0

@Qlewer Nie, jutro oficjalka.

0

@MNSbEstEver Zdjęcie jest dość wymowne i był taki post na twitterze więc to nie mundo wymysły

6

Firma Gaga Milano, którą promuje Neymar, opublikowała na Instagramie zdjęcie Neymara w koszulce Barcelony, a później je usunęła - podaje Mundo Deportivo.

https://scontent-lht6-1.cdninstagram.com/vp/3af2edf5d5149ba839f2ac6e78466cc5/5DE33837/t51.2885-15/e35/p1080x1080/67130018_477985382934236_676867553488122846_n.jpg?_nc_ht=scontent-lht6-1.cdninstagram.com

Post widniał na Instagramie tylko przez krótki czas, a później został usunięty. Firma na pewno nie mogła opublikować go przed oficjalnym ogłoszeniem transferu.

Wszystko wskazuje na to, że kluby doszły do porozumienia i czekają na odpowiedni moment, aby ogłosić sfinalizowanie transferu. Nie wiadomo jeszcze, czy któryś z zawodników Barcelony powędruje do PSG w ramach wymiany za Brazylijczyka i ile wynosić będzie kwota tego transferu.

Neymar został już odsunięty od kadry PSG i jego odejście wydaje się być tylko formalnością. Brazylijczyk na pewno nie zagra w piątkowym meczu wyjazdowym z Metz i bardzo możliwe, że już nigdy nie ubierze koszulki klubu ze stolicy Francji.

Źródło: Mundo Deportivo

0

Kiedy będą bilety na mecz z Pragą na wyjeździe? Ile mniej więcej może kosztować taki bilet na spotkanie grupowe LM?

1

@Imperius1992 Brawo Sherlock jak na to wpadłeś?

0

@4drian0 O dzięki, będzie na telefon :)

0

@Lares A może dawał du na treningach itp? A może po prostu forma mu nagle spadła albo się buntował? Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Wystarczy spojrzeć na jego poziom sportowy po odejściu z FCB

0

@TheApostole Tzn konkretnie co Ci się dzieje?

6

@Ghandi Dobra skończcie pieprzyć głupoty. To co się dzieje w naszym życiu nie ma nic wspólnego z Bogiem. W sensie, że jesteśmy zdani na siebie tutaj. Są wyjątki oczywiście jeśli ktoś w to wierzy. Poza tym jak ktoś jest wierzący to wie, że istnieje dalsze życie po śmierci. Tak mi się wydaje.

0

@SHIBA Gówno widać

1

@Kamiloza91 Co Ci dolega? Wytrwałości i zdrowia życzę!

0

Lucho miał tylko jedno dziecko? Ta dziewczynka była jedynaczką czy ma większą rodzinę? Z ciekawości pytam teraz

0

@Grubson06 Tyle to my wiemy od połowy dnia więc nic nie wnosisz

2

@Elvisek Tak wszyscy o tym już wiedzą, bardzo mi przykro, współczuję mu, ale poza tym od tego jest la rambla bo to nie temat na ten artykuł

0

@kewin Z 2 lata temu. U Wojewódzkiego chyba też. Wpisz w google odpowiednio to powinno znaleźć. Kilka razy już to słyszałem i to od niego z ust bo widziałem wywiad jak go dziennikarz zapytał.

4

@Veb1233 O ja... To już znamy powód zrezygnowania z prowadzenia kadry. Współczuję

7

Lewandowski przy podpisaniu umowy
'Za cztery lata na pewno będę w takiej formie, by występować w drużynie z najwyższej półki.'
Co on pieprzy, skąd on może wiedzieć. Tak samo te pier kiedyś że jest na poziomie Messiego i Ronaldo. Lubię go, szanuję, ale czasem głupotę palnie

0

@pero1983 Oczywiście

0

0

@ObiektywnyWujek A czy ja to łykam? Podaję informacje którą dostałem z powiadomienia

18

Barcelona osiągnęła porozumienie z PSG odnośnie transferu Neymara. Brazylijczyk wróci do stolicy Katalonii - podają Sky Italia oraz Gianluca DiMarzio.

Neymar po dwóch sezonach opuszcza Paryż i wraca do Barcelony. Klub z Barcelony dogadał się z Paris Saint-Germain, a Brazylijczyk w ciągu najbliższych kilku godzin uda się do stolicy Katalonii, aby podpisać kontrakt.

Lato było dla brazylijskiego napastnika nieudane, gdyż trener Tuchel wykluczył go ze składu mistrzów Francji. Od dłuższego czasu trwały negocjacje Realu Madryt i FC Barcelony z PSG w celu pozyskania Neymara. Ostatecznie "wyścig" o Brazylijczyka wygrała Blaugrana.

Pośrednicy Neymara i Barcelony pracują obecnie nad końcowymi szczegółami sfinalizowania kontraktu.

0

@kkbarca Na razie raz dał mu pograć bo wygrywali 5-0 więc spokojnie

0

@misiek12319 A ja jeszcze Milinkovicia Savicia i Jesusa. Busquets i Suarez grzeją ławę

0

Drugi sezon w karierze FIFA w Barcelonie... Pora na zmiany bo już mnie nudzi gdzie tu iść. Arthura mam na 89, De Jonga też. Dembele 90 ;D. Sprzedam go chyba jednak bo Neymarek przyszedł więc nie ma gdzie grać za bardzo. Rakiticia oczywiście się pozbyłem, Roberto i Umtitiego też. Jest Lenglet, De Ligt i Kimmich. No teraz wy się 'pochwalcie'

0

@MarioVeB! HAHA to, że tu tyle gra nie oznacza jeszcze, że jest legendą tego klubu nie ośmiesza się

0

@Bykunn Kiedy? No np w meczu z Liverpoolem :)

0

@Chwytliwy I po co im 10 jak oni nie potrafią wykorzystać piłkarzy grających na tej pozycji patrz James, Isco. I tak pewnie zostaną z CKM i przerżną po raz kolejny za swoje głupie ruchy :). Żadnego piłkarza do pierwszego składu nie kupili nie licząc Hazarda. Beka

1

@Rewolucja123 Ja, ale ja wolę czarnego kunia

0

@Sandu! W końcu ktoś to dobrze napisał. Bez hejtu i złości prawidłowo. Oczywiście masz racje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?