MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde
A co sie dzieje ?
0
@Pilka_jest_okragla
Real Madryt
Barcelona
Atletico
Sevilla
1
@don'T.R.I.P.e
Dzieki kolego!
1
@don'T.R.I.P.e
Szkoda, bo na Netflixie bylaby przyzwoita jakosc. Znalazlem online ale w sredniej jakosci :( Wiesz moze gdzie znajde lepszą?
0
Robaczki, potrzebuje Waszej pomocy. Moj Netflix niestety jest jakis uposledzony i nie ma swoim repertuarze tego serialu. Szukam The Killing Dochodzenie w dobrej jakosci. Ktoś, coś? Moze być info na pw. Dziekuje.
4
@IronSanHybrid
Stary Dominika bedzie bankowo ;)
2
Co za afety tu znów? Żebym nie przegapił :) Popcorn juz gotowy.
19
@SHIBA
Do zobaczenia w realnym swiecie mordusio Ty moja :)
0
@mateuszdabski
Mati, ten serial kazdy odcinek ma jakby inną historie? Jeden bandzior na jeden odcinek? Taka troche bajeczka. Za szybko sie wszystko dzieje.
1
@kamilo0066 @mateuszdabski
Wlasnie odpalam Luthera :)
0
@thcmenel420
W porządku :) Każdy ma do tego prawo.
1
@Tasde @Suzu
Zostaje przy swoim. To dalej jest mistrz swiata w swietnym dla pikarza wieku. Mimo wszystko jestem pewien, ze inny klub by komus go wcisnal za co najmniej 15 mln.
0
@Jakchcesz
Nie no jasne, że niepotrzebny. Tez nie jestem jego zwolennikiem.
0
@Suzu
Dobry zarzad by go wcisnal komus z pocalowaniem reki za 10-15mln. A nawet wiecej.
1
@Jakchcesz
Juz nie przesadzajmy.
1
@Kuczek
Bartomeu to umie w te interesy ;)
0
@kamilo0066
No to skoro juz druga osoba mi tutaj poleca Luther, to dzis wieczorem zaczynam :)
Dzieki chlopaki!
0
@kamilo0066
Ktory wg Ciebie najlepszy ?
0
@mateuszdabski
Uwielbiam skandynawskie produkcje.
@Forza_Juve
Gdzie mozna obejrzec ten serial Orzeł?
@matirix20
Ty pamietam mi zdaje sie polecales Mindhuntera i sie nie zawiodlem. To podobny klimat ? Co do MnS, to koniecznie, bo im dalej w sezony, tym lepiej.
0
@mateuszdabski
Matko bosko 15 sezonow? A dej ty mnie spokoj :) Do konca roku bym ogladal, albo i jeszcze dłużej. Nie dziekuje.
Ten Orzel co kolezanka poleciła wyglada interesujaco, znasz?
0
@mateuszdabski
No wlasnie, tez mi sie nie chce takiego tasiemca ogladac, ale podobno świetny.
0
@Forza_Juve
Ost sezon Most nad Sundem wbija w fotel. Pomimo, że bylo sporo momentow w calej tej produkcji gdzie zasypialem, to ogolna moja ocena jest bardzo wysoka. Polecam.
1
@mateuszdabski
A Homeland widziałeś?
0
@mateuszdabski
The Following ocena 7.1 na filmwebie, to dość słabo. Wybiore miedzy Lutherem a The Killing. Mowisz Luther odpalac?
1
@mateuszdabski
Juz googluje te 3 seriale. Zobaczę sobie jak je ocenia filmweb. Dzieki Mati.
0
@mateuszdabski
Luther tez nie widzialem.
0
@mateuszdabski
Nie widzialem The Killing, zdaje sie juz kiedys ktos mi go polecal. The Following tez nie widzialem. Ktory lepszy ?
2
Robaczki, skończyłem Most nad Sundem i zastanawiam sie nad kolejnym kryminalem, przynajmniej rownie dobrym, a najlepiej jeszcze lepszym :) Ktos cos poleci?
1
@AssisMoreira
Psa narazie nie kupuje. Za jakis czas napiszę dlaczego :)
@pt9
CDA
2
Skończyłem Most Nad Sundem, ale 4 sezon to był sztos! Gienialna produkcja. Choc nieraz mi się zdarzalo w nocy na nim przysypiac, to twierdze, ze byl to jeden z lepszych kryminałów jakie ogladalem. A końcówka meeeega.