Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
30 minut temu :/. No, ale oglądamy
0
'Dla niej wszystko' na TVN. Remake. Mega film.
1
Ta cieszynka Umtitiego mam nadzieję że wyjaśniła wszystko :)
0
Ojoj Umtiti już myślami w united :D
3
Dopiero co zerknalem na Liv-City i powiem tylko aaale jaja
17
Dopiero sprawdziłem wynik. I co nadal jesteście co niektórzy tacy hepi bo Real wylosował ten żenujący Juventus? Kompromitacja i żenada. Wiedziałem, że tak będzie. Dobrze, że tego nie oglądałem. Wielka szkoda Totków grają lepszą piłkę i na pewno więcej by pokazali niż ta stara nie powiem co...
3
Dokładnie
4
Oczywiscie. Ramos pasuje na kapitana np.
0
Zegarek ma na prawej stąd pytanie
0
Pique jest leworęczny?
0
A na meczach co jest? Niby oglądają a piszą i czytają. Zresztą w przyszłości może ktoś będzie oglądał jeszcze ten film, a nie widział.
0
Nie napiszę bo ktoś może ogląda i przeczyta przed końcem ;>. Nie spojlerujcie.
0
Widziałem, bardzo dobry ; )
0
Ciężko się nie zgodzić. Scorsese tym filmem bardziej zasłużył na oscara niż za 'Infiltracje'.
0
No wiadomo bo już wiesz co i jak. Tak samo jest z 'podejrzani' np. Jak ktoś nie widział to zachęcam.
22
O 20:00 na TVN7 jeden z moich ulubionych filmów 'Wyspa tajemnic'. Świetny thriller psychologiczny. Polecam
0
Co Ty nie powiesz
0
Finał Brazylia-Hiszpania to byłoby coś. Argentyna raczej nie ma szans na mundial.
0
Jaki polecacie odtwarzacz do słuchania muzyki na telefonie? Ja korzystam ze standardowego muzyka google play bo wydaje mi się tam najlepszy equalizer i najlepsza jakość dźwięku na słuchawkach. Chciałem coś innego wypróbować bo nie ma tu przeglądania folderami.
0
No właśnie miałem o to samo zapytać. Ja tutaj oglądam jeszcze www.meczenazywo.pl
5
Co to ma być? Żenada
0
Co powiedział Dybala?
0
Ty tam się szczoch nie odzywaj. Wielki dorosły.
0
Chyba upadłeś na głowę. Iniesta to legenda tego klubu, wiesz ile tu gra?
0
Nie dziwie sie, ale bez przesady, zeby zarabial prawie tyle co Iniesta. Dembele tez dostal za duzo.
0
A skąd Ty możesz wiedzieć czy jest pazerny czy nie?
0
A co to ma do rzeczy teraz?
0
Trzeba bylo to przewidziec od tego sa, wszyscy widzieli dokad to zmierza. Jakos Perez nie ma z tym problemu, więc mi tu nie gadaj głupot
4
No i brawo macie kare za taka niska klauzule. Jak chce odejsc dla pieniedzy to czesc jak czapka.
2
Rakitic? Bez jaj. Tylko Gerard Pique!