0

@LaSTeR
Football manager :
Ter stegen
Aarons Upamecano De Ligt Tierney
De Jong
Arthur Zaniolo
Dembele Sancho
Ruiz

:)

0

@Szicek10
Nie mam takiego. Jakos wszystkich lubie, moze poprostu mam slabosc do kazdego z osobna, bo mocno kibicuje tej druzynie.

0

Football Manager. Ciekawi mnie jak ustawiacie taktyke pod przeciwnika,w sensie na co glownie zwracacie uwagę w raportach ? Analizujecie doglebnie gre druzyny z ktora bedziecie sie mierzyc czy zdajecie sie na propozycje asystenta?

0

Uwielbiam takie mecze!!

6

@NeroTFP
Ramos.

1

@DanielOOL
Mleko pij

0

@Ronin47
Wezme pod uwage. Jaki rozmiar kabla? Dlugi?

2

@AnnaMarianna
Połóweczka Leo Messiego. A pozatym, to Fabregas ma fajną foke :)

0

@thiagoandmessi10
To wiarygodne źródło ?

0

Jakich używacie sluchawek nausznych ? Najlepiej zamkniete i bezprzewodowe. Pies mi zjadl moje Sennheisery Hd 555 i czas na cos nowego. Myslalem o Audio-Technica ATH-M50XBT...

0

@VenoM
Ja pewnie bede szedł wtedy w kojo dopiero.

0

@tristan87
Pana Bońka nie traktuje poważnie, a zwłaszcza tego co mówi.

3

Nie ogladam duzo ligi włoskiej (nie tak czesto jak kiedys za czasow świetności Milanu, kiedy grali tam Massaro, Savicevice, Bobany, Maldinie i inne Gullity), ale jak juz ogladam, to zazwyczaj trafia mi sie super meczycho. Odnosze wrazenie, ze z biegiem czasu ta liga robi sie naprawde coraz bardziej ciekawa, mam na mysli mniej defensywna - taka do ktorej bylismy przyzwyczajeni przed laty. Teraz ta piła chodzi od bramki do bramki aż miło sie na to spogląda. Kluby graja bardziej otwarta piłke.

0

@tristan87
Prosze Cię :)))

0

@masakrator05
Nie zawracam sobie glowy takimi wpisami, za stary juz jestem.

0

@Mathew86
Kto pisal, ze De Bruyne nie ma podjazdu do Piotrka?

10

Baaardzo jestem ciekaw,czy taki Arek Milik by sobie poradzil w Barcelonie. Nie ukrywam, ze bardzo lubie tego chlopaka.

0

Dzieje sie. Napoli już dwa.

0

@Artsss
Nie. Ja zawsze lubie.

2

@FeloRPS
No to plan na wieczor juz ustalony :)

2

@FeloRPS
No ja chyba z uporem maniaka bede dalej meczyl kolejny sezon Football Managera a w tle ogladal Napoli... Choc kusi mnie zeby ogladnac Jokera i dokonczyc The Last of Us :) A jeszcze chce w koncu zaczac ogladac serial pt. Dark.

0

@DaPi
Andrzej Gołota.

Z przymrozeniem oka oczywiscie,ale nigdy mu nie wybacze tej jednej walki, kiedy tak bardzo w niego wierzylem a on poprostu uciekł.

2

Wszystko porobione, dzieci uspane, mam juz fajrant i odwieczny dylemat - mecz, konsola, PC, film czy serial :)

0

@geass
Wyladawal bezpiecznie z tego co widze

0

@geass
Nie znam sie,ale czemu tak dlugo musza podchodzic do lądowania? Spuszczanie paliwa trwa tak dlugo?

0

@geass
Ale jaja... Ja bym sie tam chyba porobił w majty. Nie lubie latac.

0

@kuz
Wyladowal? Przedchwila bylo widac jakos samolot

9

@Bartek22
Ja bym dodal jeszcze Janiama napisal post.


0

@ksobi
Hahaha wygrałeś! Złoto :)

8

@czosnekfcb
Huja gra w Kobe, a teraz Huja bedzie gral w Lechu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?