2

Stracimy znowu punkty mimo dobrej gry.

0

@RomanHoffer w sobotę wirus nie atakuje, wiec nie ma

4

@tobiasson92 kluczowa będzie Retkinia. Liczą tam głosy i jest teraz remis.

10

W Łodzi Bałutach przewaga Trumpa to już tylko 21,37 głosów.

2

@SinMistico niewidomi na VARZE w meczu United? Nowe, nie znałem :D

0

@PatrychoO Juve często miało różowe, mi sie to nie podoba i nie chodzi o to że różowy to "damski" kolor, tylko po prostu te nasze koszulki są szpetne.

0

@Encore jasne że tak, jak w siatkówce sie to świetnie sprawdza.

4



Ten utwór jest teraz na pierwszym miejscu na listach przebojów w radiach eska, RMF FM, RMF maxxx, a także najczęściej szukanym utworem na Shazamie. Lubicie? Dla mnie genialny powrót do klimatów muzyki z lat 80.

0

Depilator dla kobiety do 200 zl - warto, czy lepiej jeszcze odłożyć, dać więcej i kupić taki za 500 np? To ma być prezent na urodziny.

0

Busquetsowi strzelać nie kazano.

1

@IronSanHybrid co będziesz robił prócz obejrzenia meczu? :D

17

@Moriarty brakowało mi tego. Takiej pewnej Barcy z niezłym rywalem w LM. Super znowu było poczuć to coś.

8

@justfootball co by nie mówić, coraz więcej Lewicy w tych protestach...

0

@Criss18Barca nie wiem jak wy, ale ja nie umiem grać w czwórkę, gibie mi zawodnika i zawsze salto w powietrzu robie xD

0

@Janiama jak zwykle w punkt.

0

@MaTt_BarcaFan no prawdę, ale to że był posłem PO do tej sprawy ma takie samo znaczenie jak to czy dzisiaj rano jadł płatki czokapik czy neskłik na śniadanie akurat a oni potrafią nawet takie coś wykorzystywać do swojej propagandy. A właczyłem moje pierwsze wiadomości od dawien dawna - oni tak codziennie?

19

"Były poseł PO groził Lewandowskiemu?"
USZCZYPNIJ MNIE KTOŚ.

2

@mekston to sa przepisy które każdy interpretuje jak chce - to samo ręka w polu karnym. To zupełnie bez sensu, raz zauważy, raz nie, chybił trafił.

3

Kto oglada teraz United CFC? Maguire trzyma Azpilicuete przy wolnym, gramy dalej. Ale na Ramosie był karny, nom

0

Żeby sie nie skończyło jak z Bayernem, bo zaczęło się tak samo.

1

@qbsonFCBarca równe 7 miesięcy.

0

Ja już mam kod, ale naszych koszulek nie ma we wszystkich rozmiarach w tym moim.

0

@barcelonaLM na kanałach Polsatu przerwa techniczna.

1

@Oskar00 mogą też być pod presją większą, żeby coś w końcu wygrać i dostać kilka goli. Cos jak w 2018 i pamiętne 5-1

1

@PatrychoO mam tak samo, świetna pora roku mimo zimna. Bardzo klimatyczna

23

@BoRoWieC ba, byłby tryplet wtedy. Final PK graliśmy już załamani po klęsce

2

Generalnie u mnie jest na plus, ale już jestem trochę przytłoczony ciągłym siedzeniem w domu i nawet te niezbyt lubiane podróże komunikacją miejską sa teraz obiektem mojej tęsknoty, nie mówiąc o jakimś kontakcie z innymi osobami w pracy / na studiach. Ale, wstaję dużo później, pracuję luźniej, więcej czasu dla siebie.

0

Ci którzy pracują, uczą się na home office: widzie w tym więcej plusów czy minusów?

0

No przegrać z takim Realem u siebie byłoby bardzo smutne, ale jednak oni na nas się na pewno dużo bardziej zmotywują. My też cudów nie gramy, więc dalej jestem bardzo ostrożny, może się dużo wydarzyć.

7

Ja pierdziele, nc plus go... wywaliło płatną platforme streamingową, jak jakiś pierwszy lepszy gówniany stream

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?