Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@IronSanHybrid oddaj mi ten śnieg!
3
@panczo trzecie bo zobaczyć taki klub tylko w LE to byłoby bardzo ciekawe doświadczenie. Taki przedsmak tego, co czeka na w przyszłym sezonie :)))
4
@snake99 napisz nam, co bierzesz, bo życie po tym chyba jest lepsze
4
Messi na spotkaniu z Farre 25 stycznia:
4
@BarcaInfo Widzew tylko kibiców ma udanych. Na boisku i organizacyjnie to burdello, ale mnie jako kibica ŁKS to nie martwi ;D
0
@Jonyx najmniej 224,99 zł, na czarny piątek była promocja w Zgodzie na -25 % na wszystko a ponadto ta koszulka stale jest przeceniona o 21 %. Ja właśnie z tej promocji skorzystałem. Chyba, że kupił podróbkę z allegro, to sporo mniej, około 100 zł.
4
Właśnie dotarła do mnie koszulka Barcelony na obecny sezon, model domowy, wersja stadium breathe czyli ta nieco tańsza, ze Zgody FC. Dla zainteresowanych zakupami takich koszulek, powiem, że całość trwała 8 dni, od mojego zakupu do odebrania stroju. Jakość koszulki jest w porządku, ale nie podoba mi się zagniecenie nadruku dyszki na plecach - kupowałem u nich w tym roku już wcześniej koszulkę Chelsea z nadrukiem i ten nadruk był dużo lepiej zrobiony. Jak to wygląda wizualnie, zostawiam linki do zdjęć.
https://ibb.co/BLgGMF3
https://ibb.co/wZtmxC1
https://ibb.co/r3cR5LK
7
@FC1899Barca myślę, że to bardziej prześmiewcze nawiązanie do fragmentów książki xD
1
@Szczurini sprzedaja fejki, ale mogą być te fejki w niezłej jakości. Ogólnie koszulki to drogie hobby i nie każdego na to stać więc ja nie potępiam kupowania takich rzeczy. Lepiej zawsze oryginał, ale 300 zł rozwalić na koszulkę to dość dużo.
1
@Kajtek77 niestety sam widzę to po sobie, za dzieciaka to mnie jarało, a teraz to z tych nowych to nikogo nawet nie znam.
2
@DonAndrzejos jak się martwisz o ludzi w necie, to chyba sam musisz mieć nie za ciekawe. xD
0
No i proszę, Eisenbichler spuchł.
0
@Miszcz Textu FCB Messi moze isc gdzie chce i PSG nie musi, w teorii nam kogos oddawać. Chociaż zostaje kwestia wynagrodzeń tylu gwiazd na raz
1
@kerouac Kygo nr 1 artystą, w top utworach mam Missing duetu Audiosoulz, Bubbletea od Quebo i Hypnotized od PurpleDiscoMachine. Słuchania 32 tysiące minut
0
@kamilop niestety piłka nożna to nie Igrzyska Olimpijskie, tutaj liczy się tylko triumfator, wicemistrz olimpijski przechodzi także do historii, a wicemistrz świata w piłce nożnej niestety ma łatkę przegranego. Nic nie zmienimy. Jako fana Messiego boli ten 2014, ale MŚ nie wygrał.
0
@RomanHoffer piękno życia sie skończy jak wtopimy.
0
Z racji na to, że pada śnieg, dajcie najlepsze playlisty ze świątecznymi utworami ze Spotify. Chętnie poobserwuję.
5
Te noty dla Niemca to żart.
1
@draxidox Lepiej tak nie rób, była niedawno jakaś historia, gdzie dzieciak źle skasował bułki i przyjechała policja po niego i w kajdanki go zakuli xD
1
@Encore Tottenham tak wygra PL jak Everton już po 3 kolejkach miał wygrać.
4
@Encore Tottenham nie będzie się liczył w walce o mistrzostwo nawet.
0
@trafny192 225 zł bodaj kosztuje koszulka w wersji stadionowej.
0
@Chakalaka myślę że Wisła mimo wszystko nie spadnie.
0
Czas na zmianę warty w Anglii? City słabiutki początek sezonu, Liverpool kontuzje. Chelsea odpali w walce o mistrzostwo? Gra The Blues od kilku meczow wygląda obiecująco, widać w końcu pomysł Lamparda na zespół, do tego nowe nabytki wkomponowały się do gry a defensywa w końcu nie wygląda jak z komedii. Tottenham również wydaje się mocny, kapitalny duet Son Kane, do tego typowy drugi sezon Mourinho gdy wyciaga co najlepsze ze swoich ekip. Może będzie powtórka z 16/17 gdy Tottenham ścigał Chelsea?
8
Super, że komentuje Stasiu Snopek. Słucha się go dużo dużo lepiej, niż Babiarza. Oby rola Snopka w tym sezonie była wyższa, niż w latach poprzednich - czyli komentowanie nocnego w Sapporo, bo flagowym komentatorom się nie chce w nocy siedzieć :D
0
@Vebrol wydarzenie sportowe, gdzie na walce wieczoru mierzy się dwóch youtuberów nie mających do tej pory nic wspólnego ze sportem. Ciekaw jestem, kto to pisał :d
5
Ryoyu już nie tak mocny, jak sezon, a zwłaszcza dwa sezony temu. Skoki to naprawdę przedziwny sport - Prevc od rekordowego 15/16 sezonu jest po prostu średniakiem, Schlierenzauer zupełnie posypany od 6 lat, a przecież nie jest jeszcze stary. To stawia w niesamowitym świetle Kamila Stocha, który od sezonu 10/11 praktycznie co roku, z wyjątkiem tragicznego sezonu 15/16, w czołówce, wręcz ścisłej. A to pierwszy, a to drugi, a to trzeci, piąty w PŚ. W każdym roku kalendarzowym od 2011 odniósł również wygraną. Pod względem równości formy na przestrzeni kariery po prostu GOAT.
2
@IronSanHybrid są miliardy, jest zabawa
1
Macie jakąś koszulkę Barcelony na ten moment, z tego lub poprzednich sezonów?
8
@Pawlak1992 styl wygrania LM na pewno 14/15, ale wydaje się, że drużyną najlepszą, najbardziej kompletną była 10/11