Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Nie będzie. Możesz się pakować do szkoły.
0
Teraz kobieca piłka jest na fali, szczególnie za oceanem. Dobrze będzie wygrać. :)
0
@zwyklykibic93 No tak, jak Legia zrobiła oprawę na 1. września, to było spoko. :D
2
A może to spotkanie z Laportą zapoczątkuje odejście Busquetsa, Alby i Pique po tym sezonie?
Tak szczerze, to wątpię... ale byłoby to pozytywne dla zespołu.
2
Ludzie, którzy widzą postęp w naszej grze muszą chyba dysponować oscyloskopem z NASA.
10
Nie chcieliście Atletico, to będziecie mieli Real. Proste. :)
1
@Janiama Być może po prostu przeciętni trenerzy, których mieliśmy przez ostatnie parę lat nie widzą w nim potencjału?
1
Ciekawe, czy będą jakieś gongi przy strzelonej bramce, bo zamierzam oglądać Atletico. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Mam wrażenie, że Koeman już i tak wie, że poleci i teraz stara się jeszcze na siłę coś udowodnić z tym Pedrim. Też te jego rozpaczliwe wypowiedzi o pozostaniu mówią same za siebie...
0
@ObiektywnyKibic121 Ja tak samo. Jeszcze trzy miesiące temu chciałem dać mu szansę, ale niestety... to końcówka sezonu decyduje o jego powodzeniu, a końcówki jak były marne, tak są.
2
@zwyklykibic93 To może warto by podnieść poziom takiej Legii, a nie tworzyć fikcyjne rozgrywki, żeby ją tam przepchnąć? Piłkarze w Polsce zarabiają nieproporcjonalne pensje i potem tak wychodzi.
8
@PolskiBarcelonista10 Kolejny, bezsensowny turniej dla przegrywów. Zamiast podnosić poziom, to oni go obniżają.
2
@Matan_Zajcev Nie, to nie ma już żadnego znaczenia. Albo jesteś pierwszy, albo ostatni.
1
@ObiektywnyKibic121 Najgorszy sezon od kilkunastu lat, a ludzie i tak mówią, że gramy pozytywnie. No tak, bo przecież nie ma kim grać, Griezmann czy inny De Jong to są leszcze. :D
4
@Bocheno1 Szczególnie w wykańczaniu sytuacji.
6
Juventus i tak nie zagra w Lidze Mistrzów.
Dziękuję, dobranoc.
0
@kaamil1910 Toś rozwiał wątpliwości. xD
0
"Jeżeli sądzisz, że w piłkę gra się nogami, to tak jakbyś myślał, że w szachy gra się rękami."
0
Nie ma żadnego faulu, jako antyfan Juventusu tak uważam.
4
No i wyrównanie. Dobrze dla RL9. ;)
26
Ulubione danie piłkarzy? Europejski Wpiernicz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Obrońcy Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgflip.com/59kgnh.jpg
0
@Janas11224 Jednoosobowy podmiot gospodarczy.
0
@DonMatteo901 Trudno jest podać jedną osobę, gdyż zależy to od poglądów (tak sądzę), ale gdybym miał podać jedną osobę, to byłby to Jarosław Dąbrowski. Łączył patriotyzm i rewolucjonizm, co jest mi dość bliskie.
3
@Mizander Trener musi coś wnieść do drużyny. Nasz styl jest tak samo bezpłciowy, jak przez poprzednie sezony, popełniamy te same błędy i przegrywamy ważne mecze. Oczekiwanie, że trener dostanie dwóch piłkarzy nie najwyższej klasy i wyciągnie wnioski w ciągu kilku miesięcy jest co najmniej naiwne.
0
@Commando To będzie błąd, ale jeszcze większym błędem będzie pozostawienie trzonu drużyny na kolejny sezon.
1
@BartexXx Ciekaw jestem, czy ktoś w ogóle kojarzy jeszcze Martina z czasów, jak miał afro i grał w Toulouse. ;)
0
@lukaszmatusiewicz https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/big/95732-1410775896.jpg?lm=1
1
W sumie Aguero jest wart ciągle 25 mln Euro. Myślę, że jeżeli przyjdzie jeszcze jeden napastnik i sprzedamy Ronaldo, to może być kusząca opcja.
3
Będzie pasowało do piłkarzy, grających w trybie eko.