Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas radzę sie nie nasawiać na wygraną, raczej nastawić się na porażkę, jak się uda wygrać będzie większa radość, jak przegramy to po prostu przyjmiesz na luzie.
16
@Rastafarnianin zdecydowanie nie, Lenglet w formie - 18/19, był kozakiem. Teraz jest słabiutki, ale nie możemy zapominać o tym, że sporo nam dał.
1
Jak Wam się podoba koszulka:
a) reprezentacji Polski na EURO, domówka biała?
https://www.nike.com/pl/u/meska-koszulka-pilkarska-poland-2020-vapor-match-home-bHlGqG/CD0590-100
b) koszulka Barcelony na El Clasico?
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-fc-barcelona-vapor-match-2020-21-ZJ5SxT/CK9805-481
3
@pele1282 ma defensywę dobrą przed sobą, sam wczoraj elektryczny i zesrany. Jednak metamorfoza obrony Chelsea jest niesamowita, przecież grają tam Ci sami obrońcy ck w zeszłym roku (ok, Silva, ale on często nie gra). Dobrze to poukładał Lampard najpierw a teraz Tuchel udoskonalił.
0
@Yosemite piękny utwór.
0
@escarabajo juz go nie ma na Twitterku chyba
0
Na pocieszenie chociaż Inter bije Milan, marna to osłoda ale jednak, bo lekko sympatyzuje z Nerrazzuri.
24
Mogliby przy okazji Babiarza zdyskwalifikować za te bzdury co on gada na wizji.
1
Pokerowa zagrywka tera :D
2
Busquets wrak człowieka.
2
Gueye wyleci, tylko trzeba na niego pograć
0
Ale się spłakaliście, nawet nie widząc powtórek z dobrej kamery. Smiechu warte ludzie
2
@Nano22 Poznań, innych nie znam
1
@DonMatteo901 lepiej nie kusić losu i zremisować. Zbyt wysoka wygrana grozi wpierdzielem w rewanżu
0
Granerud teraz to nawet nie ma z kim przegrać, a jak już przegral to sam ze sobą (Lahti, wczoraj)
1
Odznaka za KMŚ zawsze wygląda tak pięknie na koszulkach. Ciekawe czy u nas sie kiedyś pojawi jeszcze
1
Dembele w turbokozaku to by za dużo punktów nie ugrał na wkręcaniu piłki z rogu xd
24
Telewizja? Jedyna polska tvp
Bank? Jedyny polski pko bp, precz z niemieckimi mbankami czy holenderskimi ing
Netflix? Polacy wola tvp seriale
Spotify? Przecież jest polskie radio TRUJKA Z NAJLEPSZĄ LISTĄ HITÓW.
0
Wszyscy jakieś strajki, ale mecz naszej ukochanej Barcelony będzie transmitowany przez jedyną Słuszną. Za to można płacić abonament i głosować na pis ^^
0
@xVENUMx w mBanku masz kod dlaciebie który obniża o pół prowizje. Inne nie wiem
1
@PatrykBarcelona dzięki :D
0
Jest jakiś kod promocyjny naszego portalu na zakupy do zgodafc? Był fcbarca, ale nie działa.
https://www.zgodafc.pl/koszulka-fcb-m-vapor-mtch-jsy-ss-elc-ck9805-481.html]
ta koszulka do wzięcia w naprawde dobrej cenie, a z kodem na -15 % za mniej niż 400 zł, także dlatego szukam informacji, dzięki z góry dla kogoś ogarniętego :)
2
@itmustbejoke nawet cztery chyba.
1
@YoNoEntiendoNada ja byłem za zwolnieniem Lamparda jako również kibic Chelsea, to porównanie: Pochettino z Totkow czyli klubu który mógł marzyć o top4 zrobil ekipe ktora grała o mistrza, regularne top4, final LM a przy pierwszym kryzysie takim dużym został zwolniony niczym Lampard - który nic nie osiągnął jako trener Chelsea prócz solidnego 4 miejsca (to nic przy osiągach Pochettino). Mocno to nie fair wobec Maurycego, a Tottenham po 1,5 roku z Mourinho jest nie dość że nisko w tabeli, to jeszcze graja tragicznie w piłkę.
10
Tottenham szybciutko zjechał do bazy w tym sezonie. A pamiętam jak czytałem miedzy innymi tutaj, że powalczą o mistrza. Uważałem wtedy że nie ma na to żadnych szans i sie nie myliłem. Mourinho już nic nie wygra w dużej piłce. Gry zespołu nie da się oglądać i śmiało można powiedzieć że Tottenham jako klub sie cofnął pod Mou w porównaniu do tego co było pod Pochem. I Pochettino mial duży kryzysy w zeszłym sezonie ale nawet nie dano mu go zażegnać. Po osiągnięciu finału LM zwolniono Pochettino niczym Chelsea Lamparda, jakby nic nie ugrał. To był ogromny błąd.
0
Gdy Alba zdecyduje się na strzał xD
Pokazaliśmy ZE MAMY DRUŻYNE
0
Albo pokażemy w końcu jajca i odwrócimy przegrany mecz albo dzis kończymy sezon (z taką obrona nie ma czego szukać w LM)
3
@paweldunajecfcb 10/11 jak dla mnie. Na drugim miejscu 08/09, trzecia 05/06. We wszystkich wygrane w LM.
1
Z Realem sobie powalczymy w tym sezonie o złotego bażanta.
0
Patrząc jak my gramy w obronie to się nie ma co dziwić że Bayern w gazie władował osiem.