0

Ma tu ktoś Tidal i może się wypowiedzieć, jak mu sie używa tego serwisu?

1

Wiecie może, jakie słuchawki dobrze oddadzą najwyższą jakość muzyki ze Spotify? Z góry dzięki za jakieś propozycje

4

Podajcie tu swoje hity muzyczne roku. Ode mnie:

0

Jutro wszyscy, którzy idą gdzieś na sylwestra: "macie tej colki jeszcze?"

0

Kończy serniczek chyba.

2

@Cobra303 Drugą część sezonu to my mieliśmy wybitną, a pierwsza po prostu była okej, ale bez fajerwerków. Jakbyśmy mieli ją słaba to mistrza by nie było w lidze.

5

@BarcaInfo zdecydowanie 14/15, bo byliśmy maszyną nie do zatrzymania, a w 2009 mieliśmy po prostu szczęście w meczu z Chelsea. W 2015 żadnych, żadnych wątpliwości, rozjechaliśmy każdego.

1

@HERORICH2 Arsenal nie zagra z Atletico.

3

@Progressive wiesz, jakby Lewandowski pokazał jak obchodzi jakieś muzułmańskie święta, to wiadomo, co by się u nas działo. Ja ich rozumiem

0

@Borneo dasz fotki? :D

0

@Yosemite właśnie, za zimno jest, jak już szaleć to szaleć i niech będzie gorąco xD

0

Jak wy narzekacie na kibicowanie Barcelonie, to zobaczcie co musza czuć fani takiego Arsenalu. To jest masochizm w czystej postaci, być ich kibicem, współczuję

2

@Coutinho007 ta była jedną ze słabszych, mocna była ta za czasów finału LM 2008 jak dla mnie

0

@BarcaInfo a tu cyk, 27 grudnia Messi mówi, że odchodzi. Ups xD

1

5

Real też miał trudny rewanż po wysokiej wygranej u siebie z Atletico 3-0, gdy na Calderon dość szybko przegrywali 0-2. Jednak opanowali to, strzelili tego jednego potrzebnego gola, który zgasił Atleti. Czego nam brakowało w Rzymie i Liverpoolu i w czym byliśmy gorsi w metalu od tamtego Realu? Dlaczego ekipa pełna gwiazd i doświadczonych niemiłosiernie zawodników, dwa razy zachowała się jak debiutujący na tym poziomie w LM team typu Atalanta? Boli, boli do teraz. Zwłaszcza ten 2019, ostatnia nasza realna szansa na LM na dobrych kilka lat... :(

0

@Kamiloza91 Real dopiero co mial dwa sezony gdzie tracił po bodaj -16 i świat się nie skończył. Gramy słaby sezon. Polecam się wyluzować, byle być w czwórce i styknie. Ja od kiedy mam nastawienie że o nic nie walczymy, dużo lepiej spędzam czas w trakcie meczu. Ewentualne wygrane jak z Sociedad cieszą mocniej, dzis remis nie zdziwił i nie rozczarował w ogóle. Polecam

0

@VenoM najlepszy stoper świata, do spółki z najlepszym szamanem. Duet nie do przejścia, cos jak Nesta Maldini. Lenglet & Umtiti :3

0

To jest sytuacja jak w meczu z Atletico w czerwcu bodaj jak Semedo faulował

0

Zidane rzucił urok na niego i nie ma przebacz B)

0

Griezmann = Werner

0

@Barca1992 PSG 2017, Chelsea 2018

5

Kurde Andrzej jakby teraz odpalił, to jeszcze kilka lat kariery przed nim żeby coś wygrać, oby to zrobił bo jak Filip z konopii wyskoczył w tym sezonie

1

@GadulkiGembulki gdzie kupowałeś?

5

Genialne, belka obniżona i cyk wiatr z tyłu xD!

6

Wszyscy Polacy wiatr z tyłu, Johansson pod narty. Jak zawsze wszystko przeciw nam

4

Stękała niedawno kadra B a teraz czwarty do drużyny, brawo dla niego!

0

@xVENUMx w banku zastrzegają te rzeczy

2

@NeroTFP nie no ludzie, przecież jak Liverpool wygrał ligę, to świat doznał epidemii. Nie chcę myśleć, co będzie, jak ligę wygra Tottenham.

0

Czy jeśli Stoch wygra te Mistrzostwa i dołączy do Nykeanena jako skoczka, który zgarnął wszystkie możliwe trofea w skokach, to będzie można już bez wątpliwości powiedzieć, że jest większym skoczkiem od Małysza? Zapraszam do dyskusji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?