1

@Zoker
Jak minie to szambo na LR, bo narazie ludzie wariują i nie interesuje ich nic innego :)

0

@Isso89
Przykro mi, 700 baniek starych piniendzy oczekuje.

4

Sprzedam tylny most do Poloneza.

0

@LuisSalvano
To ja jestem w tym 1% i mówie, że nie odejdzie. Leo to zgrywus i tyle - role w filmie za to powinien dostac ;) Jezeli jednak stanie sie inaczej i odejdzie, w co nie wierze, to sie bardzo zdziwie.

3

@LuisSalvano
Tez narazie odpoczywam od LR, nie da sie tego wszystkiego czytac :) Wpadlem nachwile, zobaczylem co sie dzieje i podziekowalem za dalsze czytanie.

0

@SHIBA
Ludzi kręcą afery, co sie dziwisz :)

3

@justfootball
Nie przesadzaj :)

5

Dobry wieczór wszystkim, miala byc dzisiaj kontynuacja konkursu na najpekniejszą kobiete wg. La rambli, ale w zaistnialej sytuacji jestem zmuszony to przełozyc na inny termin, jak sie skonczy to bagienko :)

Pozdrawiam serdecznie i zycze dobrej nocki.

0

Dobry wieczor wszystkim, ktos mi przewinie w 2 zdaniach co sie tutaj dzieje? Ponoc serwery wywala, to wpadlem zobaczyc co jest grane :)

2

@maleta009
Perez mu nie chcial dac podwyzki i czul sie niedoceniony.

0

@Salwik92
Angielski jest miedzynarodowym jezekiem - wszedzie sie dogadasz znajac ten jezyk. Po Hiszpańsku juz niekoniecznie.

4

Dzien dobry wszystkim, dzisiaj wieczorem albo jutro kolejna czesc konkursu na najpiekniejsza kobiete wg. La Rambli.

Be ready :)

3

@PrinceDamon
Podziwiam, że sie Wam chce pisac takie posty.

2

@potrojnakorona
Szkoda, mi sie dobrze go czytało.

1

@Danny Gaucho
Rozumiem.

2

@IronSanHybrid
Tez sie zdziwiłem.

4

Czemu Hiacynk usunał tutaj konto ?

2

Ale życie potrafi zaskakiwać i płatać figle... I wez tu nie kochaj tego życia :)

Tak tylko mówie.

2

@Danny Gaucho
Wlasnie myslalem, że mam Deja vu

0

@Brusu
Nie chodzi o zgadzanie sie tylko poczucie humoru i dystans do siebie samego :)

0

@Fawrf
Nie narzekam :)

1

@Brusu
Świetne :) Chetnie bym sie z takim czlowieczyną napił, bardzo lubie takich ludzi z dystansem :)

3

@draxidox
Codziennie biore prysznic, a co 3-4 dni lubie polezakowac w wannie i posluchac nutki :) Taki relaksik po głośnym dniu z dzieciakami :) Czemu pytasz?

0

@Encore
Tak. Oryginalny i prawdziwy Chiesa :)

2

@JimMorrisonFCB
To sie ciesze bardzo :)

1

@JimMorrisonFCB
Jak tam maluszek sie spisuje? Zdrowy ?

2

@AnnaMarianna
Bo dzieci koleżanko sympatyczna, to najwspanialszy dar na świecie :) Najwieksze szczescie jakie mnie w zyciu spotkalo, przeogromna radocha kazda z nimi chwila :)

1

@Mario96w
Robert Lewandowski musi podnieść puchar! Rodak z pucharem Ligi Mistrzów, to miód na me oczy :)

3

@Bartunek
Nie planuje, ale jak macie jakies pomysly, to moge pociagnac jeszcze jakis konkurs :)

2

@TheMugShot
Czekam jak opadna emocje zwiazane z Liga Mistrzów i nowym trenerem :) Po finale zrobie kolejne fazy konkursu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?