Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma tu ktoś Tidal i może się wypowiedzieć, jak mu sie używa tego serwisu?
1
Wiecie może, jakie słuchawki dobrze oddadzą najwyższą jakość muzyki ze Spotify? Z góry dzięki za jakieś propozycje
4
Podajcie tu swoje hity muzyczne roku. Ode mnie:
0
Jutro wszyscy, którzy idą gdzieś na sylwestra: "macie tej colki jeszcze?"
0
Kończy serniczek chyba.
2
@Cobra303 Drugą część sezonu to my mieliśmy wybitną, a pierwsza po prostu była okej, ale bez fajerwerków. Jakbyśmy mieli ją słaba to mistrza by nie było w lidze.
5
@BarcaInfo zdecydowanie 14/15, bo byliśmy maszyną nie do zatrzymania, a w 2009 mieliśmy po prostu szczęście w meczu z Chelsea. W 2015 żadnych, żadnych wątpliwości, rozjechaliśmy każdego.
1
@HERORICH2 Arsenal nie zagra z Atletico.
3
@Progressive wiesz, jakby Lewandowski pokazał jak obchodzi jakieś muzułmańskie święta, to wiadomo, co by się u nas działo. Ja ich rozumiem
0
@Borneo dasz fotki? :D
0
@Yosemite właśnie, za zimno jest, jak już szaleć to szaleć i niech będzie gorąco xD
0
Jak wy narzekacie na kibicowanie Barcelonie, to zobaczcie co musza czuć fani takiego Arsenalu. To jest masochizm w czystej postaci, być ich kibicem, współczuję
2
@Coutinho007 ta była jedną ze słabszych, mocna była ta za czasów finału LM 2008 jak dla mnie
0
@BarcaInfo a tu cyk, 27 grudnia Messi mówi, że odchodzi. Ups xD
1
https://www.footyheadlines.com/2020/12/fc-barcelona-21-22-home-away-kit.html
Taki projekt koszulki na nowy sezon, hot or not?
5
Real też miał trudny rewanż po wysokiej wygranej u siebie z Atletico 3-0, gdy na Calderon dość szybko przegrywali 0-2. Jednak opanowali to, strzelili tego jednego potrzebnego gola, który zgasił Atleti. Czego nam brakowało w Rzymie i Liverpoolu i w czym byliśmy gorsi w metalu od tamtego Realu? Dlaczego ekipa pełna gwiazd i doświadczonych niemiłosiernie zawodników, dwa razy zachowała się jak debiutujący na tym poziomie w LM team typu Atalanta? Boli, boli do teraz. Zwłaszcza ten 2019, ostatnia nasza realna szansa na LM na dobrych kilka lat... :(
0
@Kamiloza91 Real dopiero co mial dwa sezony gdzie tracił po bodaj -16 i świat się nie skończył. Gramy słaby sezon. Polecam się wyluzować, byle być w czwórce i styknie. Ja od kiedy mam nastawienie że o nic nie walczymy, dużo lepiej spędzam czas w trakcie meczu. Ewentualne wygrane jak z Sociedad cieszą mocniej, dzis remis nie zdziwił i nie rozczarował w ogóle. Polecam
0
@VenoM najlepszy stoper świata, do spółki z najlepszym szamanem. Duet nie do przejścia, cos jak Nesta Maldini. Lenglet & Umtiti :3
0
To jest sytuacja jak w meczu z Atletico w czerwcu bodaj jak Semedo faulował
0
Zidane rzucił urok na niego i nie ma przebacz B)
0
Griezmann = Werner
0
@Barca1992 PSG 2017, Chelsea 2018
5
Kurde Andrzej jakby teraz odpalił, to jeszcze kilka lat kariery przed nim żeby coś wygrać, oby to zrobił bo jak Filip z konopii wyskoczył w tym sezonie
1
@GadulkiGembulki gdzie kupowałeś?
5
Genialne, belka obniżona i cyk wiatr z tyłu xD!
6
Wszyscy Polacy wiatr z tyłu, Johansson pod narty. Jak zawsze wszystko przeciw nam
4
Stękała niedawno kadra B a teraz czwarty do drużyny, brawo dla niego!
0
@xVENUMx w banku zastrzegają te rzeczy
2
@NeroTFP nie no ludzie, przecież jak Liverpool wygrał ligę, to świat doznał epidemii. Nie chcę myśleć, co będzie, jak ligę wygra Tottenham.
0
Czy jeśli Stoch wygra te Mistrzostwa i dołączy do Nykeanena jako skoczka, który zgarnął wszystkie możliwe trofea w skokach, to będzie można już bez wątpliwości powiedzieć, że jest większym skoczkiem od Małysza? Zapraszam do dyskusji