Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziekowac
0
Zle to ujalem. Chodzi mi o wszystkie najwazniejsze nagrody, zeby ich porownac osobno za wszystko. No, ale dzieki za informacje :)
0
Chodzi mi o wszystko lacznie, kazde podium
0
A wygranych w pucharach swiata? I ogolnie
0
To Ty, jedna osoba na 100.
0
Ile lacznie zdobyl medali itp itd Stoch, a ile Malysz?
1
No wlasnie, wiec rzadko to trwa tydzien jak ktos ma fart po prostu.
0
Jakim tygodniu? Chyba jak Ty go bedziesz robil :D. Dluzej sie czeka, chyba, ze sie cos zmienilo w tej kwestii.
1
Lepiej wyrobic niz pozniej zalowac, a bedziesz mial z glowy przynajmniej.
0
Jeszcze nie na 100%, ale chce pojechac chociaz na jeden dzien. Jeszcze mnie tam nie bylo.
0
Co Ty pieprzysz zobacz ile bramek ma Suarez i jak wspolpracuje z Messim. Slabsza forma kazdemu sie zdarza, poczatek mial nie najlepszy i dosc dlugo to trwalo az sie przelamal, fakt. No, ale nadal jest najlepszy na swojej pozycji obok Lewandowskiego, chociaz w tym sezonie wyjatkowo Lewy jest lepszy.
4
Poniosło kogoś z tym 'crakiem' i to mocno
0
Jednym z wielu haha śmieszny jesteś
0
No i masz tam powiadomienia
0
Nic nowego, tez tak uwazam, wiec trzeba sie go pozbyć po prostu. Tak jak i Vidala i Gomesa jesli ma przyjść Arthur i Griezmann.
0
Jaki on tam ma bilans, jak sobie radzi?
2
Nie chcialbym. Po co on tu? Nie ma dla niego miejsca. Poza tym jest zwyczajnie za slaby i za szklany na Barce.
0
Oczywiście, masz absolutna racje.
3
Zenujace juz te jego gadanie sie robi. Jak sie musza czuc inni pilkarze kadry?
0
A jak Suarez gral w Liverpoolu albo w reprze? W Anglii tez zdobyl zlotego buta i mial świetne staty.
0
Nie rob sobie jaj, ze takich podstawowych rzeczy nie wiesz. Napisalem Ci wszystko. Co za ludzie.
1
Ustawienia powiadomien grupy i tam masz wszystko. Wejdz w nia i przy nazwie kliknij taka strzalke w dol, wyskoczy.
0
Jakie glupoty? Prawde napisal, Suarez jest lepszym napastnikiem. Podaj mi argumenty dzialajace na korzysc Griezmanna. Oprocz dryblingu i szybkosci. Nie ma takich. Odsylam do wikipedii i statystyk.
0
Zgadzam sie jak najbardziej. Griezmann jako 9 nie ma podjazdu do Luisa i nigdy nie bedzie mial. Wystarczy wejsc w statystyki czy sprawdzić nagrody indywidualne jak zloty but.
0
Dokładnie
1
Zupelnie nic, zauwazylem, wiec napisalem
0
Nudne juz jest to porownywanie go do kosmity czy Boga szczerze mowiac.
0
Przeciez kilku odejdzie.
3
Beka z nicku. Tylko Fabregas w moim sercu? Smiesznie to brzmi
0
Gdzie te bzdury wyczytales Chyba w archiwum bo byla taka informacja, ale kilka miesiecy temu.