3

Nie chcę być złym prorokiem, ale wydaje mi się, że w rewanżu w Londynie znowu Chelsea będzie grać, a Real coś strzeli i ostatecznie się ślizgnie do finału, mimo że optycznie Chelsea wygląda lepiej. Oby nie, ale mam takie czarne myśli z tyłu głowy.

23

Real umie strzelić gole z niczego, niestety, tak nawygrywali te LM i mimo, że dzisiaj praktycznie nie istnieli w ofensywie, to taka przebitka w polu karnym, farfocel trafił sie Benzemie, który to genialnie wprost wykończył. Mistrzowie strzelania goli z niczego.

0

@Vebrol prócz meczu z WBA Tuchel nie traci prawie bramek.

0

@Encore przejdą dalej Chelsea, PSG i United.

0

Trzy najważniejsze mecze, jak je wygramy to myślę, że mamy to, bo Levante, Celta i Eibar będą grały o nic.

1

Anemiczne słabe strzały nawet z metra, nie rozumiem tego.

0

@AmigoBlancos nieobecni wrócą na wtorek?

0

@amanter byleby Kante nie wypadł, on będzie kluczowy

0

@hank_moody to by było za banalne, internet kablowy 100 mbs, praca śmiga i wszystko inne

0

Macie nc + go? Pytałem o to wczoraj, ale mi dalej regularnie ścina wszystkie kanały, jakie mam. Najpierw ze dwie minuty nic nie gra, potem idzie ale ciągle ścinki. Pytam, bo nie wiem czy to tylko u mnie, czy generalny problem.

1

@Kgorecki2500 w matematyce jest prosty wynik, albo wychodzi dobrze, albo niedobrze. Gorszym przedmiotem jest polski, gdzie łatwiej kogoś udupić przez "błędne interpretacje"

0

@FcBforever221 tnie stream niczym jakiś piracki.

0

@Arczinho7 co za syf...

0

Dziala wam nc plus go?

0

@Chakalaka taki CJ w wersji soft trochę, mimo to lubiłem typa.

0

Michael czy Trevor?

0

GTA 3 czy GTA Vice City?

0

Z superligą to jak z odejściem Messiego, dużo szumu, by na końcu utrzymać status quo.

1

@LuisSalvano ja mam Chelsea i Barcelone w tańszej wersji stadium breathe i obie są takie same. Zakładam, że każda koszulka replika Nike zatem jest taka sama.

1

Czyli Chelsea swoim wyjściem sprawiła ośmiesznie Pereza i Realu? Czyli jednak z nimi pojechali bez mydła w tym "półfinale" B)

2

@VirtuoZ chyba jedyne logiczne wytłumaczenie - no przecież Roman nie wycofałby się, bo tysiąc chłopa przyszło hejtować ten pomysł.

0

@ini_barca nic takiego nie było najpewniej.

10

Chelsea po to dołączyła, żeby projekt wystartował, teraz się wycofają, wejdą do finału LM walkowerem, tam pykną PSG a w lipcu wejdą zaś do Superligi.
Dymać to Roman, nie Romana xD!

0

Zróbcie nowy kod, bo latem chce kupić nową koszulkę!

2

@Zoker dokładnie, Floro mowil że liga jest otwarta - nie, nie jest. Arsenal może tam być bity i nic mu się nie stanie.

1

@BarcaInfo No oby, last dance w LM musi należeć do Wielkiej Chelsea Thomasa Tuchela.

1

Nie od dzisiaj wiadomo o skorumpowaniu Uefy i Fify, także mimo, że nie jestem za pomysłem Superligi i odcinki od słabszych klubów - to jednak wierze w to, że klub wie co robi. Popieram go w tym, jeśli faktycznie był robiony na hajs przez Uefę równo.

0

Czemu PSG nie chce do Superligi? Im generalnie powinno mocno zależeć, żeby wyjść ze swojej ogórkowej ligi francuskiej, ktoś coś wie?

1

No to po półfinałach LM. Przynajmniej Real nie wygrał :)))

7

Temu Arsenalowi to się trafiła ta superliga jak ślepej kurze ziarno. Aktualnie średniak angielski który od lat idzie tylko i wyłącznie w dół, a teraz dostaną takie siano, że spokojnie wstaną z kolan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?