Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest taki sezon gdzie ten puchar smakuje niesamowicie, czekaliśmy długo, ale mamy to. Cieszmy się dzisiaj i świętujmy
4
Real sobie do tej pory pyknął wesołe defensywy Liverpoolu i Barcelony, ale Chelsea jest tak dobrze zorganizowana, dzisiaj City było zupełnie bezradne. To będzie spore wyzwanie dla Realu, który przecież lubi grać na szybkiego Viniciusa, a w pozycyjnym męczą się jak cholera. Chelsea może w ofensywie jest nieco upośledzona w tym sezonie, ale mimo wszystko coś tam zawsze wpadnie, jak dzisiaj.
0
@mextexperu żyje
5
Ponoć dzisiaj zagramy w 4-tej koszulce z poprzedniego sezonu, w tej co w rewanżu z PSG. Ja tego nie rozumiem, mamy super pierwszy komplet, mamy cudowną wyjazdówkę czarną oraz piękną czwórkę, z El Clasico, a gramy w koszulce z poprzedniego roku.
0
@JohnnyBarca lepsze niż obie osobno przyznam :D
0
@GeneralXavi nie jest, drabinka już jest. Tak się znasz xD
1
@GeneralXavi nikt nie jest przypadkiem w półfinale Ligi Mistrzow.
0
@xDoMinO26x PSG.
4
@Kamiloza91 im mniej się o nich mówi, tym mają większe szanse. Półfinał osiągnięty zupełnie po cichu, z Realem będą underdogiem, a Chelsea lubi w czarnego konia - gdy byli faworytami LM to nie udawało się wygrać.
1
Patrząc na ten Bayern i to że dzisiaj mogą przepaść, to nieprawdopodobnym wydają się te 3x LM Realu. Bo to nie tylko chodzi o umiejętności - Bayern to wciąż podejrzewam najlepsza ekipa na świecie, ale, brakuje im farta, żeby akurat najlepszego swojego piłkarza nie mieć w najważniejszym dwumeczu w sezonie. Real zawsze był jednak dyspozycyjny, a w stykowych sytuacjach detale zawsze i wszędzie były po ich stronie.
4
Koszulki z sezonu 08/09 były piękne, chciałbym żeby zrobili follow up tej koszulki tak, jak w tym sezonie zrobili tej z 10/11.
1
@doc to już dość dawno, 2007 albo 2008 z tego co kojarzę.
0
@Vebrol Haaland by nie gral sezon temu w pierwszym składzie i pewnie by się tak nie rozwinął. Takie gdybania nie maja sensu
2
@busquets5 nierealne, ale bramki po milimetrowym spalonym Benzemy mogliby już nie uznać ;)
2
@FafitFCB no nawet już mialem takie piwko. W Kauflandzie bodaj dostałem- Polski i Szwecji, były też inne.
6
@Chwytak przecież ma rację. Paskudna jak noc. Bardzo imponuje mi samoświadomość p. Krysi
0
Co do koszulek to jak jest ktoś chętny do nabycia nowej koszulki na El Clasico, to jest do wyrwania na r-golu w wersji stadionowej ledwie za 254 zeta, po wpisaniu kodu hahaha15. Cenka naprawde solidna, biorąc pod uwagę wyjściową 379,99 xd
0
Jeśli macie minutkę czasu, bardzo Was proszę o zrobienie króciutkiej ankiety dla mojej koleżanki na zaliczenie jakiegoś przedmiotu na studiach.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeQzCKKr3NoEyn-5bbYFPDsVr_ONlIGm8SC4fpnDPwg5fGew/viewform
3
Żenują mnie opinie ludzi, którzy dziwią się, że Lewandowski grał w meczu z Andorą. Ano grał, jak i inni ważni dla tej kadry zawodnicy, bo Sousa ma naprawdę mało czasu na to, by jakoś ten zespół zgrać, scalić i nadać mu charakteru. Wypracować automatyzmy, wcielić w meczowych realiach taktykę. Wystawiłby rezerwy to byłaby gadka, że nie ma czasu na eksperymenty w przeddzień euro i zamiast zgrywać podstawę, to robi sobie jaja. Lewandowski grał ostatnio choćby w meczu z Lazio. Po co? Bayern miał ten dwumecz wygrany. Tam też mógł doznać urazu i wypaść na dłuższy czas. Grał z Holstein Kiel, gra z ogórkami w Bundeslidze.
2
@Yosemite Lukaku? Top, jego powrót do Chelsea byłby dla mnie pięknym wydarzeniem.
0
Dziś sobie przypomniałem, czemu od mundialu praktycznie nie ogladalem meczów kadry. No ale nowy trener, nowe rozdanie, nastawiłem się pozytywnie, nawet koszulka kupiona - już w pierwszym meczu po pierwszej połowie mam dosyć xD
0
@Ojciec5tkidzieci hit sezonu!
0
Kamil Semeniuk na igrzyska musi jechać, nie ma bata, chłop poczynił kolosalny postęp.
0
@dreed93 Leon to nie wszystko, Perugia w LM już nie zagra w tym sezonie :D
0
@Kubix93 widziałem go bardzo, bardzo dużo i to w samym szczycie, podobny poziom powiedzmy, zbliżony.
0
@dreed93 no gra od dekady, i ile z nim Zenit wygrał Lig mistrzów? :) Rosjanie Igrzyska olimpijskie?
0
Nie no, co by nie mówić, Maksym Michajłow to zdecydowanie najlepszy atakujący, jakiego widziałem w siatkówce. Cyborg i maszyna. Co ten chłop dzisiaj gra to jest głowa mała.
5
@DLFCB bawił się chłop życiem, trzeba przyznać.
1
@Songo91 nie wygramy.
0
Śmieszą mnie te spalone na milimetry, gdzie jednocześnie krecha spalonego jest grubaśna jak Suarez. Tam nie da się udowodnić, że był lub nie było.