Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam dość oglądania tej ohydnej drużyny rzeźników.
0
Ile w swoim życiu wydaliście pieniedzy na koszulki piłkarskie?
3
Nudne są ostatnio te sezony. Stoch, Kobayashi, Kraft, Granerud - każdy w swoim sezonie dominował i walczył o kulę sam ze sobą. Pooglądałby takie finały sezonów jak Małysz - Jacobsen czy Freund - Prevc.
4
@Barca_Big_Moment Stoch ma 34 lata, w takim wieku nie będzie pykał jak młodzieniaszek, a w turnieju ograł tego Graneruda jak chciał. Weryfikacja na MŚ będzie tych słów, bo Kamil chyba na to teraz się nastawia.
1
Patrząc na wasze komentarze to mi się od razu przypomina słynny komentarz stąd, o treści "spalić zburzyć Santiago Bernabeu...", może pamiętacie. Po jednym z klasycznych meczów Realu w 16/17 sezonie gdy strzelali w końcówce :D
1
18 pkt za to koślawe lądowanie i wcale nie była to odległość pod rekord skoczni. Pozostawię to bez komentarza.
9
Teraz sprawdzimy noty, bo lądowanie miał na 16 pkt.
2
@AlexDark00 czy ja wiem czy przegrywami. Gramy przeciętny sezon i absolutnie nie będzie to dziwne jak stracimy.
13
Żyła dziadek popsuł wszystko. To byłaby epokowa rzecz, jakby 13-latek wygrał zawody PŚ.
0
@Pawelsky no słuchałem, ciekawe, czy się wybije w mainstreamie, ja trzymam kciuki.
0
Zna ktoś dobry program do zamiany mowy na tekst?
0
@mm1986 pokaż jak wygląda, czy jakieś nazwisko z tyłu? Meczowa czy replika?
0
@Michal03 zgoda fc, rgol.com najtaniej, w Nike za drogo jest
1
@VamosRakieta te same osoby jakbyśmy wygrali by się najbardziej podniecali. Nic nie zrobisz
8
@Oskar00 zaczyna się xD oj człowieku, daj sobie spokój i wyłącz.
21
Babiarz mówiąc o tym że najwięksi w piłce nożnej pudłowali karne mówił chyba o Brajtłajcie w meczu z Eibar.
0
@kulka żadnego, szkoda pieniędzy marnować. Lepiej za to koszulkę sobie kupić i założyć do meczu.
2
To jest niepojęte że ci piłkarze są tak słabi, że nie potrafią strzelić karnego. Ostatnio z Sociedad sie popisali, a teraz Pjanić kontynuacja. Ja pitole xD
4
To niezły Casanova, nie podbijał tylko od razu wyr... Real xD
0
@Czechuton nie wiem, jak to się stało że Niemcy nie potrafią przyjąć piłki teraz. Po prostu nie wiem.
0
Marylka na dobranoc w kontekście wielkiej Barcelony.
3
@koksik2700 może te osoby chcą poczuć się ważne przez te kilka chwil, ale ludzie - to tylko stronka w internecie, a odejścia, jakby sam Lionel Andres Messi wygłaszał mowę pożegnalną na Camp Nou. Litości xDD
0
@RobiS to możesz mi dać znać czy doszło i jaka jest jakość, może w następnym sezonie kupię coś.
0
@Elnuum jak chcesz mogę Ci wysłać jakieś zdjęcia na privie do porównania tego, co sam posiadam.
1
@RobiS tanio to jest stronka https://footballshirts.pl/, ja tam nie kupowałem, ale mają stronę na fb, sporo postów, sporo ludzi się wypowiada że kupowało, przyszła koszulka i jest okej. Wiadomo, że to nie jest oryginał, ale myślę, że całkiem dobra jego imitacja - budżetowa wersja. Nie każdy w końcu ma tyle siana żeby dać 500 zł za koszulkę :D
1
@Elnuum tak, w vapor match herb i logo nike są klejone (wyszywane w replice), ponadto w wersji vapor match jest system odprowadzania wilgoci z ciała, czy jakoś tak się to nazywa, są takie dziurki w materiale i po prostu jest to przewiewny poliester. W replice za 300 zł tego nie ma i jest dość mocno potliwa, wiem bo posiadam taką replikę. Ogólnie to raczej jak już masz kase na takie drogie rzeczy to lepiej dać trochę więcej i mieć najwyższej klasy materiał w wersji vapor, ale z drugiej strony - jak tylko oglądasz w tym mecz i nic więcej, to ta przewiewność materiału nie będzie potrzebna. Ciężka decyzja, też się waham co kupić np w przyszłym sezonie, bo dać prawie 5 stów za koszulkę to póki co abstrakcja dla mnie :D
1
@Elnuum jeśli chodzi o meczowe wersje vapor match to w Polsce tylko zgoda fc i r-gol oferują, chyba że czegoś nie wiem. Także tam bierz
0
@KmN podróbka, ale być może na przyzwoitym poziomie. Jak Cię coś takiego satysfakcjonuje to bierz
0
Wam też tak ścina ncplus go?
1
Ale teraz chłopcy się rozszaleli, piękne loty.