0

@clyde
A co sie dzieje ?

0

@Pilka_jest_okragla
Real Madryt
Barcelona
Atletico
Sevilla

1

@don'T.R.I.P.e
Dzieki kolego!

1

@don'T.R.I.P.e
Szkoda, bo na Netflixie bylaby przyzwoita jakosc. Znalazlem online ale w sredniej jakosci :( Wiesz moze gdzie znajde lepszą?

0

Robaczki, potrzebuje Waszej pomocy. Moj Netflix niestety jest jakis uposledzony i nie ma swoim repertuarze tego serialu. Szukam The Killing Dochodzenie w dobrej jakosci. Ktoś, coś? Moze być info na pw. Dziekuje.

4

@IronSanHybrid
Stary Dominika bedzie bankowo ;)

2

Co za afety tu znów? Żebym nie przegapił :) Popcorn juz gotowy.

19

@SHIBA
Do zobaczenia w realnym swiecie mordusio Ty moja :)

0

@mateuszdabski
Mati, ten serial kazdy odcinek ma jakby inną historie? Jeden bandzior na jeden odcinek? Taka troche bajeczka. Za szybko sie wszystko dzieje.

1

@kamilo0066 @mateuszdabski
Wlasnie odpalam Luthera :)

0

@thcmenel420
W porządku :) Każdy ma do tego prawo.

1

@Tasde @Suzu
Zostaje przy swoim. To dalej jest mistrz swiata w swietnym dla pikarza wieku. Mimo wszystko jestem pewien, ze inny klub by komus go wcisnal za co najmniej 15 mln.

0

@Jakchcesz
Nie no jasne, że niepotrzebny. Tez nie jestem jego zwolennikiem.

0

@Suzu
Dobry zarzad by go wcisnal komus z pocalowaniem reki za 10-15mln. A nawet wiecej.

1

@Jakchcesz
Juz nie przesadzajmy.

1

@Kuczek
Bartomeu to umie w te interesy ;)

0

@kamilo0066
No to skoro juz druga osoba mi tutaj poleca Luther, to dzis wieczorem zaczynam :)

Dzieki chlopaki!

0

@kamilo0066
Ktory wg Ciebie najlepszy ?

0

@mateuszdabski
Uwielbiam skandynawskie produkcje.
@Forza_Juve
Gdzie mozna obejrzec ten serial Orzeł?
@matirix20
Ty pamietam mi zdaje sie polecales Mindhuntera i sie nie zawiodlem. To podobny klimat ? Co do MnS, to koniecznie, bo im dalej w sezony, tym lepiej.

0

@mateuszdabski
Matko bosko 15 sezonow? A dej ty mnie spokoj :) Do konca roku bym ogladal, albo i jeszcze dłużej. Nie dziekuje.

Ten Orzel co kolezanka poleciła wyglada interesujaco, znasz?

0

@mateuszdabski
No wlasnie, tez mi sie nie chce takiego tasiemca ogladac, ale podobno świetny.

0

@Forza_Juve
Ost sezon Most nad Sundem wbija w fotel. Pomimo, że bylo sporo momentow w calej tej produkcji gdzie zasypialem, to ogolna moja ocena jest bardzo wysoka. Polecam.

1

@mateuszdabski
A Homeland widziałeś?

0

@mateuszdabski
The Following ocena 7.1 na filmwebie, to dość słabo. Wybiore miedzy Lutherem a The Killing. Mowisz Luther odpalac?

1

@mateuszdabski
Juz googluje te 3 seriale. Zobaczę sobie jak je ocenia filmweb. Dzieki Mati.

0

@mateuszdabski
Luther tez nie widzialem.

0

@mateuszdabski
Nie widzialem The Killing, zdaje sie juz kiedys ktos mi go polecal. The Following tez nie widzialem. Ktory lepszy ?

2

Robaczki, skończyłem Most nad Sundem i zastanawiam sie nad kolejnym kryminalem, przynajmniej rownie dobrym, a najlepiej jeszcze lepszym :) Ktos cos poleci?

1

@AssisMoreira
Psa narazie nie kupuje. Za jakis czas napiszę dlaczego :)
@pt9
CDA

2

Skończyłem Most Nad Sundem, ale 4 sezon to był sztos! Gienialna produkcja. Choc nieraz mi się zdarzalo w nocy na nim przysypiac, to twierdze, ze byl to jeden z lepszych kryminałów jakie ogladalem. A końcówka meeeega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?