1

0

@DaPidejpi Zagrałbyś w jakiegoś PESa, albo FPSa...

0

Po co w ogóle odwoływać się do tych dziadów?

1

@DonAndrzejos Nikt nie może się równać z Nazario.

3

@Nocturno Przykłady pomysłów skrajnej lewicy, to:

- likwidacja własności prywatnej
- kolektywizacja rolnictwa
- likwidacja państwa

Czy którakolwiek z partii w Polsce proponuje takie rozwiązania?

5

Laporta zwolni Koemana, jeżeli ten nie wygra ligi. [info własne, hasztag #potwierdzone]

3

@Nocturno Jeżeli dla Ciebie pomysły umiarkowanego państwa dobrobytu są skrajne i nie do strawienia, to pokazuje, jak bardzo jesteś przechylony w prawą stronę i przez to niewłaściwie oceniasz sytuację.

1

@lucca87 Na pewno Besiktas.

9

@kubix05 Gdyby Bartomeu rządził przez kolejną kadencję.

1

@PanZagadka Panna Klimasara?

0

@Gomess Jeszcze niedawno słyszałem, że to nie jest napastnik. ;)

0

@Rewolucja123 To niezła rewolucja.

0

@Gomess Ale kto miałby być tym pierwszym napastnikiem? xD

5

"Prezydent USA Joe Biden opowiedział się za zawieszeniem praw własności intelektualnej farmaceutycznych gigantów do patentów na szczepionki przeciw COVID-19 - wynika z oświadczenia opublikowanego przez przedstawicielkę USA do spraw handlu w administracji Bidena, Katherine Tai. Decyzję z zadowoleniem przyjął szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. Politycy Lewicy naciskają, by na forum WTO także Polska poparła takie rozwiązanie. [interia.pl]"

1

@don'T.R.I.P.e Oj tak, mam tam jeszcze chyba takie konto 'specjalne', żeby przeglądać dawne czasy. ;>

6

@Kacper1998 W mojej młodości nie było jeszcze nawet Facebooka. ;)

7

Myślałem, że jak ja byłem nastolatkiem, to działy się w internecie dziwne rzeczy, ale teraz, to już w ogóle niektórzy mają odjazd.

3

0

Jeszcze ropę nam odetnie i skąd weźmiemy zapalniczki z logiem FCB?

3

Chelsea jest pierwszą drużyną od stycznia, która strzeliła Realowi dwie bramki.

7

Wczorajsze spotkanie udowodniło mi, że nie potrzebujemy kogoś takiego, jak Neymar. To jest genialny drybler, człowiek od wszystkiego, ale ma tę samą wadę, co większość piłkarzy w Barcelonie - nie strzela bramek. My potrzebujemy gościa, który będzie pakował piłkę do bramki co mecz, typową dziewiątkę w polu karnym.

5

@michal26 Pomimo, że w wielu kwestiach różnię się z użytkownikiem @Bykunn , to jednak jako lewicowiec również nie widzę nic złego w Federacji Europejskiej.
Najpierw były wioski, miasta, państwa, potem Unia Europejska, a następnie będą Stany Zjednoczone Europy.

8

@Pitinho Tak właśnie.

1

@Wilczeq Jeżeli z kimś współpracujesz, to potem wypadałoby mu podziękować. Nie ma w tym nic dziwnego.

4

@marcin62 Nie tylko wygląda podobnie do Pereza, ale też wygłasza podobne przemówienia.
"Real to nie mój klub, sam dokładam do interesu".

2

@Barca1992 Gdyby Ameryka miała wytaczać działa przeciw każdemu, kontrowersyjnemu filmowi na jej temat, to... nie byłoby tematu. :D

0

@Volcano Taka, że tej pierwszej rzeczy nie dostaniesz bez płacenia. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?