1

30 minut temu :/. No, ale oglądamy

0

'Dla niej wszystko' na TVN. Remake. Mega film.

1

Ta cieszynka Umtitiego mam nadzieję że wyjaśniła wszystko :)

0

Ojoj Umtiti już myślami w united :D

3

Dopiero co zerknalem na Liv-City i powiem tylko aaale jaja

17

Dopiero sprawdziłem wynik. I co nadal jesteście co niektórzy tacy hepi bo Real wylosował ten żenujący Juventus? Kompromitacja i żenada. Wiedziałem, że tak będzie. Dobrze, że tego nie oglądałem. Wielka szkoda Totków grają lepszą piłkę i na pewno więcej by pokazali niż ta stara nie powiem co...

3

Dokładnie

4

Oczywiscie. Ramos pasuje na kapitana np.

0

Zegarek ma na prawej stąd pytanie

0

Pique jest leworęczny?

0

A na meczach co jest? Niby oglądają a piszą i czytają. Zresztą w przyszłości może ktoś będzie oglądał jeszcze ten film, a nie widział.

0

Nie napiszę bo ktoś może ogląda i przeczyta przed końcem ;>. Nie spojlerujcie.

0

Widziałem, bardzo dobry ; )

0

Ciężko się nie zgodzić. Scorsese tym filmem bardziej zasłużył na oscara niż za 'Infiltracje'.

0

No wiadomo bo już wiesz co i jak. Tak samo jest z 'podejrzani' np. Jak ktoś nie widział to zachęcam.

22

O 20:00 na TVN7 jeden z moich ulubionych filmów 'Wyspa tajemnic'. Świetny thriller psychologiczny. Polecam

0

Co Ty nie powiesz

0

Finał Brazylia-Hiszpania to byłoby coś. Argentyna raczej nie ma szans na mundial.

0

Jaki polecacie odtwarzacz do słuchania muzyki na telefonie? Ja korzystam ze standardowego muzyka google play bo wydaje mi się tam najlepszy equalizer i najlepsza jakość dźwięku na słuchawkach. Chciałem coś innego wypróbować bo nie ma tu przeglądania folderami.

0

No właśnie miałem o to samo zapytać. Ja tutaj oglądam jeszcze www.meczenazywo.pl

5

Co to ma być? Żenada

0

Co powiedział Dybala?

0

Ty tam się szczoch nie odzywaj. Wielki dorosły.

0

Chyba upadłeś na głowę. Iniesta to legenda tego klubu, wiesz ile tu gra?

0

Nie dziwie sie, ale bez przesady, zeby zarabial prawie tyle co Iniesta. Dembele tez dostal za duzo.

0

A skąd Ty możesz wiedzieć czy jest pazerny czy nie?

0

A co to ma do rzeczy teraz?

0

Trzeba bylo to przewidziec od tego sa, wszyscy widzieli dokad to zmierza. Jakos Perez nie ma z tym problemu, więc mi tu nie gadaj głupot

4

No i brawo macie kare za taka niska klauzule. Jak chce odejsc dla pieniedzy to czesc jak czapka.

2

Rakitic? Bez jaj. Tylko Gerard Pique!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?