1

Dziekowac

0

Zle to ujalem. Chodzi mi o wszystkie najwazniejsze nagrody, zeby ich porownac osobno za wszystko. No, ale dzieki za informacje :)

0

Chodzi mi o wszystko lacznie, kazde podium

0

A wygranych w pucharach swiata? I ogolnie

0

To Ty, jedna osoba na 100.

0

Ile lacznie zdobyl medali itp itd Stoch, a ile Malysz?

1

No wlasnie, wiec rzadko to trwa tydzien jak ktos ma fart po prostu.

0

Jakim tygodniu? Chyba jak Ty go bedziesz robil :D. Dluzej sie czeka, chyba, ze sie cos zmienilo w tej kwestii.

1

Lepiej wyrobic niz pozniej zalowac, a bedziesz mial z glowy przynajmniej.

0

Jeszcze nie na 100%, ale chce pojechac chociaz na jeden dzien. Jeszcze mnie tam nie bylo.

0

Co Ty pieprzysz zobacz ile bramek ma Suarez i jak wspolpracuje z Messim. Slabsza forma kazdemu sie zdarza, poczatek mial nie najlepszy i dosc dlugo to trwalo az sie przelamal, fakt. No, ale nadal jest najlepszy na swojej pozycji obok Lewandowskiego, chociaz w tym sezonie wyjatkowo Lewy jest lepszy.

4

Poniosło kogoś z tym 'crakiem' i to mocno

0

Jednym z wielu haha śmieszny jesteś

0

No i masz tam powiadomienia

0

Nic nowego, tez tak uwazam, wiec trzeba sie go pozbyć po prostu. Tak jak i Vidala i Gomesa jesli ma przyjść Arthur i Griezmann.

0

Jaki on tam ma bilans, jak sobie radzi?

2

Nie chcialbym. Po co on tu? Nie ma dla niego miejsca. Poza tym jest zwyczajnie za slaby i za szklany na Barce.

0

Oczywiście, masz absolutna racje.

3

Zenujace juz te jego gadanie sie robi. Jak sie musza czuc inni pilkarze kadry?

0

A jak Suarez gral w Liverpoolu albo w reprze? W Anglii tez zdobyl zlotego buta i mial świetne staty.

0

Nie rob sobie jaj, ze takich podstawowych rzeczy nie wiesz. Napisalem Ci wszystko. Co za ludzie.

1

Ustawienia powiadomien grupy i tam masz wszystko. Wejdz w nia i przy nazwie kliknij taka strzalke w dol, wyskoczy.

0

Jakie glupoty? Prawde napisal, Suarez jest lepszym napastnikiem. Podaj mi argumenty dzialajace na korzysc Griezmanna. Oprocz dryblingu i szybkosci. Nie ma takich. Odsylam do wikipedii i statystyk.

0

Zgadzam sie jak najbardziej. Griezmann jako 9 nie ma podjazdu do Luisa i nigdy nie bedzie mial. Wystarczy wejsc w statystyki czy sprawdzić nagrody indywidualne jak zloty but.

0

Dokładnie

1

Zupelnie nic, zauwazylem, wiec napisalem

0

Nudne juz jest to porownywanie go do kosmity czy Boga szczerze mowiac.

0

Przeciez kilku odejdzie.

3

Beka z nicku. Tylko Fabregas w moim sercu? Smiesznie to brzmi

0

Gdzie te bzdury wyczytales Chyba w archiwum bo byla taka informacja, ale kilka miesiecy temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?