MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masakrator05
Juz tylko 8 ;)
1
Messi zaczął wyścig po złotego buta :)
0
@dv7wisnia
Nic ciekawego. Nawet sedzia techniczny zamiast ogladac to co sie dzieje na boisku, to woli siedziec na telefonie. Nie zgrywam sie,powaznie pisze.
0
Dawać mnie tu szybciutko drugą brameczkę, trzecią jeszcze przed przerwą i na drugą połówke wpuscic Bravehearta, niech sie ogrywa.
2
Haha techniczny se fejsbuka sprawdza na telefonie :D
0
W koncu Leoś. Brawo.
2
@SuperPatsonFCB
No są
1
Vamos Barca!!!!!!
1
@Jacu327
Tylko Barca. Do innych klubow nie czuje sympatii z w/w lig, choc gdybym musial wybierać na siłe, to Milan i Manchester Utd. Kibicowałem im za małolata, zwłaszcza Milanowi (wtedy stawialem ich na równi razem z Barcą, ale to bylo jakies 15-20 lat temu (lata 90). Pamietam, że za dzieciaka lubiłem też PSG, ale wtedy byl to normalny klub, bez szejków. Teraz delikatnie mowiac za nimi nie przepadam. Z ligi niemieckiej za dzieciaka wolałem Bayern (pierwsza klubowa koszulka jaka mialem to była koszulka Klinsmanna z Bayernu), natomiast teraz bardziej lubię BVB, ale nie jest to jakas sympatia czy coś w tym rodzaju. Kibicuje tylko i wyłącznie Barcelonie.
0
@YoungTalents
Czyli udaje wariata. Rozumiem, dzieki za wyjasnienie.
0
@Adamski69
Teraz wlaczylem z ciekawosci jego wystep w dzien dobry TVN (ktos tu polecał). Szczerze mówiąc pierwszy raz o nim słyszę, nie znam w ogole typa. Przeczytalem, ze przeszedl jakas przemianę, ale to jak sie prezentowal w programie tvn to jakas parodia czlowieka. To jakis wariat na psychotropach? Szczerze pytam.
4
@Adamski69
Kto to?
0
@4drian0
Bardziej chodzi mi o rozgrywkę.
0
Co Was najbardziej irytuje w Football Managerze?
0
@HansLanda
Ja jako rodzic wydaje mi sie, że nie musze nic tutaj wyjaśniać. Każdy inny rodzić, to doskonale zrozumie o czym tutaj mówie. Osobiście nie mam nic do branży porno, żeby nie było ;) Współczuje tylko tym rodzicom tych dzieci. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.
0
@HansLanda
A gdzie ja tu krytykuje porno ? Poprostu postawiłem sie w sytuacji tych rodziców i poczułem ogromne współczucie. Bo dla mnie taka wiadomosc od ukochanego dziecka byłaby ciosem prosto w serce. Nie masz zapewne dzieci, to nie zrozumiesz.
0
@Bobo25
Ale kto, Twoja córka czy ta malolata z artykułu? Bo ta z artykulu, to mi koła nosa lata, to fakt, ale gdyby szło o Twoje dziecko, ktore obwieszcza Ci wiadomosc, ze od tej pory bedzie przed kamera grać w gangbangach, to jak bys zareagował? Ja sobie czegos takiego nie wyobrażam.
0
@HansLanda
Jak to łatwo napisać, kiedy Cie to nie dotyczy. Szczerze współczuję jej rodzicom.
0
https://www.onet.pl/film/onetfilm/corka-stevena-spielberga-rozpoczyna-kariere-w-filmach-dla-doroslych/h9nf39p,681c1dfa
Jakbyście zareagowali gdyby Wasza córka Wam obwieściła taką informacje?
0
@BarcaInfo
Powodzenia. Trzymam kciuki.
0
@_catalan
Jest w planach :)
1
@neutrealnykibic
Podobny, ale jednak zupełnie inny :) Ogladnij, naprawde warto. Polecam.
0
@FC1899Barca
U mnie podobnie, choc ja zamiast Narcos dałbym Rodzine Soprano i dodał jeszcze Stranger Things. Narcos nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia. W pewnym momencie ogladałem tylko po to, żeby oglądać, bez wiekszych emocji. Nie wiem czym bylo to spowodowane, moze tym, że ta historia była mi dobrze wczesniej znana? Serial oczywiście dobry, ale nie wybitny.
6
Skonczylem wczoraj Gomorre. Jak to sie teraz mówi po młodzieżowemu - sztos! Bardzo mocno każdemu polecam kto lubi takie klimaty. U mnie zdecydowanie ląduje w top 5 seriali, choć Peaky Blinders i Breaking Bad nie przebiło. Ba, nawet sie nie zbliżyło ;) Niemniej jednak tak jak podkreślam - Gomorra, to baaardzo dobra produkcja i zdecydowanie warto dla niej poświecić czas. Naprawde dobrze sie to oglądało.
0
Jaki mecz dzis proponujecie, ten w Bergamo,czy ten w Londynie? I jakimi argumentami sie podpieracie...
0
@Ramos9248
Nieśmiało zapytam,jak moge sobie ten drugi mecz nagrac ? Poprosze instrukcje. Chetnie bym tak zrobil.
4
@IronSanHybrid
Słynne trójmiasto :)
0
@PsychoFAn16
U mnie gra na lewym skrzydle. Też kocur.
9
@MesQueUnClub96
Gmoch i ten z Lady Pank
1
@Szreko
Dzięki za informacje. Raczej zostane w domu.