Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marzenia trzeba spełniać.
https://i.ytimg.com/vi/bOeA_ohkylU/maxresdefault.jpg
0
@DaPidejpi Zagrałbyś w jakiegoś PESa, albo FPSa...
0
Po co w ogóle odwoływać się do tych dziadów?
1
@DonAndrzejos Nikt nie może się równać z Nazario.
0
@Mns21 https://i.imgflip.com/58p1rt.jpg
3
@Nocturno Przykłady pomysłów skrajnej lewicy, to:
- likwidacja własności prywatnej
- kolektywizacja rolnictwa
- likwidacja państwa
Czy którakolwiek z partii w Polsce proponuje takie rozwiązania?
5
Laporta zwolni Koemana, jeżeli ten nie wygra ligi. [info własne, hasztag #potwierdzone]
3
@Nocturno Jeżeli dla Ciebie pomysły umiarkowanego państwa dobrobytu są skrajne i nie do strawienia, to pokazuje, jak bardzo jesteś przechylony w prawą stronę i przez to niewłaściwie oceniasz sytuację.
1
@lucca87 Na pewno Besiktas.
9
@kubix05 Gdyby Bartomeu rządził przez kolejną kadencję.
1
@PanZagadka Panna Klimasara?
1
Bitdefender Total na sześć miesięcy za friko. Wystarczy podać e-mail.
http://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html?clickid=Vw2Rr8y0jxyLWeJwUx0Mo3EJUkBxqC19j0vsx80&irgwc=1&MPid=121977&cid=aff%7Cc%7CIR#
0
@Gomess Jeszcze niedawno słyszałem, że to nie jest napastnik. ;)
0
@Rewolucja123 To niezła rewolucja.
0
@Gomess Ale kto miałby być tym pierwszym napastnikiem? xD
5
"Prezydent USA Joe Biden opowiedział się za zawieszeniem praw własności intelektualnej farmaceutycznych gigantów do patentów na szczepionki przeciw COVID-19 - wynika z oświadczenia opublikowanego przez przedstawicielkę USA do spraw handlu w administracji Bidena, Katherine Tai. Decyzję z zadowoleniem przyjął szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. Politycy Lewicy naciskają, by na forum WTO także Polska poparła takie rozwiązanie. [interia.pl]"
1
@don'T.R.I.P.e Oj tak, mam tam jeszcze chyba takie konto 'specjalne', żeby przeglądać dawne czasy. ;>
6
@Kacper1998 W mojej młodości nie było jeszcze nawet Facebooka. ;)
7
Myślałem, że jak ja byłem nastolatkiem, to działy się w internecie dziwne rzeczy, ale teraz, to już w ogóle niektórzy mają odjazd.
3
https://freetts.com/audio/52a1e18c-23de-4e05-8872-1c3f41872868.mp3
No tak było. :)
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9426533#comment-9426533
Ramblowski Wezyr. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jeszcze ropę nam odetnie i skąd weźmiemy zapalniczki z logiem FCB?
3
Chelsea jest pierwszą drużyną od stycznia, która strzeliła Realowi dwie bramki.
7
Wczorajsze spotkanie udowodniło mi, że nie potrzebujemy kogoś takiego, jak Neymar. To jest genialny drybler, człowiek od wszystkiego, ale ma tę samą wadę, co większość piłkarzy w Barcelonie - nie strzela bramek. My potrzebujemy gościa, który będzie pakował piłkę do bramki co mecz, typową dziewiątkę w polu karnym.
5
@michal26 Pomimo, że w wielu kwestiach różnię się z użytkownikiem @Bykunn , to jednak jako lewicowiec również nie widzę nic złego w Federacji Europejskiej.
Najpierw były wioski, miasta, państwa, potem Unia Europejska, a następnie będą Stany Zjednoczone Europy.
8
@Pitinho Tak właśnie.
1
@Wilczeq Jeżeli z kimś współpracujesz, to potem wypadałoby mu podziękować. Nie ma w tym nic dziwnego.
4
@marcin62 Nie tylko wygląda podobnie do Pereza, ale też wygłasza podobne przemówienia.
"Real to nie mój klub, sam dokładam do interesu".
2
@Barca1992 Gdyby Ameryka miała wytaczać działa przeciw każdemu, kontrowersyjnemu filmowi na jej temat, to... nie byłoby tematu. :D
0
@Volcano Taka, że tej pierwszej rzeczy nie dostaniesz bez płacenia. :)