12

Primera División 2011/12.

Real Madryt Mourinho - 121 goli strzelonych
FC Barcelona Guardioli - 114 goli strzelonych
Trzecia Valencia - 59 goli strzelonych

Cóż to były za drużyny, według mnie dwa najlepsze zespoły wszech czasów.

4

@PieN Nie nadaje, to się dziecku Alfons na imię. :D

5

@Ronaldinho10VB Przypominam jeszcze wymianę Beniteza na Zidane'a, który zdobył Ligę Mistrzów.

28

@Shroud Wydaje mi się, że trochę niewłaściwie podchodzisz do sprawy.
Nigdy nie ma czegoś takiego, że ktoś 'na pewno' będzie lepszy, czy gorszy. Gdyby tak było, to każda drużyna grałaby na maksa i zdobywała masę trofeów. Trzeba po prostu zwiększyć prawdopodobieństwo, że coś się zadzieje. A zostawianie trenera, który nie ogarnia raczej nas do tego celu nie przybliża.

45

Powtarzam to jak mantrę, ale po prostu inaczej się nie da...
Za co Koeman miałby zostać? Za to, że strzelił gola w finale Pucharu Europy 92?
Facet kompletnie nie ogarnia taktyki, piłkarze snują się po boisku, a on trzyma na ławce Dembele i obraża się na Puiga, który jako jedyny mógłby wnieść coś ekstra do środka pola. Każdy trener w obecnej Barcelonie zależy od wyników i tym razem w/g mnie nie będzie inaczej.
PS. Aha - skład nie jest wcale taki zły. Chelsea też gra bez napastnika, a ich gra wygląda dużo lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@kuz Ja po meczu z Liverpoolem nie mam już żadnych oczekiwań, co do tej drużyny. Kolejne mecze tylko to potwierdzają.

7

@analitykTaktyki Jak masz zerowe oczekiwania, to nie ma problemu. ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vebrol Gdybym ja to wiedział...

1

@Nerowing2 Nie ma czegoś takiego, jak obiektywizm.
Koeman nie wyciągnął max, ani nawet min.
Chorągiewka ważna rzecz.

5

"Bardzo ważnym aspektem dzisiejszego meczu Barcelony z Atlético będzie skuteczność podopiecznych Ronalda Koemana pod bramką rywali. Katalończycy w tym sezonie LaLigi regularnie strzelają gole na swoim stadionie."

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ghotti W sumie mogłyby być przy takiej samej liczbie punktów.

1

Oni nawet przegrać nie potrafią.

0

Mecz wygląda jakby był ustawiony.

1

@kaamil1910 Serio? Myślałem, że pizzę zamawia.

1

Posadź na ławie Dembelsona, który jako jedyny mógłby rozruszać grę, nie wstaw Puiga, który też ma energię do gry.
Siedź i gadaj głupoty przez telefon.

0

@Kondziubarca Jak dla mnie, to już jest zwolniony, tylko nie ma oficjalnego komunikatu.

1

Koeman: "Wywalać go, wywalać z klubu". ;D

3

Nawet Pep zrozumiał, że aby pokonać topowe drużyny trzeba grać z kontry.

2

Kolejny, ważny mecz i kolejne klepu-klepu bez pomysłu.

0

Koeman dzwoni do Neymara.

4

@VamosRakieta Ivan będzie prezydentem?

2

@LionelM95 Leo, Ty się lepiej weź za granie, bo Neymar Ci nie pomoże.

0

@DonMatteo901 Kiedyś moja nauczycielka od matematyki powiedziała, że jak ktoś pisze na tablice 'dane i szukane', to nie ma pojęcia, co robi.
Tak samo jest z nieudolną tiki-taką. :D

2

@Krychaaa10 W klub, to można wierzyć. Gorzej z drużyną.

0

Powiedzmy, że macie gwarancję, że Madryt wygra pozostałe trzy mecze. Wolelibyście wygraną Barcelony, czy Atletico w tym spotkaniu?

1

@Coutinho007 Jakbym miał wybrać dwa transfery przed kolejnym sezonem, to byłby to Lukaku i Garcia.

1

@DaPidejpi Ja tam nie mam FPSa, więc poszedłem zagrać karierę Juventusem. Jak Krystyna rąbnął od słupka, to aż serwery EA się na chwilę włączyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?