przegrywa w III lidze miałby wybawić Barcelonę. :>
4
Oficjalnie: Wszystkich won, bo nie nadajeta się!
Ten jeden, czy drugi, który jest uczciwy nie będzie miał pretensji, bo odejdzie w tonie szrotu. Wszystkich won!
1
@Kamiloza91 Czywiście.
0
@barcelonaLM Już strzelił bramkę na Camp Nou, wystarczy zmienić koszulkę i jechać dalej. ;>
15
No to wpisujemy w Google "Liga Mistrzyń" i podziwiamy. :)
0
@socha Liverpool pewnie będzie w Top 4. Wystarczy, że wygrają oba mecze. Leicester gra bowiem z Czelsi.
1
@Catalanian1991 Piękna sprawa. Oby w męskim też tak było.
0
@zwyklykibic93 Jedno i drugie jest polityką. Ty uważasz, że Twoja polityka jest lepsza od innych i to wszystko.
4
1' 0 - 1
Melanie Leupolz
14' 0 - 2
Alexia Putellas
21' 0 - 3
Aitana Bonmati
0
@DonMatteo901 Powiem szczerze, że wyłączyłem po bramce dla Osasuny. Kompletnie nie rozumiem dlaczego Atleti gra na posiadanie, skoro każdy już wie, że to nie działa.