MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wychodzi na to, że na Martina Braithwaite'a głosowało 13.73% :)
1
@FafitFCB
Jak zawsze, fantastycznie.
0
@BarcaInfo
To sie świnka koryta uczepiła.
0
@FafitFCB
Podziękował.
0
Dlaczego na Ronaldo się mówi grzmot ?
3
@Kompletny @cules100pro @norbi77
To juz teraz rozumiem czemu kilku kibiców Realu, ktorzy są na poziomie i mają troche kultury osobistej siedzi na tej stronie, a nie tam u siebie.
1
Pierwszy raz w życiu wszedłem na strone Realu, na to ichniejsze forum i jestem szczerze powiedziawszy bardzo zaskoczony. Jeden z najwiekszych klubów na świecie, mający bodajże najliczniejszy fan club w Polsce, ma forum na poziomie meczyków pl. Tam to normalne, ze sie tak rzuca mięsem? Nie żebym ja nie przeklinał, bo do świętych też nie należe (choć w internetach nigdy nie przeklinam), ale jakis poziom/klasę na ogólnopolskim forum trzeba mieć. Tym bardziej tak popularnym forum. Ktos to tam w ogóle moderuje? Jest pozwolonie na takie słownictwo, czy ja poprostu trafiłem na zły okres tejże społeczności i na co dzień wyglada to bardziej kulturalnie?
1
@HansLanda @Shroud
Dzieki chlopaki, ściągam na konsole.
0
@Shroud
Szczerze Ci powiem, ze nie wiem jaka to plejka,ale chyba slim z tego co pamietam. Kupowalem kilka lat temu zaraz po premierze.
0
@myscooter
Ok. dziekuje za sugestie.
0
@l0Messini
Diablo
0
@Shroud
Playstation
0
@myscooter
Na laptopa tez mowie pc.
Sorki za wprowadzenie w bład.
0
@Shroud
Tyle tylko,ze to lapek z ekranem 15 calowym. Konsole obsluguje 65 calowy telewizor.
0
@HansLanda
Tak.
0
Red dead redemption 2 polecacie bardziej grac na konsoli czy pc ?
1
@Veb1233
Przesadzisz.
1
Dobra, koniec tego sparingu, teraz przed nami prawdziwy sprawdzian z Napoli i Realem. Vamos Barca!
26
Martin juz jest lepszy od Boatenga :)
0
Rondo Arthura, podoba mi się :)
0
Messi 4 prosze.
0
Strzeli dzis bramke nasz nowy nabytek?
0
Eibar to ma tą obrone mistrzostwo swiata.
5
Messi jednak nie moze im podawac, nie ma to najmniejszego sensu.
0
@Rafix98
Przypomina.
0
Haha Busi co za strzał :)))
7
Teraz już wiecie czemu Messi nie chcial podawac Griezmannowi ostatnio ;)
0
Messiego to trza koniecznie sprzedać.
0
@masakrator05
Juz tylko 8 ;)
1
Messi zaczął wyścig po złotego buta :)