4

A z morza wyłonił się ląd,
a na lądzie powstało wszystko, co żywe
Rośliny i zwierzęta,
wilki i owce,
a na samym końcu powstali ludzie.

4

Kandydaci na dzięwiątkę w Barcelonie:

Nr. 2 - Lautaro Martinez

Data urodzenia: 22/08/1997
Miejsce urodzenia: Bahia Blanca
Wzrost: 174 cm
Lepsza noga: prawa
Wartość na Transfermarkt.com: 70 mln Euro

Liczba bramek w tym sezonie ligowym: 16
Liczba asyst w tym sezonie ligowym: 9
Minuty na bramkę: 157
Czas na boisku: 2519 minut

Kandydat nr. 1: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10079736#comment-10079736

2

@Coutinho007 Generał przyjdzie, spokojnie. ;)

4

@SamuraJack

Plusy: Młodzi kibice Barcelony będą zachwyceni.
Minusy: Reszta.

4

@Transu96 Kurdę, już myślałem, że chodzi o alkohol. :P

11

Kandydaci na dzięwiątkę w Barcelonie:

Nr. 1 - Alexander Isak

Data urodzenia: 21/09/1999
Miejsce urodzenia: Solna
Wzrost: 192 cm
Lepsza noga: prawa
Wartość na Transfermarkt.com: 30 mln Euro

Liczba bramek w tym sezonie ligowym: 16
Liczba asyst w tym sezonie ligowym: 2
Minuty na bramkę: 142
Czas na boisku: 2267 minut

7

@Kettger Ta zachowawcza postawa przypomina mi trochę taką dziewczynę, która od dłuższego czasu Wam się podoba, ale nigdy do niej nie podejdziecie, bo przecież może Was odrzucić. Aż w końcu widzicie ją w towarzystwie męża i trójki dzieci.
Niepoważne.

36

Heh, nie pamiętam, jak to wyglądało na tej stronie w sezonie 2007/08, ale gdyby tutejsza społeczność decydowała wtedy o losie trenera i drużyny, to pewnie do dzisiaj gralibyśmy z Ronaldinho, Deco i Thuramem, bo przecież 'a co będzie, jak nie wyjdzie?!'.

Będzie dalsza historia, Proszę Państwa. Barcelona się nie zawali, przyjdą nowi, młodsi piłkarze. Być może lepsi, być może gorsi. Na tym polega zmiana.

1

@Pawel13sz Nic. Trzeba próbować.

0

@Coutinho007 Doskonale zdaję sobie sprawę, iż zmiany kadrowe są konieczne, Filipie. Być może niedługo pojawi się podobna ankieta na temat naszych leni. ° ͜ʖ ͡°

15

@Gaz W tej ankiecie będzie jednomyślność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Ankieta, dotycząca Ronalda Koemana:

https://www.strawpoll.me/45285029

5

@kkbarca Aleksander Hrabia Kwaśniewski. Nie tylko pod względem poglądów, ale też klasy, w stosunku do rywali.

12

@usztafik Jak ktoś przerywa przyjaźń ze względu na to, że tamten jest gejem, to jest wart tyle, co odchody w kiblu.
A fakt oszukiwania żony nienajlepszy, ale może sam nie był pewien.

1

@JarekS W sumie, to fajnie byłoby obejrzeć takie eliminacje. Ostatni raz graliśmy taki mecz z Wisłą Kraków w 2008 roku. ;)

1

Mimo wszystko trochę mi go szkoda, bo można powiedzieć, że w pewien sposób padł ofiarą lenistwa piłkarzy, ale sam trener też mógł trochę więcej wnieść do drużyny w kwestii taktycznej, szczególnie w końcówce sezonu, gdzie decydują się trofea.

5

@Trepyveb Może jakaś książka, np. słownik?

0

@amanter Xavi to jedna z lepszych opcji, szczególnie tych bardziej realnych.

0

@JohnnyBarca Jeżeli już miałbym wybierać, to Allegri. Tu trzeba przełamać pewne schematy, dotyczące stylu gry.

9

5

@Pablit Też mnie to dziwi. Chłop, który przegrywa w III lidze miałby wybawić Barcelonę. :>

4

Oficjalnie: Wszystkich won, bo nie nadajeta się!

Ten jeden, czy drugi, który jest uczciwy nie będzie miał pretensji, bo odejdzie w tonie szrotu. Wszystkich won!

1

@Kamiloza91 Czywiście.

0

@barcelonaLM Już strzelił bramkę na Camp Nou, wystarczy zmienić koszulkę i jechać dalej. ;>

15

No to wpisujemy w Google "Liga Mistrzyń" i podziwiamy. :)

0

@socha Liverpool pewnie będzie w Top 4. Wystarczy, że wygrają oba mecze. Leicester gra bowiem z Czelsi.

1

@Catalanian1991 Piękna sprawa. Oby w męskim też tak było.

0

@zwyklykibic93 Jedno i drugie jest polityką. Ty uważasz, że Twoja polityka jest lepsza od innych i to wszystko.

4

1' 0 - 1

Melanie Leupolz

14' 0 - 2

Alexia Putellas

21' 0 - 3

Aitana Bonmati

0

@DonMatteo901 Powiem szczerze, że wyłączyłem po bramce dla Osasuny. Kompletnie nie rozumiem dlaczego Atleti gra na posiadanie, skoro każdy już wie, że to nie działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?