MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Don-Corleone widze mial dzis grube melo :)
1
@escarabajo
Haha, bedzie jak tylko skonczy sie ta szopka z Messim :)
0
@AnnaMarianna
Tom Ford Tobacco Vanille. Jestem uzalezniony od tego zapachu, moje ulubione.
1
@Mat_Cat
To koleżanka jest kolego :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kkbarca
Spokojne, wychowalem sie na Barcelonie bez Leo, kiedy gral tam wlasnie Koeman, Romario, Hagi, Stoichkov i piła chodziła aż miło, wiec nie ma co płakac, Barcelona to ogromny klub i da sobie rade bez Messiego. Jestem tego pewien.
2
@NeroTFP
Podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami.
1
@Comentateiro
Mądrego to i dobrze posłuchać.
0
@clyde
@SHIBA Ci powie :)
3
Tylko ja tu ostatnio rzadziej zaglądam przez to co sie tu aktualnie dzieje?
3
@IronSanHybrid
Gorzej. W złą strone to idzie.
0
@Czarny19
Konkretnie jakis tytul polecisz?
0
Nie wlecialo ost. nic nowego ze stand upów?
0
@msmsms
Prywatne sprawy. Tyle wiem.
0
@msmsms
Usunał konto.
4
@kubix05
eMZetka, gimby nie znajo :)
0
@Thomas99PL
Uj zupa i kamieni kupa.
1
@Coutinho007
Godzin ;)
0
@D10SLEO
Poka prosze linka.
0
@JORD10
Bylo zdaje sie z tego co pamietam juz nawet 7 koła...
1
@IronSanHybrid
Fcbarca ma najwiejkszy ruch w sensie aktywnosci uzytkownikow ze wszystkich polskich fan clubów zagranicznych klubów ?
1
@Khajio @LuisSalvano @SteuerFreiMoney
Podziękował.
0
Moze uda mi sie przebic w tym gąszczu. Młody mnie molestuje o Nintendo Switch, warte to świeczki ? Polecacie ? To jest cos takiego jak kiedys było PSP ?
0
@ArterkHD
Chcesz dobry kryminal, to zobacz Most nad Sundem.
0
@clyde
Dzieki za odp.
4
@lukaszbarca15
Nikt jeszcze. Byla Liga Mistrzów, to nie zawracalem glowy, a teraz jest bagienko z Leo. Czekam na moment, kiedy sie przebije ;)
1
Dziewczyny, Leo jest brzydki, przystojny, ciasteczko, obleci, czy nie mam zdania ? Zawsze mnie to zastanawiało :)
Równam o poziomu.
0
@kamiVeB
Nie sądze.
1
@Bobo25
Haha. Czaje sie ;) Sprzedaje w częściach :)
0
@Bobo25
Wszystko jest w komplecie.