0

@pt9 Nie będzie. Możesz się pakować do szkoły.

0

Teraz kobieca piłka jest na fali, szczególnie za oceanem. Dobrze będzie wygrać. :)

0

@zwyklykibic93 No tak, jak Legia zrobiła oprawę na 1. września, to było spoko. :D

2

A może to spotkanie z Laportą zapoczątkuje odejście Busquetsa, Alby i Pique po tym sezonie?

Tak szczerze, to wątpię... ale byłoby to pozytywne dla zespołu.

2

Ludzie, którzy widzą postęp w naszej grze muszą chyba dysponować oscyloskopem z NASA.

10

Nie chcieliście Atletico, to będziecie mieli Real. Proste. :)

1

@Janiama Być może po prostu przeciętni trenerzy, których mieliśmy przez ostatnie parę lat nie widzą w nim potencjału?

1

Ciekawe, czy będą jakieś gongi przy strzelonej bramce, bo zamierzam oglądać Atletico. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Mam wrażenie, że Koeman już i tak wie, że poleci i teraz stara się jeszcze na siłę coś udowodnić z tym Pedrim. Też te jego rozpaczliwe wypowiedzi o pozostaniu mówią same za siebie...

0

@ObiektywnyKibic121 Ja tak samo. Jeszcze trzy miesiące temu chciałem dać mu szansę, ale niestety... to końcówka sezonu decyduje o jego powodzeniu, a końcówki jak były marne, tak są.

2

@zwyklykibic93 To może warto by podnieść poziom takiej Legii, a nie tworzyć fikcyjne rozgrywki, żeby ją tam przepchnąć? Piłkarze w Polsce zarabiają nieproporcjonalne pensje i potem tak wychodzi.

8

@PolskiBarcelonista10 Kolejny, bezsensowny turniej dla przegrywów. Zamiast podnosić poziom, to oni go obniżają.

2

@Matan_Zajcev Nie, to nie ma już żadnego znaczenia. Albo jesteś pierwszy, albo ostatni.

1

@ObiektywnyKibic121 Najgorszy sezon od kilkunastu lat, a ludzie i tak mówią, że gramy pozytywnie. No tak, bo przecież nie ma kim grać, Griezmann czy inny De Jong to są leszcze. :D

4

@Bocheno1 Szczególnie w wykańczaniu sytuacji.

6

Juventus i tak nie zagra w Lidze Mistrzów.

Dziękuję, dobranoc.

0

@kaamil1910 Toś rozwiał wątpliwości. xD

0

"Jeżeli sądzisz, że w piłkę gra się nogami, to tak jakbyś myślał, że w szachy gra się rękami."

0

Nie ma żadnego faulu, jako antyfan Juventusu tak uważam.

4

No i wyrównanie. Dobrze dla RL9. ;)

26

Ulubione danie piłkarzy? Europejski Wpiernicz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Obrońcy Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://i.imgflip.com/59kgnh.jpg

0

@Janas11224 Jednoosobowy podmiot gospodarczy.

0

@DonMatteo901 Trudno jest podać jedną osobę, gdyż zależy to od poglądów (tak sądzę), ale gdybym miał podać jedną osobę, to byłby to Jarosław Dąbrowski. Łączył patriotyzm i rewolucjonizm, co jest mi dość bliskie.

3

@Mizander Trener musi coś wnieść do drużyny. Nasz styl jest tak samo bezpłciowy, jak przez poprzednie sezony, popełniamy te same błędy i przegrywamy ważne mecze. Oczekiwanie, że trener dostanie dwóch piłkarzy nie najwyższej klasy i wyciągnie wnioski w ciągu kilku miesięcy jest co najmniej naiwne.

0

@Commando To będzie błąd, ale jeszcze większym błędem będzie pozostawienie trzonu drużyny na kolejny sezon.

1

@BartexXx Ciekaw jestem, czy ktoś w ogóle kojarzy jeszcze Martina z czasów, jak miał afro i grał w Toulouse. ;)

1

W sumie Aguero jest wart ciągle 25 mln Euro. Myślę, że jeżeli przyjdzie jeszcze jeden napastnik i sprzedamy Ronaldo, to może być kusząca opcja.

3

Będzie pasowało do piłkarzy, grających w trybie eko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?