0

@matirix20
No ja nie mam Fatiego, bo mecze juz 7 sezon caly czas FMa 19 :)

Z tego xo wiem to gra za każdym razem inaczej dobiera potencjal. W granicaxh rozsadku oczywiscie.

0

@matirix20
Tez tak mam,że siła rzeczy sprawdzam potencjał i dzieki czemu troche oszukuje :( :)

3

@AllBundy
Rihanna. Zdecydowanie.

0

@olek_____5
A może na bramce go sprobujmy!

0

@KapiFCB
Dobra mina do złej gry. Uwierz mi,że takie akcje gdyby były powielane i rosły na wadze, to przyniosłyby to w końcu oczekiwany efekt. Media by podchwyciły temat i Bartomeu miałby wtedy już nie za dobrą minę.

2

Na kolejnym meczu na Camp Nou też jest planowana akcja biała chusteczka? Ktoś w zwiazku z tym posiada jakies informacje? Mam madzieje, że jeżeli - Daj Bóg - wygramy z Realem w nienagannym stylu, to kibice nie zapomną o tym nieudolnym zarządzie i znów dadzą znać co o nim myślą.

1

@Hushovt
Friends moim zdaniem byl o wiele lepszy :)

0

Film pt. Na noże warto zobaczyć? Idzie sie pośmiać?

0

@Klaudix
Legitny, co to za słowo :)

0

@Nano22
Dzieki. Mysle,ze zasugeruje sie poniższym artykułem i cos sobie wybiore. Moze tez cos znajdziesz w nim dla siebie ciekawego. Pozdrawiam.

https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/


0

@Nano22
A jakie sluchawki użytkujesz i czy moglbys mi cos od siebie polecic ?

0

@Gaucho
Dzieki, poczytam sobie opinie. Wygodne?

@Nano22 @Bykunn
Czy zwykły laik usłyszy tą lepszą jakosc (przewodowe vs. bezprzewodowe) , czy to bardziej sprawa dla wyrachinowanych audiofilów?

0

@Gaucho
Które Crushery kupiłeś? Chcialbym kupic możliwie najlepsze sluchawki do grania i filmów, ale nie trawie kabli i sie waham...

1

Ile w tym jest prawdy, że słuchawki nauszne przewodowe maja lepsza jakość dźwięku od tych bezprzewodowych? Czy w przypadku tych z wyższej półki, powiedzmy do 1000 zł ta różnica będzie zauważalna?

0

@cuttersomething
Jak chcą mięso, to niech jedzą. Ja tam żadnych postów nie obchodze :)

1

@Danny Gaucho
Leeds z Viduką i Kewellem, to bylo ekipa!

@FranzMaurer
Pozniej. Jakos 95-96

0

@masakrator05
Zapiekane naleśniki z kurczakiem i warzywami. Przedwczoraj byl dzien naleśników i zostalo mi sporo mikstury wiec musialem cos z tego na dzis wykombinować. Dzieciaki wcinaja az sie uszy trzesą.

0

Poratuje ktoś linkiem do powtórki meczu Bayernu z Chelsea? Na fullmatchesnshows nic nie ma...

0

Dajcie prosze linka do powtorki meczu Chelsea z Bayernem

0

Nie ma kto grac, nie ma ofensywnych pilkarzy :( Sam Messi nic tu nie zrobi.

0

No i teraz wazny jest mental, zobaczymy czy cos pod tym wzgledem sie na plus zmieniło w Barcelonie.

3

Alez mi brakuje Suareza :(

0

@Transu96
Nieznajomy kibic FC Barcelony :) Śle pozdrowienia.

2

Ja Was już dzisiaj żegnam, bo nie chce żebyście mi zdradzili wynik meczu Chelsea z Bayernem i życze sobie i Wam wszystkim udanego meczu, żebyśmy dzis mieli powód do radości, żeby ten mecz ułożył sie tak jakbyśmy sobie tego życzyli!

Vamos Barca!!!!!

Bawmy się. Do usłyszenia.


4

Ale bym chcial,żeby Rakitic rozegral dzisiaj bardzo dobre spotkanie, został piłkarzem meczu i pozamykał buzie co poniektórym narzekaczom. Ja w chłopa wierze i trzymam dzisiaj mocno za niego kciuki.

Vamos Barca!!!!

6

Przestańcie ludzie narzekać cały czas, skupcie sie na meczu, kibicowaniu i trzymajcie kciuki za Barcelone. Kibicujcie mocno też Rakiticiowi, żeby mu mecz wyszedł, bo napewno go na to stać! Vamos Barca!!!

2

Ehhh ci eksperci jak z koziej zupy trąbka :/

0

Wygramy dzisiaj?

1

@Nano22
Zglaszam sie. Poprosze o oznaczenie.

1

@FeloRPS
Dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?