3

@pres drużyna która w meczach z Liverpoolem, Tottenhamem, Atletico x2, Manchesterem United straciła całe 0 goli jest taka mierna? Ciekawa opinia

2

Na stronie Realu, Chelsea i Liverpoolu mówią, że mają autostradę do finału. Niewątpliwie ktos z tej trójki zagra w finale. Kto?

0

@busquets5 Barcelona sezon 21/22 xD

2

@gumaz nie grać, najlepszy system

4

@Kgorecki2500 Lenglet: potrzymaj mi piwo

1

@kaziks ja kupilem w tym sezonie stadionową. Meczowa jest po wszystkich zniżkach droższa o około 120 zł. Podobno materiał jest sporo lepszy, przewiewny, ma te dziurkowane miejsca. Natomiast herb, logo Nike są klejone. Czytałem też, że meczówka jest bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne. Stadionówka - ta co mam, prezentuje się bardzo fajnie, ale materiał jest dość potliwy, grać się w tym nie da, maks to oglądanie meczu przed tv i zwykłe chodzenie po domu czy mieście. Herb i logo Nike wyszywane. Generalnie dużej różnicy w wyglądzie nie ma, więc brałbym stadionową, sporo kasy zostaje w kieszeni. Ale co ciekawe np w przypadku domowej koszulki Chelsea, obie wersje się od siebie bardzo różnią i tu już brałbym meczówkę bez dwóch zdań.

1

https://uploads.disquscdn.com/images/74c16b40ace0391caa57410fe0f3d277c9e6d1e0e8f5cc3abd0c9f028dc0ccf9.jpg

Na Haalandzie aż tak to źle nie wygląda, niemniej jednak wolałbym taką wersję tej koszulki: https://www.gogoalshop.org/images/Barcelona/2021-Barcelona-Home-Player-Version-Soccer-Jersey.jpg

ta wersja ma ciemniejsze kolory co od razu dużo lepiej wygląda, no i przy krzyżu nie ma tych żałosnych cieniutkich kresek które psują cały ten projekt.

2

https://www.footyheadlines.com/2020/09/fc-barcelona-21-22-home-kit.html

generalnie gdyby koszulka wyglądała jak spodenki, czyli jak w sezonie 08/09, to byłaby kozacka. A tak, to taka, no...

3

@AmigoBlancos co ciekawe Chelsea to samo.

0

@Archer w Interze w zeszłym roku też były paski troche w caly świat

0

@Katalonbar X D, tylko tyle powiem

2

@Azi Ronaldo ze Sportingu się wywodzi, to rywal Porto mocny w lidze więc kto wie :)

0

To jest zdjęcie fejka stylizowanego na plotki, finalna wersja będzie zapewne wyglądać dużo lepiej. Wzor sam w sobie nawet ciekawy

0

@MichuPlayPL nie wiem bo nie mam tego pakietu, ale za to mam pakiet na ipli z kanałami typu polsat sport, eurosport i tak dalej i oglądam siatkówkę, I ligę i generalnie śmiga.

1

@MichuPlayPL 40 zł miesięcznie na ipli

1

@Yosemite idol z dzieciństwa, bez dwóch zdań.

0

@Nihas 5-2 i blisko, daj spokój

0

Niestety różnica między nami a Realem jest taka, że my nie strzelamy karnych w takich momentach a Real dostaje od rywali wylewy jak Kariusa czy Ulreicha. Nie mamy farta :(

1

@macio_944 na Polsacie też są prości, a nawet bym powiedział że jeszcze bardziej prości goście, umówmy się lepszy Mila niż Hajto czy Wichniarek.

0

@fcbheroes domowa z obecnego sezonu wersja stadionowa

0

@Pietraszko generalnie pewnie wszyscy wiedzą że szanse są iluzoryczne, ale wiesz, jakaś czerwona kartka na początku dla grajka z Paryża, jakieś dwie szybkie bramki i zacznie sie u nich sraczka. Pamiętam kiedyś taki dwumecz Liverpoolu z Chelsea, The Blues wygrali 3-1 na wyjeździe a u siebie po 20 minutach bodaj było juz 2-0 dla Live. Skończyło się 4-4, ale tamta Chelsea miała psyche godną mistrzów, co do Paryża to mam wątpliwości.

16

Kojarzycie taki program emitowany lata temu na tvp2, Fort Boyard? Lubiliście? Ja ostatnio widziałem na YouTube, pieknie wrócić do czasów dzieciństwa z tym programem :D

2

@SuperPatsonFCB pogodzeni z odpadnięciem.

2

Busquets mode xD!!

3

@xBoMBoWiECx przyznam szczerze że nigdy za Realem w meczu nie będę, po prostu - dlatego remis albo Atletico.

44

Cała kampania Pucharu Króla w tym sezonie jest niesamowita i pełna emocji, oby zakończyć ten sezon z pucharem, to byłoby niesamowite. I powiem Wam szczerze że trudniejsze czasy w Barcelonie mnie bardziej utożsamiają z tym klubem, niż jak były lata gdzie wygrana w Pucharze Króla była jak niechciane dziecko. Piękne to wrócić do korzeni piłki i cieszyć sie z małych wygranych, jak ta - dzięki Panowie że mogłem to dzisiaj przeżyć.

1

@lucca87 no teoretycznie granie play-offa jest najbardziej jasne i sprawiedliwe, tutaj się zgadzam, ale kalendarze są mocno przeładowane i pewnie nie byłoby na to przestrzeni.

1

@lucca87 chodzi o to żeby zminimalizować sytuacje, gdzie ta drużyna która wygrała 3-0 w pierwszym meczu wygra 1 set w kolejnym i po frytkach, reszta meczu (co najmniej 2 sety) granie o nic.

1

@Tomek54321 ciasno, czy ja wiem, Atletico jak wygra zaległy mecz ma 8 pkt przewagi. Byliby frajerami gdyby to oddali

3

https://www.footyheadlines.com/2020/09/fc-barcelona-21-22-home-kit.html

Przeciek koszulek na nowy sezon. Hot or not? Dajcie znać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?