0

To jest taki sezon gdzie ten puchar smakuje niesamowicie, czekaliśmy długo, ale mamy to. Cieszmy się dzisiaj i świętujmy

4

Real sobie do tej pory pyknął wesołe defensywy Liverpoolu i Barcelony, ale Chelsea jest tak dobrze zorganizowana, dzisiaj City było zupełnie bezradne. To będzie spore wyzwanie dla Realu, który przecież lubi grać na szybkiego Viniciusa, a w pozycyjnym męczą się jak cholera. Chelsea może w ofensywie jest nieco upośledzona w tym sezonie, ale mimo wszystko coś tam zawsze wpadnie, jak dzisiaj.

0

@mextexperu żyje

5

Ponoć dzisiaj zagramy w 4-tej koszulce z poprzedniego sezonu, w tej co w rewanżu z PSG. Ja tego nie rozumiem, mamy super pierwszy komplet, mamy cudowną wyjazdówkę czarną oraz piękną czwórkę, z El Clasico, a gramy w koszulce z poprzedniego roku.

0

@JohnnyBarca lepsze niż obie osobno przyznam :D

0

@GeneralXavi nie jest, drabinka już jest. Tak się znasz xD

1

@GeneralXavi nikt nie jest przypadkiem w półfinale Ligi Mistrzow.

0

4

@Kamiloza91 im mniej się o nich mówi, tym mają większe szanse. Półfinał osiągnięty zupełnie po cichu, z Realem będą underdogiem, a Chelsea lubi w czarnego konia - gdy byli faworytami LM to nie udawało się wygrać.

1

Patrząc na ten Bayern i to że dzisiaj mogą przepaść, to nieprawdopodobnym wydają się te 3x LM Realu. Bo to nie tylko chodzi o umiejętności - Bayern to wciąż podejrzewam najlepsza ekipa na świecie, ale, brakuje im farta, żeby akurat najlepszego swojego piłkarza nie mieć w najważniejszym dwumeczu w sezonie. Real zawsze był jednak dyspozycyjny, a w stykowych sytuacjach detale zawsze i wszędzie były po ich stronie.

4

Koszulki z sezonu 08/09 były piękne, chciałbym żeby zrobili follow up tej koszulki tak, jak w tym sezonie zrobili tej z 10/11.

1

@doc to już dość dawno, 2007 albo 2008 z tego co kojarzę.

0

@Vebrol Haaland by nie gral sezon temu w pierwszym składzie i pewnie by się tak nie rozwinął. Takie gdybania nie maja sensu

2

@busquets5 nierealne, ale bramki po milimetrowym spalonym Benzemy mogliby już nie uznać ;)

2

@FafitFCB no nawet już mialem takie piwko. W Kauflandzie bodaj dostałem- Polski i Szwecji, były też inne.

6

@Chwytak przecież ma rację. Paskudna jak noc. Bardzo imponuje mi samoświadomość p. Krysi

0

Co do koszulek to jak jest ktoś chętny do nabycia nowej koszulki na El Clasico, to jest do wyrwania na r-golu w wersji stadionowej ledwie za 254 zeta, po wpisaniu kodu hahaha15. Cenka naprawde solidna, biorąc pod uwagę wyjściową 379,99 xd

0

Jeśli macie minutkę czasu, bardzo Was proszę o zrobienie króciutkiej ankiety dla mojej koleżanki na zaliczenie jakiegoś przedmiotu na studiach.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeQzCKKr3NoEyn-5bbYFPDsVr_ONlIGm8SC4fpnDPwg5fGew/viewform

3

Żenują mnie opinie ludzi, którzy dziwią się, że Lewandowski grał w meczu z Andorą. Ano grał, jak i inni ważni dla tej kadry zawodnicy, bo Sousa ma naprawdę mało czasu na to, by jakoś ten zespół zgrać, scalić i nadać mu charakteru. Wypracować automatyzmy, wcielić w meczowych realiach taktykę. Wystawiłby rezerwy to byłaby gadka, że nie ma czasu na eksperymenty w przeddzień euro i zamiast zgrywać podstawę, to robi sobie jaja. Lewandowski grał ostatnio choćby w meczu z Lazio. Po co? Bayern miał ten dwumecz wygrany. Tam też mógł doznać urazu i wypaść na dłuższy czas. Grał z Holstein Kiel, gra z ogórkami w Bundeslidze.

2

@Yosemite Lukaku? Top, jego powrót do Chelsea byłby dla mnie pięknym wydarzeniem.

0

Dziś sobie przypomniałem, czemu od mundialu praktycznie nie ogladalem meczów kadry. No ale nowy trener, nowe rozdanie, nastawiłem się pozytywnie, nawet koszulka kupiona - już w pierwszym meczu po pierwszej połowie mam dosyć xD

0

@Ojciec5tkidzieci hit sezonu!

0

Kamil Semeniuk na igrzyska musi jechać, nie ma bata, chłop poczynił kolosalny postęp.

0

@dreed93 Leon to nie wszystko, Perugia w LM już nie zagra w tym sezonie :D

0

@Kubix93 widziałem go bardzo, bardzo dużo i to w samym szczycie, podobny poziom powiedzmy, zbliżony.

0

@dreed93 no gra od dekady, i ile z nim Zenit wygrał Lig mistrzów? :) Rosjanie Igrzyska olimpijskie?

0

Nie no, co by nie mówić, Maksym Michajłow to zdecydowanie najlepszy atakujący, jakiego widziałem w siatkówce. Cyborg i maszyna. Co ten chłop dzisiaj gra to jest głowa mała.

5

@DLFCB bawił się chłop życiem, trzeba przyznać.

1

@Songo91 nie wygramy.

0

Śmieszą mnie te spalone na milimetry, gdzie jednocześnie krecha spalonego jest grubaśna jak Suarez. Tam nie da się udowodnić, że był lub nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?