Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stracimy znowu punkty mimo dobrej gry.
0
@RomanHoffer w sobotę wirus nie atakuje, wiec nie ma
4
@tobiasson92 kluczowa będzie Retkinia. Liczą tam głosy i jest teraz remis.
10
W Łodzi Bałutach przewaga Trumpa to już tylko 21,37 głosów.
2
@SinMistico niewidomi na VARZE w meczu United? Nowe, nie znałem :D
0
@PatrychoO Juve często miało różowe, mi sie to nie podoba i nie chodzi o to że różowy to "damski" kolor, tylko po prostu te nasze koszulki są szpetne.
0
@Encore jasne że tak, jak w siatkówce sie to świetnie sprawdza.
4
Ten utwór jest teraz na pierwszym miejscu na listach przebojów w radiach eska, RMF FM, RMF maxxx, a także najczęściej szukanym utworem na Shazamie. Lubicie? Dla mnie genialny powrót do klimatów muzyki z lat 80.
0
Depilator dla kobiety do 200 zl - warto, czy lepiej jeszcze odłożyć, dać więcej i kupić taki za 500 np? To ma być prezent na urodziny.
0
Busquetsowi strzelać nie kazano.
1
@IronSanHybrid co będziesz robił prócz obejrzenia meczu? :D
17
@Moriarty brakowało mi tego. Takiej pewnej Barcy z niezłym rywalem w LM. Super znowu było poczuć to coś.
8
@justfootball co by nie mówić, coraz więcej Lewicy w tych protestach...
0
@Criss18Barca nie wiem jak wy, ale ja nie umiem grać w czwórkę, gibie mi zawodnika i zawsze salto w powietrzu robie xD
0
@Janiama jak zwykle w punkt.
0
@MaTt_BarcaFan no prawdę, ale to że był posłem PO do tej sprawy ma takie samo znaczenie jak to czy dzisiaj rano jadł płatki czokapik czy neskłik na śniadanie akurat a oni potrafią nawet takie coś wykorzystywać do swojej propagandy. A właczyłem moje pierwsze wiadomości od dawien dawna - oni tak codziennie?
19
"Były poseł PO groził Lewandowskiemu?"
USZCZYPNIJ MNIE KTOŚ.
2
@mekston to sa przepisy które każdy interpretuje jak chce - to samo ręka w polu karnym. To zupełnie bez sensu, raz zauważy, raz nie, chybił trafił.
3
Kto oglada teraz United CFC? Maguire trzyma Azpilicuete przy wolnym, gramy dalej. Ale na Ramosie był karny, nom
0
Żeby sie nie skończyło jak z Bayernem, bo zaczęło się tak samo.
1
@qbsonFCBarca równe 7 miesięcy.
0
Ja już mam kod, ale naszych koszulek nie ma we wszystkich rozmiarach w tym moim.
0
@barcelonaLM na kanałach Polsatu przerwa techniczna.
1
@Oskar00 mogą też być pod presją większą, żeby coś w końcu wygrać i dostać kilka goli. Cos jak w 2018 i pamiętne 5-1
1
@PatrychoO mam tak samo, świetna pora roku mimo zimna. Bardzo klimatyczna
23
@BoRoWieC ba, byłby tryplet wtedy. Final PK graliśmy już załamani po klęsce
2
Generalnie u mnie jest na plus, ale już jestem trochę przytłoczony ciągłym siedzeniem w domu i nawet te niezbyt lubiane podróże komunikacją miejską sa teraz obiektem mojej tęsknoty, nie mówiąc o jakimś kontakcie z innymi osobami w pracy / na studiach. Ale, wstaję dużo później, pracuję luźniej, więcej czasu dla siebie.
0
Ci którzy pracują, uczą się na home office: widzie w tym więcej plusów czy minusów?
0
No przegrać z takim Realem u siebie byłoby bardzo smutne, ale jednak oni na nas się na pewno dużo bardziej zmotywują. My też cudów nie gramy, więc dalej jestem bardzo ostrożny, może się dużo wydarzyć.
7
Ja pierdziele, nc plus go... wywaliło płatną platforme streamingową, jak jakiś pierwszy lepszy gówniany stream