8

Diego Simeone uciekał wczoraj ze stadionu, niczym Max Payne za swoich najlepszych czasów.

0

@Salchent Przy okazji Pique by odszedł.

1

@Coutinho007 Pięknie postępujesz, kolego. Twoja postawa jest wzorem do naśladowania dla młodego latorośla na tym forum, które nie rozumie podstawowych pojęć.

1

@Astad Vivaldi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Persyfl Made my d@y. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Coutinho007 Może pseudonim kolegi zasłonił mu ten prosty fakt. :P

2

@PlsNotAtletico Chyba nie zrozumiałeś. xD

3

Niech żyje Atleti! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@Uukasz_93 Czyli idealne pole do podkładki.

29

Inter przy kilkunastopunktowej przewadze miażdży swojego rywala, a nasze lenie tracą trzy bramki z Levante przy dwubramkowej przewadze. XD

0

@jakub1906 Jak dla mnie po Guardioli, to nie byli trenerzy na miarę FCB. Nawet Luis Enrique miał swoje momenty, gdzie chciał posadzić na ławce Neymara i Messiego. O pozostałych lepiej się nie wypowiadać...

3

@tbas Powinieneś się cieszyć, że Barcelona utrzymała się w lidze, bo przecież z takimi piłkarzami jest to prawie niemożliwe.

2

@jakub1906 Jest tak, jak litera H w hiszpańskim - tylko teoretycznie.

2

@jakub1906 Koemana już nie ma w tym klubie.

0

Już dzisiaj na Rambli:


3

@Wilczeq Polscy wolnościowcy przejmują się o pomnik wybudowany za prywatne pieniądze w Stanach Zjednoczonych.

Piękne.

0

@Barcza223 Prędzej złoczyniec przejdzie przez ucho igielne, niż onegdaj winy jego zapomniane zostaną.

~ ewang. według Jana Laporty

1

Lepiej zaryzykować z trenerem i nic nie wygrać, niż nie zaryzykować i nic nie wygrać.

~autor nieznany

16

Z okazji dzisiejszego meczu Atletico z Realem Sociedad, warto przypomnieć skład Levante w meczu z Barceloną, z sezonu 2020/21.

Aitor, Jorge, Ruben Vezo, Duarte, Tono, na prawej grał De Frutos, obok niego Rober Pier i Melero, po lewej Bardhi, a na szpicy El Comandante Morales i Roger Marti.

4

@Kgorecki2500 Opłacalność PC jest obecnie jeszcze niższa. :>

1

@Messibestplayerintheworld Dobry chłop, Jurgen Klopp!

4

@karol97 Dziękuję za tę tajemną wiedzę. Postaram się skorzystać.

0

Dzisiaj 27, a w piątek 14. I weź tu nie bądź przeziębiony.

0

@LS Valverdyzm? Ciekawe, tego jeszcze nie znałem. :P

0

@Encore Piłkarze także dokładają swoje trzy grosze. Sorry, ale jeżeli po blamażu z Bayernem ciągle Busquets, Pique i Alba grają w podstawie, to nie ma prawa się nic zmienić...

5

Koeman miał cały sezon w celu poprawy gry drużyny. Ja tej poprawy w ogóle nie widzę - a wręcz przeciwnie - widzę spory regres i powrót do Setiena czy Valverde.

1

3

Mówiłem żeby trzymać kciuki za Atletico. xD

1

@Masti_Real_Madryt YouTube nie przyjmuje tak hardkorowych treści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?