5

Wychodzi na to, że na Martina Braithwaite'a głosowało 13.73% :)

1

@FafitFCB
Jak zawsze, fantastycznie.

0

@BarcaInfo
To sie świnka koryta uczepiła.

0

@FafitFCB
Podziękował.

0

Dlaczego na Ronaldo się mówi grzmot ?

3

@Kompletny @cules100pro @norbi77
To juz teraz rozumiem czemu kilku kibiców Realu, ktorzy są na poziomie i mają troche kultury osobistej siedzi na tej stronie, a nie tam u siebie.

1

Pierwszy raz w życiu wszedłem na strone Realu, na to ichniejsze forum i jestem szczerze powiedziawszy bardzo zaskoczony. Jeden z najwiekszych klubów na świecie, mający bodajże najliczniejszy fan club w Polsce, ma forum na poziomie meczyków pl. Tam to normalne, ze sie tak rzuca mięsem? Nie żebym ja nie przeklinał, bo do świętych też nie należe (choć w internetach nigdy nie przeklinam), ale jakis poziom/klasę na ogólnopolskim forum trzeba mieć. Tym bardziej tak popularnym forum. Ktos to tam w ogóle moderuje? Jest pozwolonie na takie słownictwo, czy ja poprostu trafiłem na zły okres tejże społeczności i na co dzień wyglada to bardziej kulturalnie?

1

@HansLanda @Shroud
Dzieki chlopaki, ściągam na konsole.

0

@Shroud
Szczerze Ci powiem, ze nie wiem jaka to plejka,ale chyba slim z tego co pamietam. Kupowalem kilka lat temu zaraz po premierze.

0

@myscooter
Ok. dziekuje za sugestie.

0

@l0Messini
Diablo

0

@Shroud
Playstation

0

@myscooter
Na laptopa tez mowie pc.
Sorki za wprowadzenie w bład.

0

@Shroud
Tyle tylko,ze to lapek z ekranem 15 calowym. Konsole obsluguje 65 calowy telewizor.

0

@HansLanda
Tak.

0

Red dead redemption 2 polecacie bardziej grac na konsoli czy pc ?

1

@Veb1233
Przesadzisz.

1

Dobra, koniec tego sparingu, teraz przed nami prawdziwy sprawdzian z Napoli i Realem. Vamos Barca!

26

Martin juz jest lepszy od Boatenga :)

0

Rondo Arthura, podoba mi się :)

0

Messi 4 prosze.

0

Strzeli dzis bramke nasz nowy nabytek?

0

Eibar to ma tą obrone mistrzostwo swiata.

5

Messi jednak nie moze im podawac, nie ma to najmniejszego sensu.

0

@Rafix98
Przypomina.

0

Haha Busi co za strzał :)))

7

Teraz już wiecie czemu Messi nie chcial podawac Griezmannowi ostatnio ;)

0

Messiego to trza koniecznie sprzedać.

0

@masakrator05
Juz tylko 8 ;)

1

Messi zaczął wyścig po złotego buta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?