MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie po meczu Barcelony mogę odgadnąć odrazu powtórkę całego meczu Chelsea z Bayernem?
1
@WeWePalGume
Ale mi zrobiliscie radoche :)) Podpowiedzcie jescze na jakiej platformie szukac i daje Wam spokoj ;)
0
@FCB420 @WeWePalGume
Dzieki chlopaki. Obsługuje kierownice ?
0
@ArdoFCB @ArdoFCB @WeWePalGume @FCB420
W takim razie ktora czesc forzy najlepsza na Peceta?
0
@WeWePalGume
A ja głupi żyłem w przekonaniu,że ta gra tylko na x boxa :)
0
@WeWePalGume
Czeka, czekaj,czy Forza jest też na PC ???
0
@FCB420
Mam Gran Turismo. Teraz chce GRID 2 albo NFS Heat i pytam ktora lepsiejsza :)
0
@WeWePalGume
Chcialbym :( Niestety mam ps4.
0
GRID 2 czy NFS Heat, ktora lepsza? Obie obslugują kierownice?
0
@Kuczek
Różnie. Zazwyczaj oglądam na ekino, a jak film mi sie spodoba, to zamawiam płytę z amazona do prywatnej kolekcji.
0
@norbi77
Może z tym arcydzielem jako całokształtem, to faktycznie przesadzilem, ale mimo wszystko uważam, że Joker to produkcja zdecydowanie z najwyzszej półki. W dużej mierze dzieki roli Phoenixa. I właśnie dzięki niemu ten film mi sie tak podobał i wylądował tak wysoko w moim prywatnym rankingu. Fenomenalnie zagrana rola. Na filmwebie wystawie mu ocene 9. W końcu też zobaczyłem film o "superbohaterach", ktory nie jest detykowany dla dzieci.
Natomiast Once Upon a Time in Hollywood poniżej oczekiwań. Spodziewałem sie po obsadzie i Tarantino czegos na poziomie Django, niestety sie zawiodlem, aczkolwiek przyjemnie sie oglądało.
0
@Kuczek
W domu :)
0
@Witekk10
Byś sie mocno zdziwił kto tu jeszcze ma konto :)
0
@Kuczek
Pisalem dzisiaj, że przez ost 4 mc bylem tak pochłonięty serialami,ze nie ogladalem żadnego filmu,żeby później móc sobie zrobić maraton nowosci filmowych :)
9
@jacobFCB @Valverde_In @Bykunn
Joker, to arcydzieło! Myzyka, zdjęcia, scenariusz, rola Phoenixa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Petarda! Dla mnie, fana wszystkich Batmanów, ten film to miód na mą dusze. Naprawde świetnie sie bawiłem :) Zdecydowanie wart polecenia, choć zgodze sie z opiniami,że nie dla wszystkich. Dzięki chłopaki.
Załaczam teraz Once Upon a Time in Hollywood a jak dam rade to jeszcze Irlandczyka dzisiaj zalicze.
0
@masakrator05
Ma sie własny harem :)
0
@jacobFCB @Valverde_In @Bykunn
Dobra, to odpalam Jokera.
0
Parasite zaliczone. Ogólnie na plus, choc uważam, że można było z tej historii wyciągnąć wiecej. Teraz w planie Irlandczyk, Joker albo Pewnego razu w Hollywood. Co proponujecie?
3
@Damiano21
Ide oglądać Parasite. Dzieki za opinie.
0
@itmustbejoke Van Dijk, Bernardo, Valverde.
0
Wam też ekino nie działa wchodzac przez chrome ?
0
@Sheepfan
Odpada. Na ten moment tylko w/w 4 produkcje mnie interesują.
1
@kubusnitecki
Ja zawsze sobie zalewam mlekiem dzien wczesniej,odstawiam do lodówki i rano podgrzewam.
0
Irlandczyk, Pewnego razu w Hollywood, Joker czy Parasite ? Co na pierwszy strzal proponujecie?
0
@Jaca27
Serio? Nic w tym czasie sie nie pojawiło co by za przeproszeniem urywało tyłek ? W takim razie chyba ogladne sobie Jokera i Parasite, skoro polecacie.
0
@Volk
To akurat widzialem, i byl to chyba jedem z ostatnich filmow, ktore ogladalem. Film jak historia bardzo dobra.
0
@Avada Kedavra
Na Dżentelmenów sie wybieram wkrotce. Nie musi byc to aż taka nowość. Tak jak mowilem, cos takiego co wyszlo w przeciegu ostatnich 4 miesięcy.
0
Panowie, polećcie jakiś dobry film z nowości. Tak jestem ostatnio pochłonięty serialami, że zaniedbałem filmy. Ostatni film ogladalem ze 4-5mc temu. Co sie w tym czasie fajnego pojawiło? Najchętniej Thriller albo kryminał. Byle był naprawde na najwyższym poziomie. Pewnie zaraz sobie lookne filmweba i zobacze rankingi nowosci,ale z mila checią wczesniej poczytam co la rambla proponuje. Osobiście myslalem o jokerze...
1
Mateu Lahoz sędzia w meczu Realu z Barceloną!
0
@Veb1233
Bedzie czerwono.