Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wam też tak ścina ncplus go?
1
Ale teraz chłopcy się rozszaleli, piękne loty.
0
https://www.facebook.com/136553776749113/posts/950658152005334/
O Chryste...
38
"Niektóre hotele oficjalnie nie działają, ale zatrudniają mnóstwo pracowników do odśnieżania parkingu i oferują usługi przechowania nart. Gdy policja weszła do jednego z hoteli we Władysławowie, dowiedziała się, że ponad 300 hotelowych gości to szachiści. Polski Związek Pływacki zapisał do kadry narodowej kilkanaście tysięcy osób, by ci mogli kontynuować treningi na basenach. To samo zrobił Polski Związek Triathlonu, który powoła wszystkich swoich członków do kadry narodowej. A co trzeba zrobić, żeby zostać członkiem tego związku? Zapisać się można przez aplikację w 10 minut. Skorzystało już ponad 20 tysięcy osób.
W siłowniach można zapisać się do Polskiego Związku Przeciągania Liny, co oczywiście również pozwala bardzo szybko stać się reprezentantem kraju w tej szacownej dyscyplinie. Lodowiska zamieniają się najpierw w kwiaciarnie, a teraz w szkółki łyżwiarskie. Czekam aż powstanie Polski Związek Jedzenia na Czas. Z chęcią się zapiszę i regularnie będę chodził na treningi.
Możemy z tą parszywą władzą bawić się tak jeszcze długo. Wszystkich nas nie zamkniecie, jutro też wam uciekniemy.
Ludzie się buntują i mają rację. Chcemy wreszcie normalnie żyć. Skandalem jest jednak to, że do tych śmiesznych obostrzeń nie stosują się ludzie z obozu władzy. Okazało się właśnie, że wnioski o wydanie licencji przez Polski Związek Narciarski dla synów Jadwigi Emilewicz wpłynęły dopiero po tym, jak sprawą zainteresowali się dziennikarze. Była wicepremier pojechała sobie z rodziną na narty, wykorzystując patent na członka związku sportowego, ale nie chciało jej się nawet ogarnąć papierów. Wszyscy mają siedzieć w domu, ale Emilewicz jedzie na narty, poseł Piecha leci na wakacje na Kubę, a wiceministrowie Artur Soboń i Adam Gawęda poszli z trybun oglądać mecz siatkówki. Im wolno, oni wirusa nie roznoszą. Reszta plebsu to siewcy śmierci, więc musi siedzieć w domu na tyłkach.
Żeby było komiczniej, sądy zaczęły uchylać kary dla przedsiębiorców wlepione im podczas wiosennego lockdownu. Sądy potwierdzają to, co mówimy od wiosny. Nie można zamykać firm bez stanu nadzwyczajnego. Jest to sprzeczne z Konstytucją. Nie można wprowadzać terroru za pomocą slajdu na konferencji prasowej czy rozporządzenia. Mamy kartonowe państwo, rządzone przez kartonowych polityków, którzy wypuszczają kartonowe zakazy. Jedynie nakładane na przedsiębiorców kary są realne. Przynajmniej do momentu, gdy zajmie się nimi sąd.
Sprawa jest prosta. Jeżeli nie dojdzie do masowego obywatelskiego nieposłuszeństwa i gromadnego otwierania firm, to ta władza nie odpuści. Już mówią o przedłużeniu lockdownu do kwietnia. Wybór jest prosty: zaryzykować karę teraz i się otworzyć lub zbankrutować po cichu. Do odważnych świat należy.
Trzeba zamknąć rząd i otworzyć gospodarkę. To jedyny słuszny kierunek".
Pan Mentzen jak zawsze w punkt.
0
@FafitFCB Puig po finale LM i decydującym karnym:
3
Lepiej teraz odpaść niz przegrać z Realem finał jak dla mnie.
0
@Aaron10 o ile w banku jest taka usługa to można podpiąć kartę pod konto w funtach, założyć konto w funtach i kupić funty - powinno wyjść najtaniej bo kupienie waluty raczej nie będzie obciążane prowizją za przewalutowanie. Wtedy hajs zejdzie z konta walutwego, jeśli kupisz coś w tej walucie kartą, już oczywiście bez prowizji, bo nic już się nie przewalutuje. W mBanku cos takiego dziala, w innych bankach nie wiem.
0
Lepsze aktualne domóweczki.
1
@Sulej najpierw jeszcze daj tu fotki!
1
@Sulej sklep w pełni licencjonowany, bierz i niczym się nie martw.
0
@SamuraJack gdzie jest transmisja?
2
@notor1ous oni chyba nie mają oryginalnych nadruków. Tak mi się wydaje - napisz do nich na fb jutro żeby się upewnić. Ale sam sklep ok, kupowałem tam kiedyś koszulkę ŁKSu.
5
Komentarze po gali obrażające Roberta pokazują, czemu w tym kraju nigdy nie było, nie jest i nie będzie dobrze. Bo nie może, skoro wokół jest tylu imbecyli.
2
To nie ma sensu, chłop za to samo osiągnięcie spada aż o 4 pozycje. Okej, Lewy, Iga powinni być przed nim, bo osiągnęli szczyt w dużo popularniejszych dyscyplinach, ale nie Kajetanowicz czy Stoch.
1
To że skoczkowie jadą w tym plebiscycie na fali TCS to nie nowość - w 2017 wygrał Kamil Stoch głównie za wygraną w TCS 2017/18 w czterech konkursach. Niemniej sezon cały rok 2017 nie był cudowny jak na standard Stocha - nie wygrał PŚ, MŚ. Za to jak Kamilowi sie ten tytuł należał jak psu buda po roku w którym zgarnął mistrza olimpijskiego, TCS, puchar Świata - to był drugi, bo Polsat, jako stacja siatkówki, postanowił sobie wybrać Bartka Kurka na triumfatora. Mowa o roku 2018.
1
Luis Suarez, to nawet nie jest on!
2
I co hejterzy, Busquets udowodnił swój geniusz. Zero przypadku w tym podaniu.
15
@tobiasson92 ogólnie mówisz, że złota olimpijskie tego nie zmieniają, a potem dodajesz medale z MŚ jako argument za Małyszem. To nie ma sensu.
0
@PRINSU bardzo dobra, gdzież takie okazje?
0
Wolny dużo lepiej niż Kot, pewne miejsce w kadrze.
1
Troche jak w DSJ jak kontrolowało się kilku Polaków xD
4
@Majkel34 smutni panowie teraz dopiero będą walić mandatami na lewo i prawo, eldorado będą mieć:D
0
@Joe_Pesci RUDY SIĘ NIE DOSTAŁ.
11
Niesamowite 10 lat Kamila Stocha. Siadaliśmy jak do telenoweli... od pierwszej wygranej Kamila w 2011 roku w Zakopanem, po mistrzostwo świata, trzy mistrzostwa olimpijskie, dwie kryształowe kule, trzy turnieje czterech skoczni. Co za piękna dekada, móc oglądać tego kozaka na skoczniach świata. Żywa legenda. Nie było mi dane jako rocznikowi 98 przeżywać Małyszomanii w 2001 roku, ale Kamil robi tak niesamowite rzeczy, że w pełni mi to rekompensuje. KOZAK, KOSMOS, LEGENDA TEJ DYSCYPLINY!
0
@Kacper1432 z Austriakami pewnie tak było za czasów Gregora, Morgensterna, Kocha, Loitzla, Koflera. To był dream team.
57
Najlepsze, że chłop mówił "Moge pokonać Stocha o 10 pkt w każdym skoku"
Tymczasem w JEDNYM skoku stracił do Kamila kolejne 16 punktów. HIT
3
@AmigoBlancos on zawsze jak coś powie, to się dzieje na odwrót. Z przymrużeniem oka, bo Milan nie będzie cały sezon punktował w takim tempie jak teraz, a i Juve zacznie pewnie lepiej punktować. Inter może mistrzem być jak najbardziej :)
2
Jeszcze dwie wygrane do wyniku Adama (37 do 39), co za historia.
0
NO I CO TAM PANIE GEJGER?
1
Skok roku już rozstrzygnięty? :D